mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 06:33:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: VIXI Sheena, Črni Vitez in bojevniki
Strani: 1 ... 115 116 117 118 119 [120] 121 122 123 124 125 ... 228   Dol
Natisni
Avtor Tema: VIXI Sheena, Črni Vitez in bojevniki  (Prebrano 488677 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1785 : ponedeljek, 07.05.2012 : 10:31:42 »

Jaz sem čist ponosna na mojga minihunduska Fižola, ker je včeraj v Sežani, na pasji prireditvi "Dan odprtih vrat KD Sežana" zelo ponosno in uspešno predstavljal barve azilaških minihunduskov! Uspešno se je namreč soočil z novim terenom, mokrim vremenom, novimi (v glavnem večjimi) psi, ljudmi v pelerinah in z dežniki, konkretnim ozvočenjem, skratka celotnim živžavom in je bil ves čas še prav dobre volje! Kiss

Po nastopu, ki mi ga je uspešno pomagal voditi (v naročju - glej spodnjo fotko), smo šli še na sprehod v bližnji gozd, kjer sem ga za nekaj časa celo spustila s povodca in je bil še bolj hepi, hodil je lepo med nami, malo pa celo na čelu čete. Skasiral je žal dva klopa - enega sem mu še plezajočega deložirala že včeraj, drugega pa danes zjutraj, komaj prijetega brez nekih hudih muk - je priden kot angelc ležal na hrbtu in preživel! Smiley

Fižou, ti si pa zdaj res že cel dec! Grin ljubezen

Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1786 : ponedeljek, 07.05.2012 : 10:41:16 »

Fižoučk ljubezen
Xena, kar priznaj, da bi imela brez tegale mini pogumnega deca v naročju fuuul treme med vašim nastopom Grin Mali bojevnik je car Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1787 : ponedeljek, 07.05.2012 : 15:46:19 »

Fižou, res si ta prav dec. Sploh kar se tice pobiranja klopov, ker tvoja sestra Angelca pri tem opravilu vresci kot bi ji glavo dol sraufal in ne klopa. Roll Eyes Za crknit se smili sama sebi. Kiss

Je pa zato cela "baba" na sprehodih in jo nic ne spravi s tira (niti en ogromen rotweiler ne...ko ga vidi od veselja cvili  Roll Eyes Roll Eyes)
Logiran

No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1788 : ponedeljek, 07.05.2012 : 18:36:31 »

Fižou, res si ta prav dec. Sploh kar se tice pobiranja klopov, ker tvoja sestra Angelca pri tem opravilu vresci kot bi ji glavo dol sraufal in ne klopa. Roll Eyes Za crknit se smili sama sebi. Kiss
Če je tako velika kot Fižou, potem ni nič čudnega, da je vsa boga - kar predstsvljaj si to je zanjo tako, kot da bi nekdo iz tebe vlekel klopa velikosti Fižola.  Tongue

Sicer pa bravo Fižou, da si tako pridno pomagal Šefici in se fajn imel!  Kiss
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1789 : torek, 08.05.2012 : 10:20:43 »

Citat
Če je tako velika kot Fižou, potem ni nič čudnega, da je vsa boga - kar predstsvljaj si to je zanjo tako, kot da bi nekdo iz tebe vlekel klopa velikosti Fižola.

Ja, ja, kar zagovarjaj jo. Roll Eyes So jo v Horjulu razvadili in je zdaj kot obcutljiva princeska. Cisto nasprotje moje "ovcarske" Bagi, ki bi naredila vse za mojo pozornost....se klopa mi sama pokaze, pa taco da za kremplje krajsat. Kiss Sam nekaj pa Bagi ne naredi, Gelca zna dat lubcka.... Kiss Kiss Smiley
Logiran

SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1790 : torek, 08.05.2012 : 10:38:12 »

Dragi Fižolček, hvala, da si mi namenil čohca, čeprav vem, da so ti ljudje bolj odveč kot ne Wink Kiss Tvoja si bo pa morala počasi priznati, da si pa zdaj res že odrasel dec, ne več mali mišek v pleničkah. In veliki fantje so neustrašni, kanede Cool
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1791 : torek, 08.05.2012 : 11:35:35 »

Fižou, res si ta prav dec. Sploh kar se tice pobiranja klopov, ker tvoja sestra Angelca pri tem opravilu vresci kot bi ji glavo dol sraufal in ne klopa.

ja, to pa moram priznati, sva se fajn zmenila.... on je že do začetka bolj tko tko glede dotikanja - tudi jaz si ne smem privoščiti kakih hitrih ali neugodnih kretenj, tako da ga v bistvu vsak dan za kako sekundo shecam, da se pusti počohat, za tačko držat, rep pregledovat, cufke strižt... krempeljce pa namenoma striževa pri veterinarju, da se še kake druge roke navadi in moram reči, da je tudi pri tem opravilu ful priden. No, ni mu v užitek, ker vse skupaj spremlja kar nekaj miritvenih signalov ampak je lepo pri miru.
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #1792 : torek, 08.05.2012 : 13:41:43 »

Fižolček, sem jaz vedela, da si ti prava faca že ko sem te na louskem siminarju srečala Wink Čestitke tudi za nedeljski podvig  bravo veselje ljubezen
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1793 : četrtek, 10.05.2012 : 08:17:26 »

Tudi mi smo zdaj nasli nacin kako v miru klopa ven vzet (no, sej tolk jih nima, ampak zdaj navidezne sraufamo dol  Roll Eyes) ali usesa spucat. Jaz jo drzim in sraufam, Aljosa pa ji pred nosom drzi priboljsek.  Grin In ker je za crknit pozresna, se trudi v svoj gobcek dobit priboljsek in skoraj pozabi name. Wink In potem sledi nagrada, ker je teko pridna.  Roll Eyes
Druge ljudi ima pa ful rada, kar maha z repkom in lubcke daje. Kiss Kot moja Kaja. Smiley
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1794 : sobota, 09.06.2012 : 19:57:06 »

Dans je čas za stare fotke v albumih gledat...

... in ob tej se mi vedno kar milo stori.... ljubezen


tamala Xena

Nobene sorodstvene veze (vsaj da bi vedela, ne) ampak a ni za pojest, no? Smiley. Tole bitjece se je pred nekaj leti (pred Ivy in Fižolom) znašlo v koprskem zavetišču, pa so jo oddali drugemi, ki se je bojda prej zanjo v vrsto postavil. Sad.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1795 : sobota, 09.06.2012 : 19:59:31 »

Joj, kako otožen pogled sram ljubezen
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1796 : nedelja, 10.06.2012 : 00:42:23 »

Jžštana, kakšen cuker  Smiley
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1797 : torek, 26.06.2012 : 08:18:28 »

Danes ima Fižou tri leta! Smiley

Da bi mu zdravje še dolgo služilo, da bi ga tečni in vtikajoči ljudje še naprej pustili pri miru, da ga nikoli kak naspidiran (ali slabo videč) lovski pes ne bi zamenjal za plen in da bi imel v zrelih letih še skoraj vse zobe. Smiley Kiss

Živeli MINIHUNDUSI!!

Ob tej priložnosti pa skupaj s Fižolom in ostalim bandom vse naj naj želiva njegovi sestrici - Kajini GELCI! ljubezen
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1798 : torek, 26.06.2012 : 08:27:23 »

Oooo, minihundus, vseeeeee najboljšeeeee!  objem objem veselje
Logiran
Sreda
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 627


« Odgovor #1799 : torek, 26.06.2012 : 08:28:32 »

Vse najboljše  Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 115 116 117 118 119 [120] 121 122 123 124 125 ... 228   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: VIXI Sheena, Črni Vitez in bojevniki
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines