mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 16:55:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Meli, sonček zlati in Muš, tretji mušketir
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 198   Dol
Natisni
Avtor Tema: Meli, sonček zlati in Muš, tretji mušketir  (Prebrano 418300 krat)
0 članov in 9 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #120 : ponedeljek, 18.01.2010 : 23:09:46 »

Ma no, ne me narobe razumet, Meli ni kr en bedak....

Meli je svoj, recimo temu specifičen način uporabe intelekta, razvil do presenetljivega nivoja in še kar naprej raziskuje neznane dele časovno prostorskega kontinuuma  Cool Zanj svet zgleda drugače, kot za nas navadne smrtnike, in ga zelo verjetno doživlja v drugih dimenzijah. Recimo, če mu žogica zaide za (odprta) vrata, tako, da jo ne vidi več, bo čist penast od svete jeze in cvili bo in tulil in tepel vrata in vse, ki se mu upajo približat, ne da bi situacijo rešil tako, da naredi par korakov in pokuka na drugo stran. Zavedajmo se, da ne kabuki teatra ne našega parlamenta ne bi bilo, če bi se vsi problemi reševali premočrtno in po najkrajši poti. Ali pa, čeprav je dovolj velik, da bi bilo dovolj se stegnit in odpret kljuko, tega ne naredi, četudi bi mu življenje od tega bilo odvisno. Ampak to je zato, ker se zaveda, da že mig metuljevih kril za Bežigradom lahko povzroči tajfun na Fidžiju, in odpiranje vrat po trojnem pravilu torej lahko povzroči kataklizmo svetovnih razmer. On očitno vidi druge, globlje pomene v na prvi pogled enostavnih stvareh in jih zato jemlje drugače, na svoj, kot sem že rekla, specifičen način.

Teža takega intelekta sloni na dokaj krhkem vratu in je zagotovo hudo breme, zato mu pa včasih od naporov zmanjka moči za kaj druzga, in nepoučenemu opazovalcu zgleda k da bi ga kdo pravkar z lopato treščil po betici, čemur je bila priča tudi Vixen in lahko pritrdi mojim besedam.

Bolj ko tole pišem, bolj se mi zdi, da bi naš Meli bil krasen okoljski minister. Ima zahtevano stopnjo lepote in pameti, pa še na odpadke se spozna bolj, kot Kahel.

No, če kdo premierja pozna, naj mu prosim sugerira, da kandidat obstaja. Ni sicer iz Desusa, ampak če mene takoj upokojijo se prec upišem!
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #121 : ponedeljek, 18.01.2010 : 23:31:16 »

Vixen pritrjuje. Melijev pogled je nekaj takega, kar moraš videt. Se ne da opisat in sem prepričana, da tudi fotka ni pravična.
Ampak Vixen je prepričana, da Cats samo bežno razume globoki um, kajti ko Meli razmišlja, niti sam sebe ne razume. Saj vsi poznate koga, ki je tako inteligenten, da mu že malo na "drugo stran" tolče? No, to je Meli.  Azn

Vixen je navdušena.  veselje Krasen maček.

(P.S. Vixen je prišla od tam nepoškodovana, pa še preCednica jo je počastila s (sicer kratko) prisotnostjo. Aja, pa Cats je dan prej pekla - dovolj povedano (manjka smeško, ki se oblizuje do ušes) Kiss).
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #122 : ponedeljek, 18.01.2010 : 23:58:20 »

No, če kdo premierja pozna, naj mu prosim sugerira, da kandidat obstaja. Ni sicer iz Desusa, ampak če mene takoj upokojijo se prec upišem!

 
Tole je pa izjava tedna. Ti bom kar fouš, če boš v kratkem penzionistka (pa še bližnja sorodnica od ministra)! Grin
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #123 : torek, 19.01.2010 : 00:48:17 »

Saj vsi poznate koga, ki je tako inteligenten, da mu že malo na "drugo stran" tolče? No, to je Meli.  Azn

ja, itak. Forrest Gump! Vse življenje je bil srečen in vsi ga imamo radi!
Go Meliiiiiiiiiiiiiiiiiii Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #124 : torek, 19.01.2010 : 01:10:33 »

GO mamaF!  Cheesy
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #125 : sobota, 23.01.2010 : 22:02:51 »

Meliii, kako so te zdaj to nekaj po lestvici navzdol porinli? Od premjeja, na ˝samo˝ ministra? Ajde, Kralj ljudskih src, tole ti ne kaže preveč dobro, daj se malo potrudit in dokazat svojo inteligenčno kapaciteto, ki je ziher za premijeja - saj ti si tud rad mal poreden, pa kaj, ane Evil?
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #126 : torek, 26.01.2010 : 11:33:50 »

Samo na hitro, država namreč pričakuje, da zaslužim plačo  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

Včeraj pozno zvečer sem prišla domov po prvi nekajdnevni odsotnosti, odkar je Meli pri nas. Mila je zložila že utečen program vohanja-lubčkanja-bucanja-zasledovanja-kontrole prtljage in na splošno se je obnašala tako, kot ponavadi.

Toda Meli me je pozabil!  Shocked Shocked

Ko sem prišla domov, me je prvo čist čukasto gledal, potem pa napadel roko - kot v prvih dnevih. Vse tiste male fintice, ki sva jih imela, so bile zaman. N-Č od tega ni vžgalo, N-Č.  Undecided

Še danes zjutraj je bilo podobno stanje, kljub zajtrku (ki je drugače bil ceremonija izkazovanja večne ljubezni).

Zdaj pa sama ne vem: ali me je pozabil, ali me pa kaznuje, ker me ni bilo. Ima še kdo tretjo varianto? Huh
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #127 : torek, 26.01.2010 : 11:38:21 »

Definitivno K-A-Z-E-N - ki mora biti vzgojna! A ti prinesem flajštre?!?  Evil 
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #128 : torek, 26.01.2010 : 11:50:47 »

Mene Milenca še zdej 'pozabi'. Ko se vrnem, sedi meter stran od mene in hrbet kaže, če sem si dovolila odit od doma za več kot en dan.
Potem se pa kmalu neha kujat in zahteva dvojno pozornost Tongue.
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #129 : torek, 26.01.2010 : 12:12:03 »

ma deeeeej, Cats - užaljen je, maček opohan, to je to. Ga ni hujšga od užaljenga desca.
Sej bo pozabil, da ne bi smel pozabit, da.... Wink
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #130 : torek, 26.01.2010 : 13:10:29 »

Cats in Meli, da Mile sploh ne omenjam, ste tolk dobri in čist po resničnih, da obvezno pričakujem tiskano izdajo tele nadaljevanke. bravo

Glede mačjega kaznovanja imam pa tudi sama bridko izkušnjo še iz časov, ko smo pri nas imeli samo Vis in Nox. Sem doma par dni bolehala in ves ljubi čas posvetila čohanju obeh mačk. Ker se vse lepo enkrat konča, sem nekega dne odšla spet v službo. Popoldne tistega dne, sta bili obe mački na smrt užaljeni in se mi nista hoteli niti približati, niti pogledali me nista in sta se me izogibali v širokem loku.

Na srečo je mačji spomin očitno dovolj kratek, da je bilo že naslednjega dne spet vse v redu. Tongue
Logiran
Rnata
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 211


WWW
« Odgovor #131 : torek, 26.01.2010 : 13:50:30 »

Še moja izkušnja glede užaljenosti mačk in kao kratkega spomina:

Lani sem Binkota peljala na zobni poseg (čiščenje kamna, izdiranje zoba). Trma trmasta se po tem dva tedna (brez pretiravanja) ni pogovarjal z mano sploh! Ni več spal z mano na moji postelji, ni več spal na svojih blazinah ob postelji, ni se več družil ob monitorju, ni me pritekel pozdravit, ko sem prihajala domov, sploh ni več hotel biti z mano v istem prostoru!

Sem trpela ko hudič. Nobeno dobrikanje, poskusi podkupovanja...nič ni palilo. Dva tedna, potem pa se je čisto počasi začel odtaljevat.

Tako da, ja, znajo kar fajn zamerit in to tudi pokazat.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #132 : torek, 26.01.2010 : 15:06:56 »

ma deeeeej, Cats - užaljen je, maček opohan, to je to. Ga ni hujšga od užaljenga desca.
Sej bo pozabil, da ne bi smel pozabit, da.... Wink

Itak, to je to - simpl ko pasulj  Grin
Magari so tudi babnce svojga dnarja vredne  Tongue Moja ljuba princeska M. je ta teden, ko imam v oskrbi eno zlato oranžno začasnico Zlatko tudi čist "rezervirana" do mene. Zadnjič se mi je spravila spat na eno totalno zaprašeno omaro na hodniku in ko je po pribl. pol ure mojega iskalnega paničarjenja končno izvolila čez rob pomoliti svojo plemenito glavico, me je kar na r't vrgllo, ker tisti njen pogled v stilu ... "ah, dej, no, a ti resno misliš, da bom prišla dol, dokler bo Ona tle okol tvojih nog plesala ...", me je pa res dotolkel  Evil Sad

In sedaj se gospodična izvolijo namestit v mojem naročju šele po temeljitem prevohanju vsega in šele takrat, ko se 100% prepriča, da Nje niti slučajno ni v bližini (beri - dvojna vrata vmes morajo biti trdno zaprta).
Logiran

Unikatne tablice in portretki
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #133 : torek, 26.01.2010 : 17:35:22 »

sindrom zlate ribice barva vsekakor ustreza
Logiran

Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #134 : torek, 26.01.2010 : 22:51:44 »

Torej.

Prišla sem iz službe, Mile ni bilo videti, po hodniku je proti meni hodil en, no, dajmo reč, postaven tip, ki je nonšalantno prikorakal do mene, me pogledal s tistim iberkuul Ojlabejbe pogledom  Cool in potem mi je dal prvi buc, odkar je tukaj Cheesy Cheesy Cheesy  veselje veselje veselje

Ki mu je sledilo dobrikanje, še več bucev, čohanje po trebuhu, ljubezen po celi črti in še več  Kiss Kiss Kiss da bi me potem zbutal, prežvečil in zadovoljen zaspal z mojim stopalom v objemu.

Desnim.  Afro

Logiran
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 198   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Meli, sonček zlati in Muš, tretji mušketir
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines