mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 19:33:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Strani: 1 ... 88 89 90 91 92 [93] 94 95 96 97 98 ... 140   Dol
Natisni
Avtor Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji  (Prebrano 341462 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1380 : ponedeljek, 10.12.2012 : 22:10:22 »

A ne tudi ob sredah? Huh
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1381 : ponedeljek, 10.12.2012 : 22:12:36 »

Ne, ob sredah grejo lahko zraven po opravkih ali na obisk, pa če kej z mize pade, pol dobr'.  Evil  Drugače pa asketsko življenje do sobote.  Vprašaj teto Cats!
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1382 : torek, 11.12.2012 : 07:40:21 »

Jaaa, take inštrukcije mi je dala tudi teta Cats. Sicer za Emico, ampak moramo biti solidarni. Evil  Tongue Cool
Ko bi vi videli, kako je včeraj gospa Boni mlatila kislo repo-brez mesa!  Shocked Shocked Shocked Najprej je dobila čisto tako za hec en nudlc kisle repe - pomljaskala, da je kar pokalo Shocked Shocked. Pa je dobila še enega (da bi mogoče ugotovila, da se je prvič zmotila...), pa je še tega potamanila... Roll Eyes Eh, no, pol ji nisem dala nobene več, ker sem videla, da bi mi počasi lahko skočila v moj krožnik. Lips Sealed
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1383 : torek, 11.12.2012 : 09:26:39 »

Ja, kislo jim zeelo paše Smiley, moj prvi pes je oboževal kislo zelje z mesem, malo prekuhan mu ni povzročal čisto nobenih težav, pa še zdravo je jedel. Cheesy
Sedanjim občutljivcem se tega kar ne upam ponudit, ampak če lahko jedo travo ...
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1384 : torek, 11.12.2012 : 12:06:29 »

A se spomnite, kako je SD gledala, ko je ugotovila, da njena zbirčna Jagica obožuje kislo zelje?  Grin
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1385 : četrtek, 13.12.2012 : 15:09:33 »

Bohpumagi, s čim vi to futrate pse  Huh Undecided Shocked
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1386 : nedelja, 16.12.2012 : 22:15:02 »

Jaz pa še vedno iščem hrano, ki je Miži ne bi maral  vegi
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1387 : torek, 01.01.2013 : 16:37:04 »

Danes je pri nas poseben dan. Danes je leto dni, kar sva z mojo črno lovsko dušo Boni skupaj.  ljubezen plesalec
Praznovali smo v mirnem popoldnevu, (čisto drugače kot včeraj ponoči , kar smo kar dobro preživeli). Dobila je torto, ki jo je zmazala v dveh sekundah (ob zaprepadenih pogledih Tačkota), in darile, ki se bodo dozirale v naslednjih dneh  Evil Wink.

In spet, veliko sem se naučila novega, o psih in o ljudeh. Boni se je sprostila, ujela naš ritem, ki ji izredno ustreza (ona bi še dodala, da bi jo lahko kdaj pa tudi malo spustili...  Tongue ). Rada dolgo spi (idealno za it v službo), rada raziskuje (idealno za pohode po hribih in naravi), rada se druži z drugimi psi in zdaj tudi več z ljudmi (idealno za pasja srečanja in pasjo šolo), rada teče (idealno za tekaške izlete). Rada tudi je (kar ni idelano za nobenega pri nas), rada napreduje po lestivci v družbi (tudi to držimo na normalnem nivoju, ne špara z jezikom, ko gredo stvari res čez vse meje (pazimo!). In, kar me je malce presenetilo, rada hodi v šolo in dela z mano kot urca (no, malo je odvisno tudi od njenega počutja in vremena  Lips Sealed ).

V letu dni sva (po)zdravili veliko alergij, zdravili sva pasjo dušo, in predvsem, raziskovali sva nov svet, ki je prijazen in lep za vse na tem svetu. Imava veliko pomočnikov, ki razumejo njene težave, in ki ji pomagajo do zmage - skupne. Če se eden počuti boljše, se z njim počutimo boljše vsi. Zato vam Boni pošlija veliko dobrih želja in uspehov!

Predvsem pa sva raziskovali druga drugo. Boni je ugotovila, da vse ženske niso bav bav, ampak, decom (še posebno tistim v uniformi) se pa še vedno ne odreče  predaja Azn. Smrkljica...  Roll Eyes

V dokaz, da je praznovanje bilo, prilagam slikovni material.

Kljub dvomom na začetku, sem vedela, da sva druga za drugo. Zato sva zmogli vse prepreke na poti (največja je bila biti vedno privezana).
Smetka in celotnemu ZH, hvala za takšnega psa! Popolnoma paše v naš svet.

Boni, da bova dolgo skupaj! Kiss objem ljubezen

[attachment deleted by admin]
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1388 : torek, 01.01.2013 : 16:39:39 »

Tudi Emica je cela šokirana, da Boni ni pustila tudi ene drobtinice ne.... Lips Sealed Evil Roll Eyes

[attachment deleted by admin]
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1389 : torek, 01.01.2013 : 16:42:19 »

Pa vem, da je Luna tudi vesela, da se imava z Boni tako dobro in, da ubirava iste poti, kot sva jih z njo. Moja pikasta pikica...  Kiss Kiss
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #1390 : torek, 01.01.2013 : 17:02:30 »

luna7 in Boni, da bi še veliiiiko let uživali skupaj, raziskovali nove poti, se učili druga od druge in bili še naprej tako dober par.
Čestitke ob obletnici  Kiss objem
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1391 : torek, 01.01.2013 : 17:07:04 »

Kako se to lepo bere. bravo

Tudi mi se pridružujemo čestitkam ob obletnici!  Kiss Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #1392 : torek, 01.01.2013 : 17:14:03 »

Čestitke črni lepotički in njeni šefici, naj vaju prijateljstvo veže še dolga, doooooooooolga leta. objem

pS. tale mala požeruhinja je pojedala celo torto? Shocked Grin Grin, si jo je že prislužila Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1393 : torek, 01.01.2013 : 17:16:31 »

pS. tale mala požeruhinja je pojedala celo torto? Shocked Grin Grin, si jo je že prislužila Kiss
v približno 30 sekundah.... pa še pomila je drobtinice okoli krožnika.  Cool Cool
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #1394 : torek, 01.01.2013 : 17:22:19 »

A dej, a že eno leto je okoli Shocked

Obema želim še veliko skupnih trenutkov in uživancije Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 88 89 90 91 92 [93] 94 95 96 97 98 ... 140   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines