mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 14:15:30

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o mojpes.netu  |  tehnika  |  Tema: Razna vprašanja in odgovori
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Razna vprašanja in odgovori  (Prebrano 366570 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #45 : nedelja, 20.05.2012 : 21:42:47 »

Najbrž misliš na to, kar se pokaže, ko klikneš na link 'Pokaži neprebrana sporočila od zadnjega obiska.'? Ne vem, v čem bi bil problem, ker jih meni pravilno prikaže. Mogoče si pomotoma kliknila na gumb 'označi za prebrano'?
Logiran

No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #46 : nedelja, 20.05.2012 : 23:21:33 »

To, kar uraa opisuje, se pa tudi meni zadnji mesec pa še malo dogaja in tudi ne vem zakaj.  Smiley
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #47 : ponedeljek, 21.05.2012 : 06:44:36 »

Ja Jana, to sem mislila. Ne, ne kliknem 'označi za prebrano'. Tako da ne vem, kaj bi lahko bilo..
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #48 : ponedeljek, 21.05.2012 : 07:08:04 »

Tudi ce kliknes spodaj "vse neprebrane teme" ti pokaze, da ni nobene nove?
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #49 : ponedeljek, 21.05.2012 : 11:01:12 »

Tega pa ne vem. Bom poskusila naslednjič, ko se to zgodi.  Smiley
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #50 : ponedeljek, 21.05.2012 : 11:20:55 »

Čaki, a ti govoriš o tistem gumbu, kjer piše "Klikni tukaj za ogled morebitnih neprebranih tem.", ker to sem poskusila in ne dela. Pokaže mi pa nove odgovore na moja sporočila. Skratka ne zastopm prou nč.  Smiley
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #51 : ponedeljek, 21.05.2012 : 11:26:39 »

Najprej gres na "Pokaži neprebrana sporočila od zadnjega obiska", ki je zgoraj desno. In ko se ti odpre, imas spodaj desno se "Vse neprebrane teme". In kliknes na tisto.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #52 : ponedeljek, 21.05.2012 : 11:30:32 »

Na vrhu desno sta dva linka:

- Pokaži neprebrana sporočila od zadnjega obiska.
- Pokaži nove odgovore na tvoja sporočila.

Prvi bi ti moral pokazat teme, v katerih so nova sporočila,
drugi bi ti moral pokazat teme, v katere si kaj napisala in je za teboj kdo napisal novo sporočilo.

V prvem primeru je, ko gledaš seznam, čisto spodaj desno še en link 'vse neprebrane teme' in po kliku nanj ti pokaže vse teme, ki jih še nisi odprla. Namreč, ko pogledaš seznam, ti kaže zadnje teme (meni trenutno včerajšnje in današnje), po kliku na spodnji link pa se pokažejo vse, tudi stare.
Logiran

No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #53 : ponedeljek, 21.05.2012 : 11:35:22 »

Torej, jaz sem slepa ko slepec. Kje je ta gumb na spodnji sliki?  sram



[slika je izbrisana]
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #54 : ponedeljek, 21.05.2012 : 11:58:13 »

Huh ...

Jaz vidim link tako, kot je na spodnji slikci, samo na povezavi 'Pokaži neprebrana sporočila od zadnjega obiska.', na povezavi 'Pokaži nove odgovore na tvoja sporočila.' pa tega linka ni.


* neprebrane.jpg (20.99 KB, 722x184 - pogledano 235 krat.)
Logiran

No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #55 : ponedeljek, 21.05.2012 : 12:08:49 »

Tale uganka je rešena - gumb "vse neprebrane teme" se pokaže, če imam najmanj eno neprebrano temo. Če piše, da neprebraih tem ni, potem tudi gumba ni.  Cool

Da imam neprebrane teme, kljub temu, da piše, da jih ni, vem tudi zato, ker so nekateri znakci mojpes.neta na osnovni strani foruma rdeči in ko te teme oziroma sklope tem odprem so notri nova sporočila, torej piše "nov". A je tole logično napisano?  Undecided
Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #56 : ponedeljek, 21.05.2012 : 12:20:37 »

Tudi meni se to včasih pripeti, da so nekatere teme neprebrane, ampak mi javi, da sem vse že videla.
Je pa res, da imam vedno odprtih nešteto zavihkov- in sem sklepala, da sem ob vpisu nekako izvedla dvojni log-in, ali kaj podobnega? Ali pa da se je zaradi tega kak piškotek izbrisal oz. osvežil?
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #57 : ponedeljek, 21.05.2012 : 12:29:49 »

Aaa, stekam. No, meni to dela na enem forumu in edina resitev je, da pobrisem cache.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #58 : ponedeljek, 21.05.2012 : 13:32:35 »

Sem sedaj ugotovila, da če kliknem 'pokaži neprebrana sporočila od zadnjega obiska' se mi ne pokaže nič, če pa kliknem na Klikni tukaj za ogled morebitnih neprebranih tem, pa mi odpre ta neprebrana sporočila. Samo mi je čudno, ker se mi to dogaja zadnjih nekaj dni.
Logiran
MaksiMaša
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 919


« Odgovor #59 : sobota, 26.05.2012 : 10:32:53 »

Priznam, da nisem čist vsega za nazaj prebrala, pa bom vseen vprašala ( in mi ne bo nič nerodno, da tega ne vem  Sad predaja  Wink

Kako prilepite v svoje poste razne povezave ala posnetke na YouTubu in namesto celega izpisa  linka napišete le KLIK (ki je obarvan zeleno in deluje kot povezava) . Moja prešernost ne zna tako naredit in vam precej zavida sposobnosti kvantnega fizika.

Hvalaaaaa za pomoč, ki bo nedvomno pripomogla h kakovosti mojega življenja:))
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o mojpes.netu  |  tehnika  |  Tema: Razna vprašanja in odgovori
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines