mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 13:28:42

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Akcije  |  Tema: Zbiranje sredstev za STERILIZACIJE ciganskih psičk in muc
Strani: 1 ... 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zbiranje sredstev za STERILIZACIJE ciganskih psičk in muc  (Prebrano 102183 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #360 : torek, 13.07.2010 : 21:56:17 »

Novo naselje je odprlo nove rane. In čeprav se izselijo samo naj najnujnejši, jih je še vedno veliko. Predvsem je treba pohiteti s sterilizacijami, da ne bo mladičev še več. Pomurje rabi sredstva, ker je suša ... sram

NLB d.d., Ljubljana, Podružnica Pomurje št.: 02340-0256066415; »STERILIZACIJE«

Društvo za zaščito živali Pomurja
Markišavska ul. 3, p. p. 30,
9000 Murska Sobota
Logiran
Lumpa
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #361 : nedelja, 19.09.2010 : 01:41:13 »

Jaz nakažem TAKOJ!!! ko bo plača!

Sem šele zdaj odkrila to temo in rečem samo kapo dol in upam, da boste lahko naprej nadaljevale z delom!

Jaz bom probala vsak mesec zdaj kaj malega nakazat, vsaj do konca leta..
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #362 : nedelja, 19.09.2010 : 06:49:19 »

Lumpa, ful hvala že vnaprej Kiss.
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #363 : ponedeljek, 04.10.2010 : 19:30:53 »

Novo naselje je odprlo nove rane. In čeprav se izselijo samo naj najnujnejši, jih je še vedno veliko. Predvsem je treba pohiteti s sterilizacijami, da ne bo mladičev še več. Pomurje rabi sredstva, ker je suša ... sram

NLB d.d., Ljubljana, Podružnica Pomurje št.: 02340-0256066415; »STERILIZACIJE«

Društvo za zaščito živali Pomurja
Markišavska ul. 3, p. p. 30,
9000 Murska Sobota

Poleg zadnjih odseljenih, ker res ni šlo drugače, so par dni nazaj punce po "hitrem postopku" na sterilizacijo odpeljale še eno nemško ovčarko. Sosedje so namreč Terenko opozorili, da se je pred nekaj tedni gonila in da so psi hodili cele noči okrog nje....  Undecided Tale punca je bila "cimra" od Rokse in Rome. Ona edina ostaja tam.

Vsekakor, vsak vaš evro bo dobrodošel. In hvala v naprej!

[attachment deleted by admin]
Logiran
Lumpa
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #364 : torek, 05.10.2010 : 22:39:41 »

Kot rečeno, danes nekaj nakazano! Wink

Na čim več sredstev in čim boljše rezultate, in res pohvala vsem, ki se trudite. Smiley
Logiran
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #365 : sreda, 06.10.2010 : 19:40:09 »

Hvala iz srca! Kiss
Logiran
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #366 : ponedeljek, 10.01.2011 : 23:19:35 »

Steriliziramo še naprej na veliko, poročamo malo manj (za kar nismo krivi mi temveč prekratki dnevi  slaba prebava) .

Še naprej se z vsemi močmi in silami trudimo ozaveščati ljudi.

Naš cilj ostaja, da v romskih naseljih dosežemo stanje, kjer bo vsak imel toliko živali za kolikor je pripravljen in zmožen poskrbet. (V praksi, namesto šestih eden (max. dva) pa še ta sterilizirana oz. kastriran).

Delamo tako, da se z VSEMI pogovorimo (in govorimo in govorimo). Nagovarjamo jih, da dajo svoje živali sterilizirat. Od prevega kričečega NEEEE, mi hočemo male kužeke, mujceke, preko tega, da bi dali svojo žival "to, da več nebi mela malih", preko tega, da bi jo dali "destilirati", smo prišli do tega, da je ena stara gospa peš peljala svojo psičko na sterilizacijo (spremjala jo je sicer terenka z avtom, ker jo je skrbelo, da nebi stare gospe kap, ker ni bilo blizu). Še vedno pa naletimo na odločne "NE" predvsem pri "pasemskih" psih, saj ljudje še vedno pridno kupujejo nerodovniške mešančke - predvsem mladiče "pekinezerjev" ter "nemških ovčarjev" in tako nevede vzpodbujajo nova in nova legla mixov (kiksov), ki se potem dobesedno kopičijo v teh naseljih. Nekoga, ki pa dobi 100 ali celo 300 € za psa/e v katerega ni vložil niti "tablete proti glistam", ni lahko prepričat v sterilizacijo njegove "dobičkonosne" psičke in tu je potrebne neprimerno več energije in potrpljenja. Še huje pa je, če sosed vidi, da se da...
Zato prosim lepo, NE KUPUJTE psov iz slabih razmer. Ker mogoče nehote pripomorete k temu:











Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #367 : torek, 11.01.2011 : 01:18:12 »

 bruham Kristusove gate, pa to ni res. butnglavc Nakazem v sredo.
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #368 : torek, 11.01.2011 : 18:57:32 »

Ko mislis, da si ze skoraj vse videl, pa da si se ze malo navadil, eponca in terenka poskrbita za novo posiljko Cry bruham jezen







slaba prebava bruham bruham bruham


Imamo torej se dve "Hani", pa enega "Hana", pa dva "zajca", pa se eno familijo z mladici, pa "lesija" ... ni da ni. Lips Sealed
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #369 : torek, 11.01.2011 : 19:54:28 »

ojej, se mi obrne že samo ob pogledu na slike (pa nimam slabega želodca Lips Sealed )

pogoji psov so pa itak za bruhat  butnglavc
Logiran
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #370 : torek, 11.01.2011 : 21:00:42 »

Zaupajte nam, da se bomo tega lotili zelo temeljito.

Vsaka pomoč z vaše strani pa vse skupaj zelo olajša.
Če ima kdo kje na zalogi izolirano pasjo hiško, dolgo ketno, posode za hrano oz. povodce in ovratnice ter je celo pripravljen organizirat prevoz do sem, bomo veseli kot ptički.
(to sicer spada v sosedno temo: Akcija zbiranja opreme in sredstev za pomurske pse )
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #371 : sreda, 12.01.2011 : 13:49:34 »

epona  bravo   Kiss
bravo za takšne akcije
Logiran
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #372 : sreda, 12.01.2011 : 22:44:20 »

Hvala za vašo podporo  Kiss

Brez vas vseh slabo bi šlo.
Logiran
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #373 : četrtek, 13.01.2011 : 20:09:08 »

Če bi se tisti, ki kupijo nerodovniške, necepljene, neporihtane mladičke še po možnosti s kupom bolh in premlade, zavedali, koliko slabega s tem naredijo, ne vem, če bi še kdaj pomislili narediti ta korak.

Če bi mladiča kupili, ker se vam smili, dajte raje poklicat VURS (če so razmere tako kritične) ali pa društvo, da bomo skupaj poskušali najti najbolj primerno rešitev. Le tako boste tem živalim dejansko pomagali. Če kupujete, vzpodbujete verigo novih.. in novih in novih, ki večinoma ne pristanejo v dobrem okolju, kot morda vaš dotični.
Logiran
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #374 : sobota, 15.01.2011 : 17:06:45 »

Tina - mladičev imela ne bo
Logiran
Strani: 1 ... 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Akcije  |  Tema: Zbiranje sredstev za STERILIZACIJE ciganskih psičk in muc
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines