mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 21:20:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: ROKI IN LARA
Strani: 1 [2] 3 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: ROKI IN LARA  (Prebrano 21631 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
ironcat
rad pišem
****
Sporočil: 448


« Odgovor #15 : ponedeljek, 27.04.2009 : 10:52:31 »

Roki

http://i109.photobucket.com/albums/n59/tanjaja/IMG_2126JPG.jpg


Lara

http://i109.photobucket.com/albums/n59/tanjaja/IMG_2131JPG.jpg

Logiran
ironcat
rad pišem
****
Sporočil: 448


« Odgovor #16 : ponedeljek, 27.04.2009 : 10:53:33 »

http://i109.photobucket.com/albums/n59/tanjaja/IMG_2008JPG.jpg

http://i109.photobucket.com/albums/n59/tanjaja/IMG_2121JPG.jpg

Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #17 : ponedeljek, 18.05.2009 : 12:04:08 »

Lara ima nov dom, Roki ga še išče.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #18 : ponedeljek, 25.05.2009 : 18:34:33 »

Rokija daje komolčna displazija in cel kup alergij. V sredo se bomo odločili, ali zdravljenje (še za kruh nimam) ali evtanazija.
Logiran

tjaša123
rad pišem
****
Sporočil: 326


« Odgovor #19 : ponedeljek, 25.05.2009 : 21:20:50 »

Rokija daje komolčna displazija in cel kup alergij. V sredo se bomo odločili, ali zdravljenje (še za kruh nimam) ali evtanazija.

O joj še tega se je treba sram

Smetka eno malo glupo vprašanje...a misliš, da kakšnega sponzorja se ne da najdit)) Undecided Undecided V skrajnem primeru, bi lahko spisali prošnjo za pomoč in upali, da še obstajajo dobri ljudje. Cry Cry Undecided
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #20 : ponedeljek, 25.05.2009 : 21:40:50 »

Ja... Laro in Rokija zavetišče vzdržuje na svoje stroške že od 20.2.2009. Za čas od 20.10.2008 do 20.2.2009 je bil izdan račun, katerega znesek le pokriva stroške. In kje je bil sponzor ves ta čas? Operacija, okrevanje, kopanje, dietna hrana, zdravila... in naslednji vsaj trije meseci? Sponzor, ja. Žal mi ga je, prišel je kot mala kepa, zdaj je že velik, ima težave, jaz pa tudi. Ene so finančnega in prostorskega značaja, druge so malo drugačne. Se mi zdi, kot da ga izdam vsakič, ko pomislim na evtanazijo. Zdaj, ko nekaj rabi, bom pa odpovedala? Ampak take so itak dileme ves čas, ni nič novega. Tako kot je, ne more biti. Izgleda kot zadnji ofucan cucek s ceste in taca ga boli tako, da že joče ob hoji. S sponzorji je pa tako, da se nekaj zbere, ostalo da pa zavetišče. Skoraj vedno je tako.
Logiran

fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #21 : torek, 26.05.2009 : 09:06:33 »

Toliko o prešvercanih psih, ki bi jih na črnem trgu prav lepo zaračunali.
In zdajle bi se kupec že ubadal z boleznimi, preplačal kupnino, ki bi ga čakala ob kakem manj riskantnem nakupu na 'belem' trgu...
Eh...  Undecided
Logiran
tjaša123
rad pišem
****
Sporočil: 326


« Odgovor #22 : torek, 26.05.2009 : 09:16:44 »

Toliko o prešvercanih psih, ki bi jih na črnem trgu prav lepo zaračunali.
In zdajle bi se kupec že ubadal z boleznimi, preplačal kupnino, ki bi ga čakala ob kakem manj riskantnem nakupu na 'belem' trgu...
Eh...  Undecided



Ja imaš prav Lips Sealed Lips Sealed 
Ampak kuža ni nič kriv in zato mu je treba pomagati! Undecided
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #23 : torek, 26.05.2009 : 09:27:37 »

Ampak kuža ni nič kriv in zato mu je treba pomagati! Undecided

In kot vedno se pri denarju zatakne  Lips Sealed
Pri Pepsi je bila podobna zgodba, eno malenkost se je zbralo, ostalo pa je Smetka krila.
Logiran
tjaša123
rad pišem
****
Sporočil: 326


« Odgovor #24 : torek, 26.05.2009 : 09:32:36 »

In kot vedno se pri denarju zatakne  Lips Sealed
Pri Pepsi je bila podobna zgodba, eno malenkost se je zbralo, ostalo pa je Smetka krila.

Ja imaš čisto prav Undecided Undecided  No jaz vem da bom pomagala, ampak vem tudi da samo jaz ne bom kaj veliko pripomogla sram sram  Nekaj mailov za pomoč je že šlo na okoli, nekaj pa jih še bo...iskreno upam da naberemo vsaj nekaj denarja za pomoč Rokiju predsem pa smetki! Undecided Undecided
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #25 : torek, 26.05.2009 : 09:40:34 »

Jaz ne rabim nobene pomoči, naj bo to jasno enkrat za vselej. Imam dve roki in dve nogi, pa načeloma sem še kar zdrava, za povrh pa znam delat še kaj drugega kot vodit zavetišče. Jaz ne potrebujem ničesar od nikogar. Celo zavetišče (kot firma) ne potrebuje ničesar, imamo namreč pravilnik o delovanju zavetišč, ki firmo kot tako krasno ščiti. 30 dni, pa čao. In če je tako, potem ne rabiš nikoli niti pisnit ne, da ti česa manjka. Ne tebi, ne firmi, ne živali. Še enkrat: jaz ne rabim ničesar.
Logiran

erjavek
novinec
*
Sporočil: 4


WWW
« Odgovor #26 : torek, 26.05.2009 : 18:16:17 »

 :)Najprej lep pozdrav. mi smo ponosni lastniki Rokijeve sestrice Lare, katera je zaenkrat še zdrava in upam da bo takšna tudi ostala- menda ja nima kakšne podedovane bolezni, Sad če je sploh to možno-mi lahko kdo kaj v zvezi s tem pove. In naj vam povem da psička še ni prebolela ločitve od svojega brateca a ji gre vsak dan bolje. tudi nam je vsak dan laže z njo.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #27 : torek, 26.05.2009 : 18:39:04 »

Seveda je (tudi) podedovano, kako pa naj bo. Pse s komolčno displazijo izločajo iz resne vzreje, ker pač nikomur ni v interesu plačevat 1000 in več evrov za operacije, da pes lahko sploh normalno hodi. Alergije imajo veliko možnih razlogov, en med njimi je tudi genetska pogojenost.
Lara je zdrava, videli ste oba, Rokija sem odsvetovala ravno zaradi njegovega stanja. Garancije pa itak ni.
Logiran

tjaša123
rad pišem
****
Sporočil: 326


« Odgovor #28 : torek, 26.05.2009 : 18:55:48 »

In garancije ni tudi pri rodovniških psih... moja psička je načeloma zdrava, ima pa alergijo na cvetni prah, tako da pač dobiva temu primerna zdravila. In mislim da se je brez veze obremenjevati s tem če je zdrava.

In erjavek lepo, da ste posvojili Laro. Vsi si zaslužijo lepo življenje. In povsem logično je, da še ni prebolela Rokija saj sta bila skupaj v najtežjih trenutkih. Tako kot se navežemo mi ljudje, se navežejo tudi živali. Marsi kdaj pa je ta navezanost med živalim precej bolj iskrena in trdna kot pri nas ljudeh. Vsak dan bo lažje, vsak dan bo večje zadovoljstvo Lari in vsak dan bo večje zadovoljstvo vam. In kakšne slike se tudi ne bi branili  Wink Wink Wink
Logiran
erjavek
novinec
*
Sporočil: 4


WWW
« Odgovor #29 : torek, 26.05.2009 : 21:00:24 »

Nisem mislil niti rekel, da želim grancijo, pravim samo da upam da bo ostala zdrava. obenem pa vsem vam sporočam da se ima lepo in ji nič ne manjka pri nas-razen mogoče brata zaenkrat.
slike pa pridejo v bližnji prihodnosti sigurno.
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: ROKI IN LARA
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines