mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 10:05:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Tema: Naš kužek krade
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Naš kužek krade  (Prebrano 5005 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Ninčika
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« : četrtek, 12.11.2009 : 11:12:10 »

Pozdravljeni!

Naš Weimaranec je star 8 mesecev.  Opažam, da so v naši hiši skrivnostno izginile vse sveče  Shocked. Potem pa nekega dne zagledam v njegovi košari zgrizen podstavek od svečnika . Tudi, ko gremo kam na obisk pokrade vse sveče. Doma sem prestavila vse iz nižjih polic na višje, pa vseeno mi ni jasno kako hudiček mali doseže na vrhnje police. Tudi, ko gremo od doma oz. v službo zaprem vsa vrata kamor bi lahko šel v sobo, spalnico, likalnico, kuhinjo, kopalnico, ker, ko pridemo domov je vse na tleh. Drug teden gremo v pasjo šolo, upam, da se ga bo kaj prijelo. Opažam pa, da nima težav s prebavo, čeprav je jedel vosek.  Zanima me, če mogoče vaši kužki tudi jedo sveče??
Naj povem še to, da v službi nisem cel dan oz. sem tako blizu doma, da skočim vmes pogledat kaj počne. Začel si je celo odpirati vrata v kuhinjo (nimam pa ključa, da bi lahko zaklenila).
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #1 : četrtek, 12.11.2009 : 11:17:55 »

Kletka morda? Bi rekla, da prehranjevanje z voskom ni ravno zdravo.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #2 : četrtek, 12.11.2009 : 11:24:15 »

Nekateri prisegajo na nastavljanje stvari, ki mu sicer dišijo, ampak vsebujejo nekaj pekočega (noter skriješ malo popra, okrog pa recimo meso, da ga ne zavoha).
Nastaviš lahko tudi nekam na tiste police, ki se jih največkrat loteva (če krade hrano pa recimo na pult).
Ne pa tega ponavljat in pretiravat, da ne boste pridelali kake hude driske.

Drugače pa dvomim, da mu bodo v šoli znali zašepetat na ušesa skrivnostne besede 'ne kraaadi'. Je očitno izjemno brihten, vedoželjen, stikljiv in raziskovalen. Super kombinacija za z njim kasneje delat kaj, kjer bo vse to lahko uporabil.

Drugače ti pa tudi jaz svetujem uporabo kletke, ko te ni doma, preden požre kaj takega, kar mu bo naredilo kako resno škodo!
Logiran
Ninčika
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #3 : četrtek, 12.11.2009 : 11:35:00 »

Hm..na kletko pa res nisem pomislila! Hvala za idejo! Bom šla danes pogledat malo naokoli. Naredila sem tudi to, da sem mu nastavila meso ali pa sir in stvar začinila. Pa je nehal krasti sadje iz mize. Ja tale vosek nam je res dal tinite piti. Čeprav hvala bogu, da se ni zastrupil oz. imel kakšne hude težave zaradi tega.
V šolo gremo pa seveda zaradi tega, da se nauči poslušnosti. Saj zna biti Weimaranec kar trmast pes ampak z izjemo voska se je že kar naučil dosti stvari.
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Tema: Naš kužek krade
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines