mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 01:55:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Fifi
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Fifi  (Prebrano 41043 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #60 : torek, 16.03.2010 : 09:32:04 »

Kje je slikar, ki bi znal upodobiti lepši portret od tega?!  Smiley Kakšna Mona Lisa, lepo vas prosim Roll Eyes Fifi, the Princess Azn


Aja, zbiram prostovoljne prispevke za tiaro s Swarovski kristalčki
Logiran
ironcat
rad pišem
****
Sporočil: 448


« Odgovor #61 : sreda, 24.03.2010 : 21:11:01 »

Kaj Fifi še dela v zavetišču (od 23.8.) mi ni jasno.
Logiran
majnim
novinec
*
Sporočil: 14


WWW
« Odgovor #62 : četrtek, 25.03.2010 : 23:48:46 »

men tut ne, ker je videt kot iz filma, simpaticna mora bit za znort, pa se benjiju iz nadaljevanke je podobna. sem pa samo sebe presenetila, ker zelo dolgo nisem kliknila nanjo. sicer vse zivo preklikam tukaj gor. (ko sem prvic gledala koga posvojit na daljavo,je pa odtehtal tisti,ki je imel najmanj posvojiteljev v tistem casu in sem jo tut zgresila, mogoce je pa takrat sploh se ni bilo). potem sem tuhtala zakaj sem jo spregledala (ker zdaj kar naprej visim tle gor in spremljam kaj se ji dogaja), pa razmisljam, mogoce ker sem mislila da je cistokrvna snavcerka, po vstopni sliki sodec, in mam en aksiom v glavi(vem da napacen,ampak obstaja ocitno), da cistokrvni prej dobijo lastnika, pa se mislila sem da je fant (po imenu sodec), in ponavadi najprej kliknem na psicke. mogoce pa zraven ne bi skodil en pripis, da gre za psicko, ker morda kdo, ki mu je vazen spol, ne klikne nanjo, ce isce psicko . tole so samo tuhtanja, domnevam, da mozni posvojitelji tako ali tako vidijo kuzke v zivo in je vse kar govorim brezveze. sem ze razmisljala kako to,da je tako dolgo v zavetiscu, ker je po opisu karakterja in po videzu zelo atraktivna. drzim pesti zanjo!
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #63 : petek, 26.03.2010 : 07:27:09 »

Urejeno. Gotovo je bilo to krivo.
Logiran

majnim
novinec
*
Sporočil: 14


WWW
« Odgovor #64 : petek, 26.03.2010 : 15:06:46 »

krivo je vse drugo, ne kar pocnete pri vas. opravicujem se, ce me je zaneslo v analizo, vem da pametovanje ne pomaga vasemu delu. fifi je prelepa tako in drugace in upam, da se cimprej kdo najde, ki jo res zagleda   
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #65 : sreda, 14.04.2010 : 23:03:49 »

S skorajda že čisto pravo poletno pričesko Cheesy





Pogled skozi okno Wink



IŠČE DOM!

Logiran
sabrina
rad pišem
****
Sporočil: 290


« Odgovor #66 : četrtek, 22.04.2010 : 21:15:59 »

Prekrasna je.
Logiran
Luna95
rad pišem
****
Sporočil: 379


WWW
« Odgovor #67 : četrtek, 22.04.2010 : 21:35:00 »

Uau, kakšna lepa frizurca. Smiley
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #68 : petek, 23.04.2010 : 21:39:01 »

Fifi je fajna psička, igriva, nora na vse vrste žog, vrvi, igrač... samo, da je akcija Cheesy
IŠČE DOM

Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #69 : ponedeljek, 26.04.2010 : 10:48:05 »

Fifi je kuža meseca aprila 2010 Smiley
Logiran

Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #70 : nedelja, 02.05.2010 : 19:35:23 »



Moja cufa Cheesy

Foto: Nutella

IŠČE DOM
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #71 : nedelja, 02.05.2010 : 20:22:54 »

What a pretty lady! Kiss Kiss Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #72 : ponedeljek, 03.05.2010 : 16:21:43 »

Koliko kilogramov pa ima?
Logiran
Diana G
novinec
*
Sporočil: 6


WWW
« Odgovor #73 : sreda, 05.05.2010 : 14:57:21 »

Seveda je zanimanje za Fifi, samo ne s strani 'prave osebe zanjo'. Jaz bi jo rada imela. Ampak nimam hiše in vrta. Živimo v bloku, doma imam pa že bolano mopsiko in tt ter belega kunca. Mopsika ni problem, kunec tudi ne, tibetanka pa Fifi ne bi sprejela in v bloku bi me ubili, če bi pripeljala še enega psa. Tako lahko vedno samo spremljam, kaj se dogaja z njo in upam, da se bo našel nekdo, ki jo bo vzel. Vzela bi jo tudi prijateljica, ki ima hišo in vrt. Pa ima že Logija in pet svojih mačk. Tako da žal ne gre, ker bi jo tašča vrgla iz hiše.

Če bi pa imela hišo, bi že vzela Fifi k sebi. Če bi mi jo seveda zaupali:).

Logiran
micamaca
novinec
*
Sporočil: 18


« Odgovor #74 : petek, 07.05.2010 : 13:24:00 »

Verjamem da nas je malo  morje takih, ki bi z veseljem vzeli Fifi... ampak ker večinoma nismo več neodgovorni otroci raje prej dobro premislimo, ali bi šlo in ali bi se omenjena pesika v našem domačem okolju dobro počutila. Fifi je zelo simpatična psička in tudi sama bi jo takoj imela, kljub temu da imam doma že enega kosmatinca (tibetanko, 13 let staro, ki pa je take sorte da je najbolj srečna če ima svoj mir). Ampak po napisanem sodeč je Fifi zelo igriva in rabi nekoga, ki se veliko igra in ukvarja z njo... jaz pa, poleg tega da živim v bloku (kar sicer ni nepremostljiva ovira), pridem iz službe šele okoli 5h popoldne in imam ravno toliko časa da zrihtam svoj že obstoječi zverinjak (poleg psa še papigo). Poleg tega med dopusti žal nimam prav nikogar, ki bi mu lahko pustila psa, zato ga moram povsod jemat s sabo.

Vem, da taki posti kot je moj in še prej Dianin Fifi prav nič ne bodo pomagali (mi je pa v skromno tolažbo, da ji lahko pomagam vsaj kot posvojiteljica na daljavo), ampak ne pa posploševat da ni prav nobenega zanimanja zanjo. Žal se pač zanjo ne zanimajo tisti, ki bi ji lahko nudili primeren dom in se veliko ukvarjali z njo. Verjamem, da se bo slejkoprej našel nekdo, samo včasih je pač za določene odločitve potrebno, da "dozorijo" oz. da si prepričan v njih... da se ne bi potem slučajno spet zgodilo, da bi pristala nekje na cesti vsa shirana in boga.
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Fifi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines