mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 09:59:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: shar-pei - čvek
Strani: 1 ... 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37   Dol
Natisni
Avtor Tema: shar-pei - čvek  (Prebrano 86065 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
čenča
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 311


« Odgovor #495 : ponedeljek, 15.09.2008 : 10:42:38 »

Lota in Ru sta danes zavite v dekco in koristita položaj utrujenih primadon. Sem ponosna zelo na obe, samo đizs, hendlerca od Ru je bila zmedena v ringu in ji ne bom nič plačala. Niti ficka. Nothing. Nada.
Tai je bil 1A.

Ampak, a mogoče katera ve....a je šla Momo po levi  Huh?
Logiran
čenča
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 311


« Odgovor #496 : ponedeljek, 15.09.2008 : 10:45:45 »

Aja seveda, čestitke vsem. Pa da bi čimprej odmrznili/ nehali bit plavi. Razen Čenče  Tongue (ne mene).

Poročilo bo pa menda Jelena spisala. Ona edina ve, po kateri strani je šla Momo...
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #497 : ponedeljek, 15.09.2008 : 12:38:00 »

Grin Grin Grin Momo-talevi shar pei. Grin Grin Grin

Prosim lepo, je naredila mislim da 4 kroge in en trikotnik. Cool Na moji levi strani, seveda. Cool Sicer pa ze vsi tu naokrog vedo kako fajn se je odrezala, je radio mami ze porocal. Grin Filmcka mamo tudi, slikce so pa obupno majhne, ker fotograf ni preveril nastavitev pred skljocanjem.
Ko pa smo prisli domov, je tamala totalno znorela, se spilala s Shenzi in Tarijem, laufala po vrtu gor in dol. Cisti odklop. Na razstavi se je pa tako smilila sama sebi, da je bila na koncu ena sama luzica. Roll Eyes

In gospodicna Cenca lahko kar takoj zdele neha pljuvat po hendlerci od Ru, ker:

1. ima Ru pravzaprav hendlerja, ki pa je bil nekoliko zadrzan
2. je nadomestna hendlerca delo opravila felenomenalno in se nima kaj pritozevat, opravicevat ali imet slabe vesti
3. je bila to, ce se ne motim, Ruckina prva razstava in je sla vec kot odlicno
4. sem se v vecini kar strinjala s sodnikom, ampak Ru bi pa jaz vseeno dala na prvo mesto Wink
5. vaja dela mojstra in ko bosta Ru in njena hendlerca dali cez toliko in toliko vaj in bosta res super mojstrici, hja, meni bi se tresle hlace no. Cheesy Momo je zelo ponosna na svojo lepo sestrco. Kiss Kiss Kiss

Tai je pa seveda zgodba zase, a ne Andraz. Wink Divjak pajade, on je tak sminker in narcis. Je paradiral po ringu kot da to pocne ze celo zivljenje in zmagal razred (na koncu je bil pa drugi med samci?). Cool

+ se ena ekstra pohvala gre Sleepu in vodnici, ki sta prav tako razturala in zasedla tretje mesto med mladimi samci. Mi smo vsi navijali in ploskali in smo zelo ponosni na sosolca in seveda njegovo sefico, se posebej ker vemo koliko dela je vlozila vanj, v trening in kaj ji je uspelo cez poletje naredit. Cheesy Res, kapo dol.  Cool

PS: Nisem 100% za vse rezultate, ker sem si pozabila pisat.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #498 : ponedeljek, 15.09.2008 : 13:02:28 »

Aja, pa se tole MORAM napisat: Jernej je cist not padu v to razstavljanje, res. Mi gre prav na zivce, je mel vceraj neke cudaske ideje. Angry Huh Sem bila kar  Shocked .
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #499 : ponedeljek, 15.09.2008 : 14:26:58 »

 Cheesy Grin Wink dokaz, da je Momo hodila po levi Cool



Ostale fotke so na http://www.mojpes.net/galerija/thumbnails.php?album=940, smo pa Mojco nafehtali za komentarje k fotkam, ki bodo dodani naknadno Wink
Logiran

atinanajalun
novinec
*
Sporočil: 30


« Odgovor #500 : ponedeljek, 15.09.2008 : 16:30:16 »

ja pa res ne morem povedat ampak se mi zdi ,da je Čenča včeraj v ringu zato tako migala z glavo ,ker sploh ni mogla verjet da gre Momo po levi.Včeraj je spala po avtu ko crka,danes ko se spominja pa še vedno miga in stresa glavo sem in tja ampak sem ji zdaj povedala da pač ji je uspelo po levi tako kot pa nama da sva le dobili končno lepo oceno ko je naju v Hrušici sodnik odpisal z dvojko.
sva bli tudi pridni v ringu a ne?
čestitke lotki,ru in vseeeem lepotcem ter lepoticam za pokale,midve pa nosiva medaljo okrog vratu,ha,ha.
hov-čao,vesna in čenča
Logiran
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #501 : ponedeljek, 15.09.2008 : 17:46:59 »

Pa še moja verzija dogodka - zzzeebbeeeee  Tongue, Momo je šla po levi, g. Matgo je zakon, zebbbbbbbeeee, šarpej ljudje so fajn ljudje  Smiley, Momo je šla po levi, pa lepo je stala, Matgo se je hotel sleči pred nami tremi  Cool Cheesy Grin, zeblo me je, ampak so organizatorji skušali pomagati z zelo dobro belo kavo  Smiley, pa Momo je super tekla, in to po levi, medtem ko me je zeblo, pa vmes sem pomahala Agnes in Drejči s prezeblo roko, pa gobova juha na večerji je bila super, amapak me je še vedno zeblo, sem se pa spomnila, da je Momo lepo hodila po levi, edino še tempo bi lahko malo pospešili naslednjič, ko bosta hodili po levi. Pa Matgo je car in spet sem se imela super, čeprav me je hudo hudo zeblo in me še. Aja, pa Momo je super šla, samo škoda, da po desni   Undecided.

Če nas hočete, naslednje leto spet pridemo, samo poskusite malo primernejši datum izbrat, pa lansko vreme reciklirajte. Nuki, vidve pa drugič po levi, saj veš  Cheesy.
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #502 : ponedeljek, 15.09.2008 : 18:48:49 »

Hehe, ja, jaz sem se tako prehladila, da je kar groza. Saj bi kaj rekla z Bambi (in Balu, če se ne motim), pa so mi ustnice pomodrele in primrznile. Tudi sodnik za buldoge je bil car, pa tako vljudej, da se je kar cedilo (hihi, najbolj všeč mi je bila pripomba could do with less weight).
Mraz je bilo pa res kot pes.

Aja, joj, Momo, levičar Smiley, hihi. Če slika ni fotomontaža, je šla Momo res po levi. Joj!
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #503 : ponedeljek, 15.09.2008 : 18:50:21 »

Pa še en medklic: VIDLA PEIBIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEE (upam, da ni izgubila mojega telefona, da se bomo kje na toplem načvekali za vsa leta nazaj, pa še naprej).
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
čenča
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 311


« Odgovor #504 : ponedeljek, 15.09.2008 : 19:32:47 »

Hudiča! A Momo je šla po levi  Shocked ?! To morajo biti kakšni učinki Cerna...  Tongue  Wink

sva bli tudi pridni v ringu a ne?
Ful  Kiss.

Aja, pa Momo je super šla, samo škoda, da po desni  Undecided.
Grin Lol.

Aja, pa se tole MORAM napisat: Jernej je cist not padu v to razstavljanje, res.
A on bi tudi hendlal?

Momo je zelo ponosna na svojo lepo sestrco. Kiss Kiss Kiss

Ooooo, Ru tudi na Momo- kontra. Kiss Nanook, poznam uno hendlerco od Ru, saj vem, da ima v resnici dobre namene... Ji bom sporočila  Kiss.

A da Momo je šla po levi, a? Moje psice pa...moje psice pa....delajo na riževe piškote, ha!!  Tongue
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #505 : torek, 16.09.2008 : 07:58:59 »

Najprej moram napisat, da Jernej ni not padu in mu je cisto vseeno (mi stoji za hrbtom in narekuje).

Atinanajalun, Cenca je tocno zato tako migala in verjetno se zdaj ne more verjeti, kaj je videla, pa mora se malo pomigat. Wink Tisto dvojko s Hrusice pa kar odpisi. Seveda enga Kiss tudi taplavi Cenciki.

Bambi, vaju rezerviramo za naslednji dve leti oz. kar za vse nase razstave, a je prav. Cheesy

Citat
A on bi tudi hendlal?

Ah kjeeee, ne ne, on bi gledal, slikal in snemal Momo in mene v ringu, navijal, drzal pesti in potem komentiral oceno. Roll Eyes Angry

Citat
Moje psice pa...moje psice pa....delajo na riževe piškote, ha!!

Pravi Kitajki. Wink
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Peibie
rad pišem
****
Sporočil: 319


« Odgovor #506 : torek, 16.09.2008 : 09:39:41 »

Samo povem, da sem bila jaz v nedeljo gotovo najbolj ponosna t'ršica daleč naokoli.

Lp, m.
Logiran
Jumbo Jet
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


« Odgovor #507 : torek, 16.09.2008 : 09:40:37 »

Zdravo!

Se moram še jaz malo oglasit Smiley

Pohvale za vse razstavljalce in njihove zgužve! Smiley

Berem in berem, da je baje šla Momo po levi  Shocked ...škoda, da je nismo videli  Cheesy  Grin  Wink

Sama razstava je bila res odlično speljana in mislim, da si organizatorji, ki jih je bilo res malo, zaslužijo veliko pohvalo!  Kiss

Seveda gredo pohvale tudi puncam v ringu in za zapisnikarsko mizo, brez katerih tudi nebi bilo tako, kot je bilo  Wink

Nanook, kar se pa našega 'divjaka' tiče...bi ga mogla videti preden smo šli v ring...2 ure je neprestano piskal, cvili, vlekel...ko pa sva prišla v ring in odtekla prvi krog, sem si v glavi rekel: 'Kaj pri streli pa tebi danes ni jasno?' ...6 samcev in niti za enega se ni niti malo zmenil?  Huh ...kot sem že velikokrat rekel za Taia: 'Ta bučman me resnično znova in znova preseneča'  Cheesy

Mislim, da bova kaj kmalu obiskala še kakšno razstavo Smiley

Lp, Andraž
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #508 : torek, 28.10.2008 : 10:12:48 »

Danes pa Shenzi praznuje. Cheesy Ma ze celi dve leti, pa je se vedno drvast' trotl. Grin

Andraz, mi se pa vidimo v Vrtojbi, ane?
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #509 : torek, 28.10.2008 : 17:18:43 »

ooo vse naii naiii!! Kiss

Kdaj pa boste v Vrtojbi?? Huh
Logiran
Strani: 1 ... 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: shar-pei - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines