mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 10:39:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Strani: 1 ... 110 111 112 113 114 [115] 116 117 118 119 120 ... 140   Dol
Natisni
Avtor Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji  (Prebrano 341420 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1710 : ponedeljek, 05.08.2013 : 09:34:25 »

Jaz jih brez špeglov itak ne vidim tudi tam, ko jih menda ima obute  Roll Eyes, tako, da nič ne verjamem  Tongue

tega modela niso imeli v rdeči barvi, da bi superduper pocen šuhe lahko tudi čoravi občudovali  Wink
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1711 : ponedeljek, 05.08.2013 : 09:37:07 »

Hehe, še dobro, da jih niso imeli...  Lips Sealed  Ampak, niste pa videli, ko sem lezla po tisti strmini dol za tistim izgubljenim copatkom...  huh predaja butnglavc Še dobro, da sem ga videla! Takrat sem si kar zaželela rdeče, da bi vedela, če ima vse štiri na tacah! Sem imela kar dela, da sem preverjala stanje na migetajočih 4 tačkah...  Cool Smiley
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #1712 : ponedeljek, 05.08.2013 : 10:19:27 »

Boni, uživačka, kaj vse naredi tale tvoja luna7 zate  Smiley
Hodi pa res, kot da jih ima že od malega. Na zadnjem posnetku je ful smešno, ko pristopica k tebi in se sliši kot konjiček  Grin Grin Grin
Pa uheljčki v vetru  Kiss ljubezen
Logiran
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #1713 : ponedeljek, 05.08.2013 : 11:43:15 »

Boni pa ti si prava carica bravo. Najprej sem sploh gledala, če jih ima res gor, tako dobro izgleda. Super sta. Ampak najboljša je pa ko občuduje razled z tistimi ušesi.  Kiss Kiss Našo Vio prav malo briga razgled. Se vidi da ima lovsko naravo, ker veter prinese marsikatero vonjavo.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1714 : ponedeljek, 05.08.2013 : 12:27:48 »

viamia, da je takole stala, je bilo mislim, da prvič.  Lips Sealed  Wink Ponavadi ona vohlja okoli, potem pa začne težit, da bi že šli. Kakšni razgledi pa to... gremo in pika.   Roll Eyes Tokrat jo je veter zaposlil, se  vidi, kako pobira vonjave, ja...  Azn
Ampak, tega, da bi bezljala kr za vsako vonjavo, ki jo najde, skoraj ni več. Si pa mislim, kaj bi bilo, če bi dobila prosto...  Roll Eyes Lips Sealed
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1715 : četrtek, 08.08.2013 : 17:18:34 »

Boga Boni, obsojena na še eno hribolazko  Cry.
A da bi jo pa nesla v nahrbtniku, da je mravlje ne pojejo, ti pa ni prišlo na pamet  Angry Evil??!!

Drži se, boga kuža!
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #1716 : četrtek, 08.08.2013 : 20:52:03 »

Boga Boni, obsojena na še eno hribolazko  Cry.
A da bi jo pa nesla v nahrbtniku, da je mravlje ne pojejo, ti pa ni prišlo na pamet  Angry Evil??!!

Drži se, boga kuža!

 Grin Grin

Jaz bi hodila na take ture, če bi na primer kuŠki lahko mene nesli v njihovem nahrbtniku.  plesalec
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1717 : petek, 09.08.2013 : 06:07:24 »

Joooj, Mačja, takrat, ko so jo predzadnjič tako grdo črne gozdne mravlje nagrizle, da se je samo še dol vrgla, sem že razmišljala, kako jo stlačim v nahrbtnik, pa rešim vso situacijo.
Mogoče bova doma zvadili, da jo ruknem noter in greva. Ampak, sumim, da se teta pesa ne bo ravno navduševala. Mogoče le takrat, ko grmi.... Evil Evil Evil (Bova danes poskusili, ko jo dobim izpod postelje..

A vi veste, da je danes v Avstriji grmelo in se nevihtilo?  Shocked Huh Evil No, mi vemo... Boni je težila najprej po postelji, potem pa pod njo. Zjutraj sem morala bit kar ostra, da je prilezla ven, da sva šli na sprehod Roll Eyes Angry . Pa o nevihtah (razen po radiu) ni bilo več govora.  Roll Eyes Huh
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #1718 : petek, 09.08.2013 : 06:59:27 »

Luna, nč se ne čudi. Tud u KK že od čudnih jutranjih ur grmi in strele švigajo  Angry Sad Še dobro, da je Frediju itak vseen, kaj uni gor počnejo  Wink
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #1719 : petek, 09.08.2013 : 08:01:53 »

Nahrbtnik smo mi prakticirali pri mačkih. Pa niso bili zelo zadovoljni. So raje zraven hodili in stokali in stokali in stokali.... Angry
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1720 : petek, 09.08.2013 : 08:08:30 »

Nahrbtnik smo mi prakticirali pri mačkih. Pa niso bili zelo zadovoljni. So raje zraven hodili in stokali in stokali in stokali.... Angry
Grin Grin Grin Grin >Tega pa jst še nisem prakticirala. Sem pa prepričana, katera bi se najraje nosila....Emica. Lips Sealed
Danes ponoči je očitno postala tako zelo lačna, da se je drgnila (dala en dooooolg buuuuuuc) ob mene od pet in po celem hrbtu do mojega vratu, kjer je kihnila od mojih las  Roll Eyes .... bučka moja zlata.  Kiss
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #1721 : petek, 09.08.2013 : 08:17:30 »

Pa kako naučiš mačka dajati buce  Undecided? Naše teslo Jos se vsakič prevali čez glavo na hrbet Roll Eyes. Firbec pa pade na bok tisti trenutek, ko te vidi. Njo je treba čohati po trebuhu. Bamfa je pa prevzetna gospa, ti pa da buc samo med hojo. Obstajata dve možnosti: ali da padeš čeznjo kot slon ali pa da jo brcneš in še padeš, ker loviš ravnotežje. Takih, normalnih, bucev pa ne znajo delat Angry.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1722 : petek, 09.08.2013 : 08:33:41 »

Sej, Emi tudi nihče ni naučil, zato ga pa tako sračka s temi buci  Grin Grin Grin
Po mojem je pri va problem v pobegli mamici....tista jih je (ne)učila... (če se prav spomnim) Grin Grin
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1723 : petek, 09.08.2013 : 09:03:31 »

Vam jaz posodim Muša za inštruktorja. Sam si morte kakšne čelade nabavit, ker momak to počne iz zaleta Cheesy mogoče zato v križ gleda, šele zdaj mi je kapnilo Grin
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #1724 : petek, 09.08.2013 : 09:42:17 »



Danes ponoči je očitno postala tako zelo lačna, da se je drgnila (dala en dooooolg buuuuuuc) ob mene od pet in po celem hrbtu do mojega vratu, kjer je kihnila od mojih las  Roll Eyes .... bučka moja zlata.  Kiss
 
Vam jaz posodim Muša za inštruktorja. Sam si morte kakšne čelade nabavit, ker momak to počne iz zaleta Cheesy mogoče zato v križ gleda, šele zdaj mi je kapnilo Grin
 
Logiran
Strani: 1 ... 110 111 112 113 114 [115] 116 117 118 119 120 ... 140   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines