mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 03:13:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Tris/Brezovica
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tris/Brezovica  (Prebrano 16948 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #90 : torek, 10.11.2009 : 12:41:30 »

Takle bo Flip cez ene 5 let, ce bo rjava napredovala tako kot zdaj  Tongue
Meni je krasen, ker je temen  Smiley
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #91 : torek, 10.11.2009 : 13:19:41 »

Cuzi, in kaj od spodaj naštetega (razen alineje 'ima vedenjske težave' - o čemer bi bil morebitni interesent zagotovo seznanjen pred posvojitvijo) se ne da razbrati s prve fotke?
Se opravičujem, ampak se ne morem zadržati: da ima tudi - REEEP!!!!
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #92 : torek, 10.11.2009 : 15:34:00 »

Jaz si ga sedaj veliko lažje predstavljam in mi je še težje, ker ni posvojitelja. Mogoče pa sedaj bo. Ker je z vsemi temi slikami postal Nekdo, ne samo pasji osebek, ki v vrsti čaka. Govorim zase. Tako pač čutim jaz.
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #93 : torek, 10.11.2009 : 15:40:09 »

Verjetno bi morala že v začetek teme napisat, da je poleg tega, da je mix ovčar še skvarjen do amena (zahvaljujoč preteklemu življenju). To bi mu zagotovo povečalo možnost posvojitve.

Torej, za vse ki potrebujejo izčrpne podatke:

Oddaja se pes, ima 4 noge, glavo s klempastimi ušesi in rep (ja, tudi rep).
Poleg obstoječega ima tudi popolnoma obvladljive vedenjske težave (dokaz sem jaz-že cel mesec od kar ga imamo sem živa). Star je okoli enega leta in močno si želimo, da bi polnoletnosti ne dočakal v zavetišču, za kar pa pri toliko slikovnega materiala najbrž ni bojazni. V kolikor s slikanjem nismo bili uspešni, bom prihodnjič prosila Cindy Crawford,  naj se namontira zraven, morda bo potem več uspeha.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #94 : torek, 10.11.2009 : 15:51:44 »

Jaz si ga sedaj veliko lažje predstavljam in mi je še težje, ker ni posvojitelja. Mogoče pa sedaj bo. Ker je z vsemi temi slikami postal Nekdo, ne samo pasji osebek, ki v vrsti čaka. Govorim zase. Tako pač čutim jaz.

Pol smo še slabše naredili. Sekirancijo, posvojitelja pa jasno da od nikoder.
Logiran

binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #95 : torek, 10.11.2009 : 17:30:55 »

Meni se že ves ta čas zdi navaden mix ovčar, z vsem kar prinese ketnarsko življenje zraven. Le da je sedaj mix s 6 stranmi naše (ZH) zajedljivosti in vaše (od tistih, ki berete) zaskrbljenosti. To pa je tudi vse. Sicer pa, čas bo baje prinesel odgovor...
Logiran

svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #96 : torek, 10.11.2009 : 17:38:57 »

Pol smo še slabše naredili. Sekirancijo, posvojitelja pa jasno da od nikoder.
Ampak, a veš, da si tako že za marsikoga govorila. Npr za Skokija, pa poglej, kakšne posvojitelje je dobil. Nekaterim nam je pač vseeno, kateri mix je, samo da je združljiv z nami. In res je, včasih je čas naš gospodar, na žalost.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #97 : torek, 10.11.2009 : 17:53:16 »

Meni se pa počasi več ne da tole s časom se it. Kar v nedogled, ker jaz pač lahko. Poleg tega je manjša razlika med le neprivlačnim za širše ljudske množice in med tistim, ki je poleg tega še vedenjsko malo drugačen.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #98 : torek, 10.11.2009 : 17:58:44 »

Ali drugače: pes je simpatičen, učljiv, pozoren, ni žleht in ugriznil bi le, če bi se počutil ogroženega, pa še to bolj v opozorilo kot tako zares. Krasen je, meni je všeč, ampak naredila sem toliko, kot sem lahko. Išče dom, ima še nekaj časa, ne bo šlo pa v nedogled, ker ne morem. Velja za vse ostale podobno.
Logiran

vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #99 : torek, 10.11.2009 : 18:00:53 »

Torej, evtanaziran bo in če se komu smili, naj ga posvoji takoj. Konec koncev (skoraj) nič ni nemogoče.
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #100 : torek, 10.11.2009 : 21:32:19 »

Vsaj na dveh slikah gleda ta pes kot naša Kika in na vsaj dveh dirka enako. In Kika je najbolj prijazen pes na tem svetu, kljub temu, da ima najdaljši horjulski rep. Bobija imamo pa že več kot tri leta in še vedno ne vem, kako bi handlala z njim, če bi ga bilo treba kaj previjat... Še nedolgo tega sem Smet klicala, kako naj ga dobim izpod postelje proti njegovi volji, ne da bi mi skočil v obraz. Pa mi je povedala finto in sva se po krajšem boju (tričetrt ure) sporazumela, da bo po moje in sem zmagala. Torej se tudi s takim hudo okvarjenim da. Če ga kdo misli posvojit in cinca, naj se čimprej odloči. 99,9% časa je tak pes pravi blagoslov  Cheesy
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #101 : nedelja, 15.11.2009 : 18:14:50 »

Tris čaka na lastnika - še nekaj dni.
Logiran

ironcat
rad pišem
****
Sporočil: 448


« Odgovor #102 : nedelja, 15.11.2009 : 18:41:14 »

Očitno tudi kup slik ni pomagal, da bi pregorel telefon.........Naj se že nekdo odloči zanj.
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #103 : četrtek, 10.12.2009 : 21:34:28 »

Je bilo kaj klicev za tega pesjana Huh ? Resnih klicev?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #104 : četrtek, 10.12.2009 : 21:55:23 »

Nobenega sploh. Ne resnega ne neresnega.
Logiran

Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Tris/Brezovica
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines