mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 11:10:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Strani: 1 ... 131 132 133 134 135 [136] 137 138 139 140   Dol
Natisni
Avtor Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji  (Prebrano 340784 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2025 : četrtek, 22.01.2015 : 10:35:14 »

Prvo sem mislila, da ena drugo žalita, pol sem šele vidla, da sta se spravili na ubogega hrčka  Angry
drink huh predaja Afro veselje slaba prebava Grin Grin Grin Grin Grin Sem poskušala sestavit, kako bi to si medve razdelili med sabo. Katera bi bila glista poskočna in katera petarda zmešana.... al glista zmešana in poskočna petarda...  Grin Grin Grin Grin
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #2026 : nedelja, 25.01.2015 : 17:17:40 »

Je pa za enga mačjega res hecno druženje s psom.

Ji rečem: "Sedi"
Tamala ne šmirgla.
Se spomnim na teto NoJinx in NaGlas.
Ji odločno in max avtoritativno rečem NaGlas: "Sedi"
In pes sede. Čudo od čuda  Cheesy Cheesy Cheesy

Če bi mačkovju doma kaj takega rekla, bi me gledali, kot da se mi je do konca utrgalo.  butnglavc

Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2027 : nedelja, 25.01.2015 : 19:28:25 »

NaGlas vedno zmaga Afro Grin

(tut pr descih in omladincih) Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2028 : nedelja, 25.01.2015 : 19:31:30 »

NaGlas vedno zmaga Afro Grin
No, pri naših mačkah že ne.   Grin Grin Emica je gluha nonstop.  Roll Eyes Nič skrbet, šuškanje posladkov zelo dobro zaznava!  Lips Sealed Prva od vseh treh.  Roll Eyes
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #2029 : nedelja, 25.01.2015 : 22:30:02 »

NaGlas vedno zmaga Afro Grin

(tut pr descih in omladincih) Evil

Sonny se strinja - on je ekspert za NaGlas Tongue Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2030 : ponedeljek, 26.01.2015 : 01:14:34 »

No, pri naših mačkah že ne.   ;
Nikakor pri mačkah, kdo pa lahko sploh bogokletno razmišlja o NaGlasu v povezavi z njimi!

Neee, to je mišljeno za cucke, deco in možove Tongue Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2031 : ponedeljek, 26.01.2015 : 01:17:03 »

No, pri naših mačkah že ne.   Grin Grin Emica je gluha nonstop.  Roll Eyes Nič skrbet, šuškanje posladkov zelo dobro zaznava!  Lips Sealed Prva od vseh treh.  Roll Eyes

Nikakor pri mačkah, kdo pa lahko sploh bogokletno razmišlja o NaGlasu v povezavi z njimi!

Neee, to je mišljeno za cucke, deco in možove Tongue Evil

Khm, kako razlicne macke imamo.  Grin Ko smo s Scurko eno reklamo snemali je morala priti od tocke A do tocke B. (Brez skrbi za varnost je bilo maksimalno poskrbljeno) Na tocki A smo ji pokazali, da imam jaz na tocki B super njami hrano in igrace. Jo poklicem, poropotam s piksno, delam "muc, muc, muc", maham s perotom, se igram z laserjem in tako naprej, ona pa me ne slivi pe posto in gleda okoli sebe, ce jres ne bi mogla it ona kam drugam raziskovat. Ali pa pride pol poti in se ustavi in tako dalje. No, na eni tocki mi je zmanjkalo potrpljenja in se lepo po nemsko NaGlas zavpila:"Scurk, opica, takoj pridi sem!", da bi jo vi videli, kako je priletela! Par odlicnih posnetkov macke, ki gre iz tocke A na tocko B z NaGlas nemskim odpoklicem smo dobili! Skratka, na nekatere macke tudi NaGlas super deluje.  Wink
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2032 : ponedeljek, 26.01.2015 : 17:47:55 »

Hm, potem ni vec skrivnost, da je poanta v nas al kako...
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2033 : ponedeljek, 26.01.2015 : 19:03:28 »

Hm, potem ni vec skrivnost, da je poanta v nas al kako...
ne vem, ne vem ...  Tongue Bi rekla, da je Ščurk tako pametna mačka, da na nemški NaGlas v trenutku odreagira zato, ker doma vsakič na lastne oči vidi, kaj se zgodi kuŠku, če take komande presliši Tongue  Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2034 : ponedeljek, 26.01.2015 : 20:11:05 »

Po moem so pa lunine7 macke prepametne, da bi padle na foro nemskeg NaGlas.  Smiley
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #2035 : ponedeljek, 26.01.2015 : 20:34:21 »

Po mojem pa Ščurka ni mačka  pevka
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2036 : torek, 27.01.2015 : 07:55:25 »

Po mojem pa Ščurka ni mačka  pevka

To bo to Roll Eyes Roll Eyes. V nemški šoli v okoliščinah tipa NaGlas lahko hitro pride do mutacij Tongue.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2037 : torek, 27.01.2015 : 08:15:18 »

Po moem so pa lunine7 macke prepametne, da bi padle na foro nemskeg NaGlas.  Smiley
Ja, tega se bojim... ja.....  Grin Grin Grin Tongue

Ščurka ni mačka.   Grin Podturili so ti še enga psa, No Jinx!  Roll Eyes Tongue Lips Sealed Evil Evil
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2038 : torek, 27.01.2015 : 15:26:50 »

Po mojem so mi pa poturili opico ...  Tongue
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2039 : petek, 20.02.2015 : 09:55:15 »

Imamo eno hudo noro novico. Torej... Boni in kletka je bila pri nas prava zabava, da sem jo zaprla notri (ko sem jo še spravljala na "varno" v njo). Boni sem ponavadi lovila po celem stanovanju, da sem jo zaprla zjutraj pred odhodom v službo notri.  Angry No, zdaj je itak zadeva ok in smo že doooolgo brez kletke.  Wink

Že nekaj časa hodiva s slepo prijateljico tečt. Ponavadi takrat Boni zaprem pri njih v kletko od njenega psa (ki je tudi vodnik slepih), da počaka na toplem, in potem gremo vsi skupaj na sprehod čez polje z noro dobrimi lovskimi dišavami za Boni.

Prvič je v kletki piskala in ji ni bilo najbolj prijetno, čeprav je zraven nje ležal g. Vodnik (itak, skuliran kot špricer). Drugič, je bilo že malo boljše.  Lips Sealed

No, po nekaj ponovitvah pa se je situacija popolnoma obrnila. Zdaj Boni cela srečna teče V KLETKO, s tem, da si pri odpiranju vratc pomaga z gobčkom.  Shocked Shocked Shocked Huh V sekundi se uleže in samo čaka, da zaprem. Ko se vrneva, ona LEŽI v kletki in je čisto tiho. Ponavadi zraven zapreva še njenega prijatelja (kletka je dovolj velika za oba), ki pa nad tem ni tako zelo navdušen. Zdaj je tudi on že sestavil, da prihod Boni pomeni 1 uro kletke.  Roll Eyes In jo raje z repom pozdravi na vrhu stopnic in se pravočasno umakne v dnevno sobo, da mu ne bo treba čepet z njo v kletki. Še lajat nad obiskom je nehal za vsak slučaj. Boni se pa tako rada stisne k njemu...  love
Tko, da veste, kaj delajo lovski sprehodi lovskemu psu...  guncagunca veselje veselje piiiilimo
Logiran
Strani: 1 ... 131 132 133 134 135 [136] 137 138 139 140   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines