mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 23:46:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Gusti
Strani: 1 [2] 3 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Gusti  (Prebrano 21802 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
everlast
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 310


« Odgovor #15 : ponedeljek, 08.06.2009 : 21:17:20 »

Skokica Cheesy
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #16 : nedelja, 19.07.2009 : 22:51:44 »



Logiran

bonny
rad pišem
****
Sporočil: 440


« Odgovor #17 : ponedeljek, 20.07.2009 : 12:54:57 »

Gusti še vedno čaka čisto svojega človeka. Ne razumem, zakaj je še vedno v zavetišču.  Huh

Torej: ni enobarvna, ni velika, ni čisto majhna, ni dolgodlaka (zatorej ne pušča veliko dlak), ni agresivna, ni glasna, ni lena, ni stara... Roll Eyes  In JE še vedno na voljo za POSVOJITEV.  Wink
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #18 : torek, 04.08.2009 : 14:36:46 »

Meni tudi ni jasno, zakaj Gusti še greje prostor v zavetišču (OK, razen pač zdaj to obdobje, ko ni bilo možno posvojit).

Tole je en zlat mali pasji federček. Poglejte no te učke Kiss Pa po 10. pokličite teto Smetko in se zmenite, da postane del vaše družine Smiley
Logiran
arabrab
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 70


« Odgovor #19 : sreda, 05.08.2009 : 17:03:27 »

jooooj, tale bejba pa res čisto predolgo čaka...pa TAKOOOO zelo zlata zgleda....
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #20 : nedelja, 16.08.2009 : 18:44:06 »

Dobrovoljna, naspidirana, drobčkana Gustika. O kakšni plašnosti ni ne duha ne sluha, kar zleze ti v naročje. Mala srnica, ki jo preprosto moraš imeti rad. Kiss



Repek je vedno na delu Grin


S kolegico Najko


Logiran
Avrora
novinec
*
Sporočil: 19


« Odgovor #21 : nedelja, 16.08.2009 : 20:25:43 »

Krasna je Kiss. Po filmčku sodeč tudi karakterno.
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #22 : sreda, 02.09.2009 : 17:40:59 »

Zakaj je Gusti še vedno v zavetišču? Ker je majhna? Mlada? Prijazna? Radovedna? Igriva? Se rada crklja? Ne vem kaj od naštetega odbija potencialne posvojitelje... Upam, da kmalu najde svojo družino.
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #23 : sreda, 02.09.2009 : 18:00:37 »

Da se ne bo narobe bralo - z Gusti ni niti najmanj nič narobe, super psička je. Samo ne razumem, zakaj se še ne valja pri nekom po kavču, to je vse.
Logiran
Beethoven
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 5


« Odgovor #24 : sreda, 02.09.2009 : 22:48:02 »

Tale simpatična Gusti je iz istega legla kot naš posvojenec Beethoven, ki je sila prijeten kuža s samimi pozitivnimi lastnostmi (živahen, prijazen do ljudi in psov, ubogljiv, zelo hitro se je navadil na čistočo, ne grize pohištva in ne povzroča škode, vselej je zelo vesel, ko smo v njegovi bližini ...). Zato Gusti res želim, da bi čim prej skočila v nov dom, k prijaznim in pozornim skrbnikom.

Ne oklevajte! Če vam je psička na fotografijah všeč in mislite, da bi vi lahko bili njen novi lastnik, pokličite v času uradnih ur v Zavetišče Horjul in se dogovorite za obisk.

Predvsem pa 1000-odstotno zaupajte Poloni, ko vam bo pomagala izbrati vašega novega štirinožnega prijatelja. Če kdo, potem ona najbolje pozna značajske lastnosti vsakega psa v zavetišču. Če ji boste iskreno zaupali svoja pričakovanja, bo zagotovo izbrala za vas najbolj primernega psa.

Nam Beethoven vsak dan lepša življenje in za to sem njemu in Poloni zelo hvaležen.

Aleš
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #25 : četrtek, 03.09.2009 : 07:29:32 »

Kolk fajn - eni iščejo hvaležnega psa, pri vas si pa rajši ti njemu hvaležen Grin.
Zdaj pa hitro še eno hvaležno krdelce za Gusti Tongue!
Logiran
Ziga
novinec
*
Sporočil: 10


WWW
« Odgovor #26 : četrtek, 03.09.2009 : 13:52:56 »

Aleš tudi jaz podpišem tvoj post.

Pri nas je našla dom Lisi, ki je tudi iz istega legla. Ko smo jo prišli pogledati je bilo očitno, da je to prijazna in živahna kužika. Ljubezen na prvi pogled. Tongue

To, da je je Gusti v zadnji tretjini živali, ki iščejo nov dom ne pomeni nič.  Wink
Logiran
Beethoven
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 5


« Odgovor #27 : četrtek, 03.09.2009 : 17:28:18 »

Seveda, da to ne pomeni nič. Morda le, da je Gusti ob vseh pozitivnih lastnostih tudi precej potrpežljiva.  Wink

Morda bi vsake toliko časa na naslovni strani zavetišča objavili tudi fotografije teh, ki že hudo predolgo čakajo nove skrbnike.
Se mi zdi, da je veliko ljudi precej ležernih oz. navajenih na udobje, da kliknejo samo prvo, drugo, ok še tretjo stran, potem jih pa mine.

Lepo, da si se oglasil. Morda pa bi nekoč ob njihovem rojstnem dnevu organizirali srečanje vseh bratov in sester iz legla (Lisi, Balto, Beethoven in Gusti).  Smiley
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #28 : četrtek, 03.09.2009 : 20:05:21 »

Ooo, kako vaju je lepo brat Cheesy. Sploh ob dejstvu, da sta moskega spola Roll Eyes Tongue.
Srecno tudi Gusti, cimprej ...!
Logiran
Ziga
novinec
*
Sporočil: 10


WWW
« Odgovor #29 : petek, 04.09.2009 : 08:43:57 »

Ja, 15. september in prva svečka bo vsak hip tu. Tudi sam sem razmišljal, da bi bilo kaj takega fino. Lisi ima rada pasjo družbo in vedno me je zanimalo, kako bi bilo, če bi srečala brata ali sestro. Mi smo iz Ljubljane, pa tudi se nam ni  problem peljati na izlet.  Smiley

To leglo je res nabito z dobro energijo. Cheesy
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Gusti
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines