mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 13:19:23

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Morski prašički/Kranj
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 13   Dol
Natisni
Avtor Tema: Morski prašički/Kranj  (Prebrano 30330 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #60 : ponedeljek, 21.09.2009 : 19:43:41 »

Če šnofka ji je kul. Če jo božaš po glavi pa glavo "vluftmeče" ji ni kul. Če ima zaprte/priprte očke, ko jo božaš pa ne dviga glave, ji je kul. Kako škatlo ji nastavi, da lahko gre not, da se bo varneje počutila, saj verjetno ji že si.

Če "poka, škrta z zobmi", ji ni kul pa če taki čudni gruleči čudni zvok da iz sebe ji tudi ni kul.

:}
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #61 : ponedeljek, 21.09.2009 : 19:48:55 »

Gospa Smetka, tako se pa ne posvaja prasicev. Najprej se gre k vzreditelju le-teh, nakupis hrano in vse potrebno in potem nabavis. Pa ne mesancev. Buhve kaj bo prslo tle ven  Tongue
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #62 : ponedeljek, 21.09.2009 : 19:55:48 »

Sicer nimam nekih izkušenj s pujsi... poznala sem samo eno (ki ni bila moja). Njena priljubljena poza je bila na povštru, ki si si ga položil na kolena.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #63 : ponedeljek, 21.09.2009 : 20:25:13 »

Če šnofka ji je kul. Če jo božaš po glavi pa glavo "vluftmeče" ji ni kul. Če ima zaprte/priprte očke, ko jo božaš pa ne dviga glave, ji je kul. Kako škatlo ji nastavi, da lahko gre not, da se bo varneje počutila, saj verjetno ji že si.

Če "poka, škrta z zobmi", ji ni kul pa če taki čudni gruleči čudni zvok da iz sebe ji tudi ni kul.

:}


Okej, pol ji je pa kul, nam pa tudi, hehe. maja01, koristen link, tenks.
Logiran

Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #64 : ponedeljek, 21.09.2009 : 20:30:56 »

Joj saj vem, da spet ni tako zelo smešno, samo meni tudi kotičke ust navzgor vleče, ko tole temo berem Cheesy

So pa luškani pujsi Cheesy budre - mi smo eno poletje poleg našega takratnega pazili še "šolski parček", ki je moral nekam čez poletje, ko ni pouka. Ta samček je bil malo bolj agresiven, seveda nekastriran in večkratni očka. Je poskušal konstantno našega čez kletko napadat.

Tedva sta najbrž bratca, če se ne napadata.  So pa fajni kosmatinčki Smiley
Logiran
monikab
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 117


« Odgovor #65 : ponedeljek, 21.09.2009 : 20:38:35 »

Točn sem vedla, da se bo kaja za njih zagrebla.  Roll Eyes  Kaja, rabiš domač bio radič morda? Da bodo prašički veseli..    Cheesy
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #66 : ponedeljek, 21.09.2009 : 20:57:38 »

monika, sem hotla vse tri, pa koklja Smetka ze brani mladino in mamo...jih ne da od sebe.  Grin Prideta pa k meni seveda mulca, ki ze imata "delovni" imeni (sem ravno s kofeta pa so padale ideje... Grin). Torej eden bo Pubi, drugi bo Osti. Roll Eyes Tongue
Logiran

fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #67 : ponedeljek, 21.09.2009 : 21:32:52 »

Če jih bo osem, bi jih morda lahko malce dohranjevali, da mami ne bo preveč boga? Mislim, če jih bo 16, ko sta mamici glih dve. Še ene par dud gor al pa dol Tongue.

Se opravičujem, ampak se rolam gor in dol po sobi, tolk zabavno temo pa redko najdeš Roll Eyes Grin Cheesy.
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #68 : ponedeljek, 21.09.2009 : 21:36:08 »

Saj mamica bo na srečo samo ena.
Se je izkazalo da sta druga dva samčka.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #69 : ponedeljek, 21.09.2009 : 22:04:12 »

Se opravičujem, ampak se rolam gor in dol po sobi, tolk zabavno temo pa redko najdeš Roll Eyes Grin Cheesy.

Mislm  Angry in...

monika, sem hotla vse tri, pa koklja Smetka ze brani mladino in mamo...jih ne da od sebe.  Grin Prideta pa k meni seveda mulca

... mislm  Angry.

A ste vedeli, da pujse lezejo v rokav  Cheesy Cheesy? In jih pol ven ne moreš dobit  Cheesy? Kakšni srčki, prav škoda, da nimam pogojev za posvojitev.
Logiran

Urla
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 431


WWW
« Odgovor #70 : ponedeljek, 21.09.2009 : 22:09:35 »

Slike takoj prec! Tongue Grin
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #71 : ponedeljek, 21.09.2009 : 22:10:42 »

Se opravičujem, ampak se rolam gor in dol po sobi, tolk zabavno temo pa redko najdeš Roll Eyes Grin Cheesy.
Ampak res! Koncno ena zabavna med vsemi tezavami ...
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #72 : ponedeljek, 21.09.2009 : 22:16:23 »

Men se zdi pa tko žalostno... Zapakirani v škatli, še sreča, da so jih našli, saj dolgo ne bi preživeli revčki.

Ampak sem pa tudi jaz zelooo vesela, da so zdaj na varnem. Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #73 : ponedeljek, 21.09.2009 : 22:16:45 »

Grin  Grin  Grin
Mislim, kakšno srečanje s drugo živalsko vrsto... Si človek sploh ne bi mislil, da lahko en mali prašič naredi tako navdušenje in to pri Smetki doma  Grin Grin Grin

A tile bodo tudi oddani s posvojitveno pogodbo? Ker boste lahko končno izpolnili tisto polje, poleg mačke in psa, kjer piše DRUGO _______   Grin    
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #74 : ponedeljek, 21.09.2009 : 22:19:13 »

Moonbeam, ti ne veš - so tudi že kokoške oddajali, tako da ne bo prvič tisto DRUGO Wink
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 13   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Morski prašički/Kranj
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines