mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 23:59:22

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Čokoladno...
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Čokoladno...  (Prebrano 17926 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #75 : torek, 30.12.2008 : 12:35:01 »

Ojoj, brez povodca  Huh. Če že hočete imet spuščeno si slednega nabavite in po možnosti podaljšanega. Jaz imam 20 m in se lepo obnese. Skrbi ni, da bi ušel, divjati se da pravtako, sploh ne veš da je gor. Odgovornost, odgovornost. Za vse se najde rešitev. Poskušaš in eksperomentiraš s torticami in novim pecivom, ko se pa gre za živo bitje, pa odgovornost v roke, preden je prepozno. 
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #76 : torek, 30.12.2008 : 12:38:32 »

Pa še lovska pasma je in jih kaj hitro zanima kaj drugega kot ti...
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #77 : torek, 30.12.2008 : 12:42:28 »

MIŠAMIŠ, to pa res, ej ne ga srt, da ti ne bo žal. Jaz sem raje malce preveč kot miceno premalo previdna. Svojo Piko imam brez povodca samo v ograjenih prostorih (igrišča pa takle), pa smo skupaj že skoraj 4 mesece. Dokler ne bo 120% na odpoklic, odpade pohajkovanje po odprtih terenih brez povodca. Res no. Mogoče se ti zdi, da pretiravamo, ampak če bi se tvoji čokoladki kdaj kaj hudega zgodilo (boh ne daj, pa ipak je za pomislit), bi si ti očitala lahko do nezavesti in še dlje, pa zarad tega ne bi blo prav nič boljše.
Pa vzemi tale naša pisanja kot dobronamerna opozorila in nasvete, nikakor ne kot napade nate oz. tvoje ravnanje.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #78 : torek, 30.12.2008 : 12:50:09 »

Bolje pes na povodcu, kot povodec brez psa.
Logiran
sabrina
rad pišem
****
Sporočil: 290


« Odgovor #79 : torek, 30.12.2008 : 12:59:19 »

Moj pride  ko ga poklicem ampak se mi je pa ze zgodilo da po pol ure ni hotu k meni.   Je terijer in groza od trme in nagajivosti.  Na koncu vedno pride sam po ovinkih in da ni po moje.  Od takrat, povodec in konc, razen kadar smo "na varnem" in ga lahko spustim.  V bistvu to pocne samo meni. Pri mozu je drgace, se ve kdo je gazda.
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #80 : torek, 30.12.2008 : 13:01:01 »

Moja je vedno na povodcu, razen v zagrajenih protorih. Je pač begosumna  Cheesy Grin, jaz pa ziheraš.
Logiran
MIŠAMIŠ
novinec
*
Sporočil: 8


WWW
« Odgovor #81 : torek, 30.12.2008 : 15:22:38 »

Vsak nasvet je jasno dobrodošel...je pa res, da smo bili zgodnji, na travniku in še ni bilo "motečih" okoliščin,...  Mislim, da kar se pokanja tiče nima težav, ker je imela včeraj možnost pokazati to, ker poka vse okoli nas... Sem pa imela prej škotsko ovčarko, ki je dobesedno spala z menoj ob pokanju petard, tako se je bala...
Ja ni kaj, to niso ravno prazniki za živali... Huh
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #82 : torek, 30.12.2008 : 16:34:52 »

Mišamiš, ni nujno, da se pokanja res ne boji. Lahko, da se ga, pa tega še ne pokaže, zato previdnost ni odveč.

P.s.: Naša Župa je prišla k nam lansko leto, v času, ko povsod poka. Vendar takrat še ni kazala nobenega znaka, da se poka boji. Letos je pa že drugače... kadar zunaj poka, sede prad vrata in laja v njih z globokim, pridušenim waf,waf... zunaj, se pa prilepi ob nogo in hodi kraaasni poleg.
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #83 : torek, 30.12.2008 : 16:44:17 »

Aja... naj dodam, da je ta kraaasni poleg v normalnih okoliščinah za njo "znanstvena fantastika".
Logiran
MIŠAMIŠ
novinec
*
Sporočil: 8


WWW
« Odgovor #84 : torek, 30.12.2008 : 17:46:57 »

to je res, moja Ota je bila ful boga v tem času, zato res upam, da Taje vse skupaj ne bo tako "matralo". Smo ravno s sprehoda in smo res pridno upoštevali vaše nasvete... Moram pa povedati, da Taja ima nekaj navad, zelo pridno se vsede in da tačko, pa vsekakor deluje taka zadovoljna in zdrava psička...da o prosečih pogledih, ko gre za priboljške ne govorim... Cheesy
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #85 : torek, 30.12.2008 : 17:53:39 »

Tudi pes, kateri se do nedavnem niti najmanj ni bal petard do trenutka, ko mu pade petarda direkt pred tace, lahko zbeži v isti sekundi poka. Folk je žleht, zato je treba paziti na tiste, katere imamo radi. Zame je povodec znak, da vodniku ni vseeno Wink za svojega psa, za zakone, za druge pse, druge živali, za ljudi, ni važno... In lepo mi je ob misli, da mu je mar Smiley
Logiran

oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #86 : torek, 30.12.2008 : 19:05:37 »

oooo, skogkat... Kiss Kiss Kiss
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #87 : torek, 30.12.2008 : 19:06:17 »

ups pa še en "t" za na konc, evo ga...sori (kuhan vin je kriv, ne jst!) Wink
Logiran
MIŠAMIŠ
novinec
*
Sporočil: 8


WWW
« Odgovor #88 : torek, 30.12.2008 : 19:52:56 »

Pa res obstajajo ljudje, ki so sposobni taki luštni kepici metat petarde pred gobček...na žalost... Vsekakor sem tudi jaz zato, da povodec je, že zaradi varnosti svjega psa, ker ne veš kakšen je tisti, ki prihaja nasproti... najbrž kakšna preventiva pa ne obstaja proti strahu pred poki, kajne? Sicer pa še človek, ki pok pričakuje skoči od strahu, kaj šele kuža...  Uf, kuhano vino pa še zdaleč ni slaba ideja... Cheesy
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #89 : petek, 02.01.2009 : 16:38:19 »

Evo jo lepotičko!

http://www4.slikomat.com/08/0102/d1m-1.jpg

http://www4.slikomat.com/08/0102/qct-2.jpg

http://www.Slikomat.com/slika/3465431.htm
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Čokoladno...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines