mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 11:11:22

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Glava  |  Tema: Praskanje ušes in škrtanje z zobmi
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Praskanje ušes in škrtanje z zobmi  (Prebrano 5529 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
LuncaPunca
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 203


« : sreda, 01.06.2005 : 08:11:43 »

Hej!

Upam, da kaksne podobne teme nimate, sicer sem pogledala, pa na hitrco nisem nasla... Torej, da grem na problem. Od včeraj popoldne se naš 8- mesečnik praska za desnim ušesom (na približno 2 minuti) in ob tem zeeeelo naglas škrta z zobmi. Pa tudi glavo stresa. Če ga z roko praskam po ušesu oz. 'mu gnetem uho' spet zeeeelo naglas škrta z zobmi. Kot da jih bo vsak čas zdrobil.  Undecided Če mu uho gnetem na levem ušesu, tega ne dela. Naj povem, da tega nikoli prej ni pocel.. npr. od ugodja. Sicer sem pogledala v uho, kolikor dalec se je videlo, pa nisem nic opazla.
Ali mislite, da mu je kaksna zival zlezla v uho? Ali naj še malo počakam? Ali naj grem kar takoj veterinarju?
Prosim pomagajte!  Cry Undecided
Logiran
LuncaPunca
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 203


« Odgovor #1 : sreda, 01.06.2005 : 08:14:49 »

Aja.. tole sem pozabla napisat.. to škrtanje z zobmi je približno tako naglas, da ko smo se včeraj peljali (z dieslom!), pa je ležal v prtljažniku, sem najprej misla, da moj fant, ki sedi poleg mene in vozi, škrta z zobmi... Sicer sem tud potem opazla, da zelo mocno stisne zobe skupaj, ko mu gnetem uho, ampak zacvili pa ne...
Hvala v naprej za pomoč!
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #2 : sreda, 01.06.2005 : 08:34:32 »

Kar takoj k veterinarju- verjetno gre za kakšno vnetje ušesa. Veterinar lahko z otoskopom pogleda globlje v uho in vidi, ali gre za kakšno smetko ali pa samo za vnetje. Škrtanja si pa žal ne znam razložiti... Sporoči, kako ste rešili zadevo...
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #3 : sreda, 01.06.2005 : 09:52:41 »

Jaz bi tud šla pogledat k vetu, z ušesi se ni za igrat! Držim pesti, da bo vse ok!
Logiran
Jure
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 141


« Odgovor #4 : sreda, 01.06.2005 : 09:58:17 »

Stvar je dokaj jasna..Nekaj ni ok z ušesom (vnetje, smetka..) KAr do veterinarja stopi  bo hitro znal povedat kaj in kako!

Lp,
Jure
Logiran
LuncaPunca
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 203


« Odgovor #5 : sreda, 01.06.2005 : 10:25:53 »

Zivjo!

Sva bila pri veterinarju in je pogledal. Pravi, da ima eno kr mocno alergijo, ker ima usesa cisto pordela. Me je vprasal, ce mogoce vem, da je kaj taksnega pojedel... Pa sem rekla, da ne, ker dobiva samo brikete in pasje piskotke za priboljsek, vendar do zdaj ni bilo reakcij na te zadeve. Pa je vprasal, ce mu je kdo dal mogoce kaksno salamo... AHA! Pa sem se spomnila. Vceraj sem bila pri starsih in mu je moj fotr dal klobaso. Seveda spet brez mojega dovoljenja, ker itak ve, da jaz ne bi dovolila tega, ker ga nocem razvadit še s temi klobasami. Pa mi je potem povedal, da mu jih je dal, sele, ko je pojedel Grin Nekaj ur po tem, ko je dobil klobaso, se je pa zacel tolk praskat... Torej zakljucek: pes je dobil inekcijo, tablete in kapljice, vse skupaj pa me je stalo 13k Sit. Pes cel, jaz pa srecna  Smiley Grin Cheesy
Logiran
LuncaPunca
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 203


« Odgovor #6 : sreda, 01.06.2005 : 10:27:11 »

Aja! pa se nekaj! Hvala za pomoc, da ste me napotil vet.!
Kiss
Logiran
sebi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 310


« Odgovor #7 : sreda, 01.06.2005 : 10:48:26 »

Samo, da se ve kaj je narobe! Čim prejšnje okrevanje vama želim  Kiss

Lp
S
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Glava  |  Tema: Praskanje ušes in škrtanje z zobmi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines