mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 07.06.2024 : 16:17:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Fickotova pisma bralcem
Strani: 1 ... 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 ... 64   Dol
Natisni
Avtor Tema: Fickotova pisma bralcem  (Prebrano 157443 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #585 : petek, 12.03.2010 : 11:17:28 »

Alo Primorska? Vam je odpihnilo koščeni in podhranjeni ritki?  Shocked Shocked
AloAlo  Cheesy Nč se bat - smo preživeli burjo in druge neprilike živi in zdravi, samo kompjuter je začel malo kihat in kašljat (virusi pa to Sad ), pa smo mal v zamudi  sram

Ampak: vam povem tole: naju je peljala Najina v torek vsakega v svojem transporterju  Angry na cepljenje. Seveda sva ji celo pot, pol ure vožnje, na vse pretege GLASNOOOOOOOOOOOOOo dopovedovala, da to ni v redu in niti slučajno v skladu s sindilkalnimi določili o prevozu mačk, pa je bla tolk trda, da se ji ni dalo NČ dopovedat  Angry
Ampak midva se nisva dala in sva vztrajala pri svojem in to do konca  Grin. Je parkirala pred vetovo bajto čist penasta in tresla se je od uživčenosti. Pa še za pomiritveni čik ni mela cajta, ko je zunaj  pihalo, pa se je bala, da ji ugasne  Evil Grin Je bentila, da si bo drugič čepke za ušesa nabavla za tele Sindikalne transporte 

NO, u glavnem, zdej pa taglavno, da veste s kom imate opravka  Grin Je rekel gospod dohtar, da sva najbl zdrava in lepa in krasna mačka na Krasu - zihr  Cheesy Pa da mava krasno dlako, bleščeče zobke in - pazi zdaj .... idealno postavo 
Jaz imam točno 4 kile, moja Princeska pa 3,9 - v glavnem manekena za na razstavo  Tongue

In seveda je dohtarju morala pokvarit vse veselje, ko je začela nakladat, kako je uživčena zaradi najinega milozvočnega petja Sindikalnih koračnic  Grin v avtu. Hvala bogu, pametni lovek (ki se jasno, bolj spozna na mačke kot Ona  Evil Tongue ) ji je svetoval, naj naju domov pelje oba skupaj v enem boksu. Je takole pogledala  Shocked Shocked - on pa ni NČ šmirglal in naju je kar oba zbasal v enga. In smo šli. In sva bila zadovoljna in hepi in prav pridna celo pot do doma.

In - zdej mi seveda nobeden ne bo hotu verjet, ker slikovnih dokazov (še) ni - a vi veste, da sem jaz RES maneken, kaj maneken, prav igralec! Brez zafrkancije.
Eno nedeljo, par tednov nazaj, so prišli en fotograf, pa snemalec, pa še dve punci (ena je bila verjetno kostumografka, ena pa maskerka  Tongue ) in so v našo sobo naštimali ogromen reflektor, pa dve (tole je podatek za Oazo88) svetlo zeleni dekci pa WC škatlo  Shocked, pa ... aja, pa par "kao" priboljškov.
IN potem so mi povedali kaj moram delat in ko se je reklo "kamera teče", "ton na off", sem začel s performansom  Cool
Najprej sem moral nadvse elegantno prošetat po zeleni dekci do WC ja, pogledat proti kameri, še bolj elegantno pomežiknit, vstopit na pesek in ... akcija!
Opravil v prvem šusu brez ponovitev  Cool Azn  Potem je blo treba še malo šetat, da se je videl desni profil, pa levi profil, skratka precej dolgočasen scenarij, zato sem jim seveda prikazal malo mojstrovin v stilu Čaka Norisa in Brusa Vilisa  Azn
V začetku so malo čukasto gledali no, pol so pa končno zaštekali, da niso prišli snemat tihožitja, ampak zvezdnika akcijskih trilerjev  Grin Itak! Sem jim pokazal par trikov, recimo, kako se napade kabel od luči, pa kako se mojster zavije v dekco in neopažen odplazi z bojišča in podobno  Cool
Skratka, precej razburljivo smenanje je blo, in na koncu sem jim še v stilu holivudskih starlet iz davnih časov poziral na zeleni dekci, da se je še fotograf lahko malo slinil  Tongue
V glavnem, takoj, ko mi mojstri pošljejo filmček in fotke, jih bom objavil in začnem zbirat avtograme  Azn
Upam, da najbolj akcijskih momentov ne mislijo izrezat, ker so nekako skoz namigovali, da jim je najbolj važno, da so posneli sc**je pa dolgočasno šetanje  butnglavc Kdo bi zastopu te filmarje ...

No, zdaj upam, da ste moje ljube oboževalke že pomirjene  Kiss Kiss Kiss, jaz bom poziral še naprej:


Micka bo probala pa računalnik mal pogret, da bo nehal kihat (itak je zdej tud ona cepljena in se virusov ne more nalezt  Wink )


Fajn bodte (pirhe bomo metali po tleh šele čez ene 2 tedna baje  Grin ).


Alarm!!
Cats je pravkar na radiu!!! Moram hitro pogledat v Milino temo - zihr je TR spet kakšno tresenje zrihtal Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #586 : petek, 12.03.2010 : 11:30:10 »

Klanjam se, tole pa ni kar tako! Zvezda na zeleni dekci pa to...komaj čakamo filmček! Cheesy Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #587 : petek, 12.03.2010 : 11:56:22 »

Jaaaaa! Akcijaaaaa! Upam, da nisi pozabu na obvezno belo spodnjo majčko, umazano in prešvicano, ker brez tega ne boš izpadu noben Brus Vilis  Cool

Morm rečt, da kr dobr zgledaš, ne še tolk kt jest, boš mogu še neki jajc po tleh vržt, ampak si na res dobri poti. Kr fajn postavca, talent za pozo. U redu. Se bom mogu jest tud javit, ker je moja vetka tud pohvalila moj geštel. Je rekla neki okol dobre forme in kr mišičast pa takle.

Glavn da ste prizemljeni in vas ni odneslo.
Logiran

Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #588 : petek, 12.03.2010 : 12:00:50 »

Ha, ha Ficko, kar priznaj, da sta bila tiho zato, ker sta vedela, da gresta domov!
 Grin Grin

Taka lumpka je moja Vivi. Za k veterinarju je bila borba in praskalne vaje, za nazaj je bila pa čisto tiho in pridna.

Mišelinka
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #589 : petek, 12.03.2010 : 12:03:06 »

Iiiiii, Ficko lulalni selebriti! Cheesy
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #590 : petek, 12.03.2010 : 12:26:28 »

Vse lepo in prav, ampak...

Bomo pa za veliko noč drugo leto naredile eno delavnico barvanja pirhov pri meni, da razkrijemo vse skrivnosti Grin
Da se ne bo slučajno pozabilo in časa NI več veliko!!!!  Tongue


ps: prejšnji mesec smo pri nas kupili en veliiiiiiiiiiiik mačji transporter? A uganeš zakaj?  Wink

pps: komaj čakamo še filmček!
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #591 : petek, 12.03.2010 : 12:32:25 »

a za zelene dekce pa ne bo noben spustu kšnga "iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii"??!! Shocked

sam tolk, mamaF, da vidiš, da pozorno berem.  Wink Sta pa tvoja dva itak carja, o tem ni dvoma. Cheesy 
Filmček pa obvezno prec kuj prehle semle gor nalimat - da počekiramo, če pr nas pravilno al pa vsaj dobr šč*jemo.
 Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #592 : petek, 12.03.2010 : 12:41:31 »

Cepljena in virusov ne more dobiti  Grin
Primorci, smo veseli, da imate vse pod nadzorom  Kiss
Kar se pa vajine postave tiče, se midva z Mišo, torej Muri in Miša, zgledujeva po vama in paziva na linijo, ker sta najin vzgled  Wink

Bratski pozdrav, M&M
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #593 : petek, 12.03.2010 : 12:43:59 »

 Cheesy Pomembno opozorilo! Delavnice za jajca ne bo moglo bit na prvi pomladni dan (21.3.) ker grejo Naši spet na Gorenjsko zmrzovat (beri: kranjske klobase v Planico gledat  Evil)
Drgač pa nobem problem kšen drug dan, vino se baje že kisa, tako da bo glih tapravo za jajca maltretirat  Tongue Sam u konvoj se spravte babe, pa na Kras - pa ne čez Podnanos slučajno, ker tm je cesta itak skozi zaprta  Evil Tongue

LP F.
Aja, filmček bo pa takoj, ko mi ga uni od sc**ne opreme majstri pošljejo. Vam izdam en detajl - so se odločli, da bodo na trg dali eno čudno kao vpojno podlogo za pod pesek, tko da bomo meli mački še večji žur - sej veste kolk je fajn spraskat vse do podna WC-ja, pa pocukat izpod peska vse, kaj je napoti  Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #594 : petek, 12.03.2010 : 12:46:22 »

mamaF, se bova letos spet zaciklale, a ne: ti na Gorenjsko, jst istočasno na Kras.  Sad
Kraški maaaaratoooon!  Cheesy
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #595 : petek, 12.03.2010 : 13:00:45 »

U, a delavnica bo!?  Cheesy Cheesy
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #596 : torek, 16.03.2010 : 16:47:25 »

Torej: nekateri zaslužni člani Sindikata smo dobili počitniške kapacitete  Tongue Grin
Apartma za dva Wink







A sprašujete zakaj je to počitniški apartma? Tongue Zato, ker za zaresno spanje in skrivanjem med delovnim tednom nameravava še naprej uporabljati omare, predale in seveda postelje, pa naj MF reče kar hoče, hehe. In naj ne misli, da bova zdej vse dlake sam na praskalniku puščala  Grin ni šans - tiste njene črne dolgočasne cunje rabijo zmeraj mal popestritve  Grin

MF je itak čist ganjena in pošilja poljubčke in pozdravčke "premičninski agentki" Trixi  Kiss Kiss Kiss in pravi, da gre prec na dieto, da bo lako ona zlezla v eno od sobic na drevesu, če že midva mal čukasto gledava pa noriva raje po embalažni kartonasti škatli kot po drevesu. je pa fajn tale zadeva za kremplje brusit, to pa ja, hehe Cheesy

OK, sej bova še kdaj mal bolj lepo pozirala tle gor, da ji nardiva veselje, sam zdaj se nama pa res ne da več Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #597 : torek, 16.03.2010 : 17:43:15 »

Tjah, prijatelj Mrcina, a se spodobi sindikalistom take vikendice imet? Kaj ne diši to nekoliko po korupciji? pevka

Ma sta Srečka vidva, bi še kdo ratal zelen od zavisti, če ne bi vedeli ozadja zgodbe  pevka  pevka Tongue
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #598 : torek, 16.03.2010 : 18:40:25 »

 super bravo veselje Kiss
Še malo flis dekico v vsako "sobico" (ali pa kaj podobnega).
Logiran
Monster
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 219


« Odgovor #599 : torek, 16.03.2010 : 19:58:10 »

UUUuuuuuu jebela... Sindikalisti, pa kaj še, take graščine še ta hujši tajkuni nimajo!!! O_o
Logiran
Strani: 1 ... 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 ... 64   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Fickotova pisma bralcem
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines