piškotki | prijava | informacije - pomoč | cenik za uporabnike | naročilnice | cenik za oglaševalce | splošni pogoji
Domov
mojpes.net
Domov
o psih pasme vzreditelji oglasi za pse galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 01.04.2020 : 10:18:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o mojpes.netu  |  tehnika  |  Tema: Razna vprašanja in odgovori
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 24   Dol
Natisni
Avtor Tema: Razna vprašanja in odgovori  (Prebrano 301202 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator

Spol: Ženska
Sporočil: 33.414

Sijejo zvezdice na nebu ...

« : ponedeljek, 09.02.2009 : 11:55:43 »

Kam je izginila zgornja vrstica, kjer je link "prikaži neprebrane odgovore sporočila"?

Nikamor, le stisnil si na , ki je pred forumskim menijem. Klikni zdaj na in spet bo vse tako, kot prej.

Kaj je to mojpesZemljevid?

mojpesZemljevid () je pregled, kje na forumu je kakšna rubrika in tema, ter komu je kaj dostopno. Polovica foruma ni dostopna javnosti, temveč samo članom z ustreznimi uporabniškimi paketi. mojpesZemljevid je del, ki ga je treba pogledati pred registracijo, da ne prihaja do sporov ob odpiranju novih tem v neprimernih rubrikah in zaradi prestavljanja tem v ustrezne rubrike.

Forumski RSS feed?

Ja, RSS protokol za ta forum je.
Za Mozillo je v običajnem desnem spodnjem kotu brskalnika ikona za prenos.
Za Explorer pa je treba imeti na računalniku katerega od programov Pluck (dela tako za Mozillo kot Explorer), NewsMonster, Awasu, FeedReader, FeedDemon...

Se samo meni zdi, ali na tem forumu ni malih oglasov?

Povsem prav se ti zdi. Malih oglasov, kjer bi lahko vsi oglaševali vse, tukaj ni.
Oglaševanje je mogoče na sledeče načine:

- psi za prodajo - TUKAJ - oglašujejo lahko vzreditelji, ki so člani mojpes.neta z ustreznim uporabniškim paketom ali osebe, ki naročijo časovno omejen mali oglas po ceniku za oglaševalce. Oglašuje se lahko izključno samo prodaja psov z rodovniki in vsemi potrebnimi podatki;
- vzreja - po celotnem portalu in forumu - oglašujejo lahko vzreditelji, ki so člani mojpes.neta z ustreznim uporabniškim paketom;
- poslovni subjekti - po celotnem portalu (v ustreznih rubrikah), na forumu pa TUKAJ - oglašujejo lahko poslovni partnerji, ki so člani mojpes.neta z ustreznim uporabniškim paketom ali naročijo oglaševanje po dogovoru;
- rabljeni predmeti - TUKAJ in TUKAJ - oglašujejo lahko člani mojpes.neta
- izgubljene in najdene živali ali oddaja živali - TUKAJ - oglašuje lahko vsak registriran uporabnik mojpes.neta;
- organizacije na področju zaščite živali - TUKAJ in v Kajinem kotičku ali po dogovoru.
- razstave - TUKAJ, če gre za dogovor organizatorja z mojpes.netom in TUKAJ, če dogovora ni (sem lahko dajejo obvestila člani mojpes.neta ali pa tja neustrezno objavljena sporočila prestavijo moderatorji).

Kje lahko povem na glas, kaj si mislim o mojpes.netu, administratorjih in moderatorjih?

Hm ..., če nisi član, nikjer.
Če si član, ti je na voljo rubrika mnenja.

Zakaj je moje sporočilo popravljeno z rdečo barvo?

Ker si napisal skrpucalo, ki ga ni mogoče brati.
Na mojpesForumu pišemo slovensko (v tujem jeziku lahko brez težav pišejo tujci, mi jim odgovarjamo v slovenščini, v angleških temah v angleščini). Če sporočilo ni berljivo, je prvo opozorilo popravek teksta z rdečo barvo, drugo opozorilo je javno, tretje je izbris naslednjega neberljivega sporočila, sledi pa onemogočanje pisanja na mojpesForumu.

Zakaj ni dovoljena objava nekaterih spletnih strani in forumov?

Nobenih povezav na druge forume ni dovoljeno objavljati na mojpesForumu, saj imamo zato mojpesForum, da se pogovarjamo na njem.
Vse povezave so umaknjene takoj, ko jih najdemo.

Zakaj nočete objaviti mojega oglasa o izgubljenem / najdenem psu?

Zato, ker lahko oglas odda vsak sam in potem skrbi, da nas obvesti ali sam napiše, da je pes najden / oddan. Mi ne kličemo na v oglasih navedene telefonske številke in ne preverjamo resničnost ali aktualnost oglasov. Za ažurnost oglasa mora skrbeti vsak sam.

Zakaj so pogosto oglasi, ki so kopirani z drugih spletnih strani in forumov, izbrisani?

Ker praviloma nihče ne skrbi za kopije in obveščanje, poleg tega pa tisti, ki kopira, pogosto sploh ne ve, ali je oglas aktualen in resničen.
Oglasov z drugih spletnih strani in forumov ni dovoljeno kopirati na mojpes.net, če niste z vsebino oglasa osebno povezani (vaš oglas, prošnja znanca ali prijatelja ...).

Kaj pa prošnje, ki jih dobim po mailu?

Iz verižnih mailov v nobenem primeru ni dovoljeno kopiranje prošenj za posvojitev psov na mojpesForum.

Ali je mojpes.net na Facebooku?

Ja, je, na TEM naslovu.

Ali je na mojpes.netu klepetalnica (chat)?

Ja, je. S klikom na gumb je dostopna članom mojpes.neta.

V tej temi postavi vprašanje, ki ne spada nikamor drugam in nanj še nismo odgovorili.
Logiran

fižolova župca
živim tukaj

Sporočil: 3.227

« Odgovor #1 : nedelja, 12.07.2009 : 21:49:20 »

Jana, saj ne vem, če sem vprašala v pravi rubriki...
Iščem temo 'Ali gre kdo v Ikeo' ali nekaj takega. Nahajalo se je nekje med dobrodelnimi stranmi, ki so namenjene v pomoč Horjulu, zdaj pa je izginila neznano kam (ali pa jaz rabim očala ali strokovno pomoč Roll Eyes). Bom zelo vesela, če morda veš, kam se je skrilo oz. kje naj iščem.
Hvala, FŽ.
Logiran
Vixen
tukaj sem doma
**

Sporočil: 2.032

« Odgovor #2 : nedelja, 12.07.2009 : 21:57:21 »

FŽ, evo: IKEA Wink
Logiran
fižolova župca
živim tukaj

Sporočil: 3.227

« Odgovor #3 : nedelja, 12.07.2009 : 22:01:41 »

O, super, Vixen. Hvala!
Logiran
miskica
živim tukaj

Sporočil: 3.685

« Odgovor #4 : nedelja, 26.07.2009 : 09:48:53 »

Oh, kako sem vesela, da je mojpes.net nazaj! Cheesy Cheesy Cheesy Sobota brez foruma je bila res tužna Smiley
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator

« Odgovor #5 : nedelja, 26.07.2009 : 10:03:22 »

Sorry, tehnicne tezave na omrezju od serverja do neta naredijo tak dolgcas Sad Smiley
Zdaj bi moralo delati spet normalno.
Logiran

svrk
tukaj sem doma
**

Sporočil: 2.316

« Odgovor #6 : nedelja, 26.07.2009 : 10:39:43 »

Me je skrbelo, da je ze moj racunalnik sel papa  Cry
Logiran
Mel
živim tukaj

Sporočil: 3.465

« Odgovor #7 : ponedeljek, 14.09.2009 : 19:45:55 »

Jana, ne vem če veš, zato raje povem. Meni dostikrat javlja napako pri dostopu do foruma, tudi večkrat dnevno, običajno pa se izpiše tole:

Napaka v bazi: Server shutdown in progress
Datoteka: /www/mojpes.net/forum/Sources/Subs.php
Vrsta: 534
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator

« Odgovor #8 : ponedeljek, 14.09.2009 : 20:12:09 »

Hvala Mel, vem za to, ko server zaradi preobremenitve restartam (ali pa se sam). Gre bolj za trenutke (+- minuta) in ne za dolgotrajne izpade, vsaj v vecini ne.
Logiran

Gipsy
nekaj malega že vem

Sporočil: 194

« Odgovor #9 : petek, 06.11.2009 : 12:50:04 »

Lep pozdrav,

Imam dve vprašanji v zvezi z arhivoma Mačje hiše in muce iščejo dom  v Kajinem kotičku:

- ali so na forumu kakšne spremembe, namreč, hči ni registrirana in je do zdaj lahko kot gost brez težav pregledovala vse teme, ki niso zaklenjene, od nekaj dni nazaj pa se ji ne prikažeta več omenjena arhiva.

- drugo vprašanje se nanaša na arhiv Muce iščejo dom. Dvakrat sem prosila (enkrat tudi Helena), če bi lahko temo "šopek srčkanih muckov" prestavili v arhiv Mačje hiše, kamor tudi sodi. Tema je bila ves čas objavljena na Mačji hiši, potem pa po pomoti prenešena v drug arhiv. Zanima me, če so s tem v zvezi kakšne tehnične težave, ali pa je administrator preprosto preobremenjen in bo zadeva izvedena kasneje.

Hvala za odgovor, Gipsy
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator

« Odgovor #10 : petek, 06.11.2009 : 14:30:33 »

- Vsi arhivi v Kajinem koticku, razen horjulskega, so dostopni samo registriranim uporabnikom in clanom. Navedba je tudi na zemljevidu. Razlogov je vec, vsekakor pa so javljanjem iz novih domov namenjene tri druge ustrezne rubrike.

- V zvezi s prestavitvami iz ene rubrike v drugo ni nikakrsnih tehnicnih ali drugih tezav, kot tudi ne zasedenosti administratorja ali moderatorjev, temvec preprosto gre za to, da je vseh tem veliko in tudi sirsim mnozicam je verjetno razumljivo, da ne spremljamo prav vsakega sporocila na forumu, se posebej pa ne v arhivskih temah, zato tudi ne vidimo prosenj, ki se pac izgubijo v mnozici vsakodnevnih forumskih sporocil. Ce vidimo, ali ce smo na nekaj opozorjeni, ustrezno odreagiramo in zadeva je obicajno nemudoma resena. Ce za to ne vemo, pa pac slucajno naletimo na kaksno taksno prosnjo, odreagiramo takrat. Je pa link v desnem spodnjem kotu "porocaj moderatorju" tam s tocno dolocenim namenom in smo veseli, ce se v takih situacijah tudi uporablja. Sporocilo dobi 5 ljudi in skoraj vedno je kdo blizu, da posreduje.
Tema je zdaj prestavljena v arhiv Macje hise.
Logiran

Gipsy
nekaj malega že vem

Sporočil: 194

« Odgovor #11 : sobota, 07.11.2009 : 11:23:37 »

Najlepša hvala za odgovore in za prestavitev v ustrezni arhiv.
Logiran
matiček
novinec
*

Sporočil: 19

« Odgovor #12 : petek, 20.11.2009 : 19:33:43 »

Kam je izginilo moje vprašanje in hiter odgovor o kopanju mladičev?

hvala
Logiran
Lynn
živim tukaj

Sporočil: 8.126

« Odgovor #13 : petek, 20.11.2009 : 19:39:03 »

Tvoj odgovor je tukaj.
Logiran
matiček
novinec
*

Sporočil: 19

« Odgovor #14 : petek, 20.11.2009 : 19:42:27 »

Hvala. Medtem sem že našel sam.

Če bi imel vsaj vpogled v svoj profil bi lahko seveda pogledal tja.
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 24   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o mojpes.netu  |  tehnika  |  Tema: Razna vprašanja in odgovori
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | vzreditelji | oglasi za pse | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | splošni pogoji

2000-2019 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.