mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 17.06.2024 : 20:40:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Škotska terierka
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 10   Dol
Natisni
Avtor Tema: Škotska terierka  (Prebrano 31106 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #30 : ponedeljek, 24.11.2008 : 23:20:12 »

vixi a Skye terierja si imela? Jaz tudi, žal je naš Odin pokojni od lanskega februarja in še danes mi gre na jok ko pomislim nanj. Krasen pes z zelo zahtevnim karakterjem. Eden izmed težjih terierjev bi rekla. Sem presenečena, ker so tako redki.
Se opravičujem ker sem izven teme ampak res je čudež srečati koga, ki je imel ali ima skaya.

Škotinji želim pa en super dom. Nikoli, ampak res nikoli ne bom razumela kako se lahko tako grdo odpoveš živemu bitju z rodovnikom ali pa brez in ga nočeš nazaj. Kakšen gnoj od človeka moraš biti da narediš kaj takega.
Logiran
ifos
novinec
*
Sporočil: 17


WWW
« Odgovor #31 : torek, 25.11.2008 : 10:42:08 »

očitno ljudje ne razmišljajo, preden kupijo ali posvojijo psa, da je to živo bitje, katero ne govori, temveč ti z očmi in vedenjem pove kaj hoče, čeprav je pes zvest svojemu gospodarju in se bo trudil da bi mu ugodil v toliko da bo ravnal kot gospodar želi, mora gospodar vseeno bit toliko " fer " in prisluhnit svojemu štirinožcu in mu kdaj tudi pustit da je pes...upam da me je kdo razumel, ne bi rada uzalila nobenega, samo mislim, da nekateri preveč pričakujejo od psa, pes je živo bitje in zelo odvisen od človeka kako skrbi zanj, od vzgoje do nege in ni vsak temu kos, zato naj raje ne kupujejo žival, ker naredijo več dobrega s tem da jo nimajo....to je samo moje mnenje
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #32 : torek, 25.11.2008 : 15:09:00 »

Hvala bogu, da jo noče nazaj. Če ne bi se spet par mescev pravdali, stroškov oskrbe pa ne bi poravnal nihče. verjetnost, da bo psa zahteval nazaj je pri rodovniških večja. ker je zanjga nekaj odštel. Pa čeprav ga niti ne mara, niti ne skrbi zanj kot bi bilo treba.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #33 : torek, 25.11.2008 : 15:15:49 »

Ne... stroškov oskrbe ne namerava poravnati. Mi je dal vedet, da podari rodovniško psico.
Včeraj smo jo pobrili in očistili rane na vseh štirih tačkah in spodnjem delu gobca. Božat se pusti, pri striženju je bila precej nemirna, kar ni čudno glede na to, da jo je bolelo.
Hej vixi, kje se dobi okuženo kokljo, ki kiha?
Logiran

ironcat
rad pišem
****
Sporočil: 448


« Odgovor #34 : torek, 25.11.2008 : 15:37:29 »

Kako je prijazen, da je podaril psičko, škoda samo, da je ni že prej Angry.

Jaz bi tudi tako kokljo, bi jo namreč že danes dobil v glavo en super lastnik psičke, ki smo jih srečali Lips Sealed
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #35 : torek, 25.11.2008 : 16:20:30 »

kje se dobi okuženo kokljo, ki kiha?

Mogoče bi do nadaljnega lahko kar mene porabili?
Logiran

uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #36 : torek, 25.11.2008 : 16:32:48 »

Mogoče bi do nadaljnega lahko kar mene porabili?
Bo zaleglo sam, če se v kokljo preoblečeš. No, lohk tud v laboda Tongue

Ne glede na to, da je dobrotljivo poklonil rodovniško psico, se pa da vložit prijavo glede na znake zanemarjanja? Oz. za takele posledice se bi dalo že s kako ovadbo poigrat menda
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #37 : sreda, 26.11.2008 : 14:24:11 »

Oh kaj pa vem kje bi dobila okuženo kokljo, sicer pa glkede na to, da so slovenceljni pokupili vse zaloge Tamifluja mogoče to niti ni najhujša kazen. Bojim se pa, da če je kje kakšna koklja, okužena, jo boš itak ti v zavetišče fasala na oskrbo...  Tongue

Mogoče bi jih morala okužena krava polizat.


PS - se opravičujem za malo OT : Sasenka, jaz ga po 7h letih še vedno pogrešam. Zahtevna pasma in prepričana sem da ne edina, ampak ob pravem odnosu neverjetno ljubeča (tudi učljiva, zabavna in zaščitniška). Če ima tale kužika vsaj malo tega v sebi, bo pripravljena nekoga s potrpljenjem in spoštovanjem do nje, braniti s svojim telesom.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #38 : sreda, 26.11.2008 : 14:40:57 »

Tale kužika je živ vragec, samo igrala bi se. Pa čohala  Smiley.
V resnici je neverjetno pridna in tudi ne pričakujem, da bo čez čas drugače.
A ha, ok. Iščem torej okuženo kravo.
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #39 : sreda, 26.11.2008 : 14:42:24 »

Tale kužika je živ vragec, samo igrala bi se. Pa čohala Smiley.
V resnici je neverjetno pridna in tudi ne pričakujem, da bo čez čas drugače.

Kaj tazga....

katarina
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #40 : sreda, 26.11.2008 : 14:45:27 »

O, a jo je revico pri Smetki pamet srečala (beri - je ugotovila, da je roka lahko tudi dobra stvar, ki te čoha). Super vesela, da se je tako obrnilo.
Kosmata resnobica želim ti vse naj naj!!
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #41 : sreda, 26.11.2008 : 14:47:45 »

ponavadi se ne zaljubljam v pasemske pse ampak njeni črni smrdljivi (zdaj gotovo že dišeči) brki so me pa popolnoma očarali Cheesy
vesela, da ji gre na bolje - živi vragci so pa itak najboljši (pa še svaljkasta je!!!) Kiss Kiss Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #42 : sreda, 26.11.2008 : 18:32:02 »

pa še svaljkasta je!!! Kiss Kiss Kiss

A se tebi svaljki tud v sanjah prikazujejo, or whattt? Tongue  Cheesy

Mala škotska srčica. Želim ji en super, pa ravno prav norega lastnika.   
Ko bom pa jaz velika, bom imela pa vrtec za terierje. Zjutraj boste oddali petardo, popoldne bo z vami domov odšla pridna raketa... Wink Tongue
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #43 : sreda, 26.11.2008 : 18:40:05 »

Aja, pa če ne boste našli nobene okužene krave, se jaz javim. Nekje jutri sredi dneva mislim, da bom ravno prav godna za pljuvanje in kihanje - kakšno brco bom pa tudi še zmogla, če bo prava motivacija  Angry
Začnem kar z bivšim lastnikom tele škotke, naprej pa kakor bo Polona ukazala! Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #44 : petek, 28.11.2008 : 08:10:12 »

kakšen dom bi bil zanjo idealen (sama - ena in edina princeska ali kako manjše krdelo)? Wink
(da vem kje reklamo delat, pa kje ne Tongue)
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 10   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Škotska terierka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines