mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 07:17:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Frulica, Fina, Freska, Fluffy
Strani: 1 [2] 3 4 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Frulica, Fina, Freska, Fluffy  (Prebrano 24034 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #15 : nedelja, 15.03.2009 : 12:04:14 »

Opisujem situacijo, v kateri mladič hrano zavrača in je ne želi pojesti/sesati prostovoljno, kar pomeni, da ga moraš silit. Če ga siliš, je logično, da mu hitro pljuča zaliješ.
Logiran

JoyNuskaUla
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 66


« Odgovor #16 : nedelja, 15.03.2009 : 12:39:42 »

Sama sem tako od prvega dne hranila 7 bokserčkov. Ko zadnji  poje in mu zmasiraš črevesje, da lahko lula in kaka je prvi spet lačen.

Kako ti vse skupaj uspe, mi ni jasno. Ponoči zapreš oči, pa so že lačni, ko postopek ponoviiš je jutro. Saj vem moč črpaš v nekaj pridobljenih gramih na tehtnici vsak dan....

Kar se Gmajnic tiče se mi vse skupaj zdi katastrofalno. Kako lahko žival zaupajo prvemu, ki pride mimo in bi želel malo ekspremenitirati...
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #17 : nedelja, 15.03.2009 : 13:40:37 »

Po pravici povedano si niti slucajno ne bi upala vzeti k sebi dudarjev. Sem samo enkrat ene horjulcke cuvala, ko je Polona nekam skocila in sem skoraj panicni napad fasala, ko tamali niso hotli jest, potem pa je eden malo prevec "srknil" in zacel kasljat. Panika!!! No, k sreci je bila Polona cez eno uro doma in tamaucke nafutrala kot se spodobi. In danes so vsi zivi in zdravi. Smiley

In na Gamjnicah bi jih kar malo naokrog ponujali? Ja, bravo!  Angry  Dejte jih rajs evtanazirat! Lips Sealed
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #18 : ponedeljek, 16.03.2009 : 08:22:13 »

Sem pobrisala link na temo, ki nima veze z akcijo Muca za vsak žep. Sesne mladiče naj gor spravlja tisti, ki to zna. Nimajo biti za kaj evtanazirani, niti jih nima kaj vsak, ki ima minuto časa, gor spravljat.
Logiran

Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #19 : sreda, 18.03.2009 : 22:37:03 »

Sem pobrisala link na temo, ki nima veze z akcijo Muca za vsak žep. Sesne mladiče naj gor spravlja tisti, ki to zna. Nimajo biti za kaj evtanazirani, niti jih nima kaj vsak, ki ima minuto časa, gor spravljat.

Jaz sem jih spravila gor kaj nekaj, pa mi je to še vedno muka in panika. In v bistvu nimam ponovne želje tega počet, MI je pretežko oz. preveč odgovorno.
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #20 : četrtek, 19.03.2009 : 13:20:49 »

Sama sem tako od prvega dne hranila 7 bokserčkov. Ko zadnji  poje in mu zmasiraš črevesje, da lahko lula in kaka je prvi spet lačen.
Uh, po mojih izkušnjah je s psi lažje kot z mačicami.
Logiran
ABBY LABRADOR
otrok do 14 let
*
Sporočil: 17


« Odgovor #21 : petek, 27.03.2009 : 19:49:48 »

Smetka kje so bili pa najdeni? ker tukaj pri nas je imela ena psica mladiče po barvi so nekateri zelo podobni za očeta sicer nevm kdo je bil samo če je tisti so mladiči njegovih barv. Psica še leto dni ni stara in je imela (ima) mladiče. Lastnica je rekla, da ima enega zato, ker je še premlada in jih ne more imeti več. Lahko, da so to tele psički

P.S. Hitro v nov dom lepotci Kiss
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #22 : sobota, 28.03.2009 : 16:49:37 »

Mislim, da ima veliko pasjih mamic in očkov take barvne kombinacije Wink

Probaj predlagat lastnici, naj psičko sterilizira, ker je veliko preveč nezaželjenih psov na svetu. Ali pa prosi starše, naj se pogovorijo z njo Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #23 : sreda, 01.04.2009 : 12:49:42 »

Frulica:



Fina:



Freska (po domače Hruškica):



Logiran

bonny
rad pišem
****
Sporočil: 440


« Odgovor #24 : sreda, 01.04.2009 : 12:51:24 »

Hruškica je zakon! Grin Grin Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #25 : sreda, 01.04.2009 : 12:57:46 »

Imata zobke kot Stitch Grin Grin Grin
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #26 : sreda, 01.04.2009 : 13:05:34 »

Ajej, kakšni pasji nasmeški  Cheesy  Kiss
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #27 : sreda, 01.04.2009 : 13:30:41 »

sori, sej vem, da takele izjave prav nič ne pomagajo pri skoku na nov kavč, ampak - ja tele fotke so pa RES za znort hude!
 Cheesy
cukri mali pasji rakunčki... Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #28 : sreda, 01.04.2009 : 19:57:50 »

sori, sej vem, da takele izjave prav nič ne pomagajo pri skoku na nov kavč, ampak - ja tele fotke so pa RES za znort hude!

Sam res...kepe mejhne mečkabilne. Pa s temi zobki, človk bi kar noter u sliko skočil in jih vse prelupčkal! Kiss Kiss Kiss Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #29 : ponedeljek, 06.04.2009 : 17:32:12 »

Fluffy:



Frulica:



Hruška:



Vsi:

Logiran

Strani: 1 [2] 3 4 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Frulica, Fina, Freska, Fluffy
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines