mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 10:08:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Meli, sonček zlati in Muš, tretji mušketir
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 198   Dol
Natisni
Avtor Tema: Meli, sonček zlati in Muš, tretji mušketir  (Prebrano 418093 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #225 : petek, 26.02.2010 : 12:12:17 »

Utrinki iz življenja z Melijem

                 ~ utrinek 1 ~

Ni ga lepšega, ko po dolgem in težavnem dnevu greš zvečer v kopalnico, v pričakovanju vroče prhe Smiley V sanjah ta proces zgleda takole: zapreš vrata, naštimaš ravno prav močen curek ravno prav vroče vode, uživaš v sproščanju mišic, zaviješ se v mehko brisačo, ki jo pred tem položiš nekam, da ti bo pri roki, in zadovoljno greš spat.

Ali pa takole: vrata kopalnice se s treskom odpirajo, ker se notri buhvekaj dogaja, in notranja kontrola skrivanja ne dovoli; ko greš v kad je vsak tvoj gib tarča detajlnih observacij, da ne bi slučajno bilo kaj zabavnega med tem, ko nihče ni pozoren; brisača gre svojo pot, včasih v hodnik, včasih pa tudi kam dlje; ko z eno nogo stopiš ven iz kadi, ti ostri jezik do suhega pobriše tisti predel na inverzni strani kolena. In potem pobrišeš s stopal pesek iz stranišča, ločiš mački, ki se besno garbata, pobereš s tal vse, kar je med procesom prhanja predvsem zaradi gravitacije (packa grda Angry ) tam končalo, ločiš mački, ki se besno garbata, pobrišeš polito vodo iz posodice, s kuhinjskih tal pobereš razmetane koščke mesa, ločiš mački, ki se besno garbata, pobereš vsaj en mobitel s tal ali ga izbrskaš iz reže za omarico v predsobi, nazijaš mački, ki se dereta ena na drugo, poskusiš odstraniti pregrinjalo s postelje in Melija ugrajenega v pregrinjalo, zapreš vrata od spalnice, greš nazaj v hodnik po mobitel (ponovi vajo), odneseš Melija iz spalnice v dnevno sobo, podtakneš mu baldrijanovo miš, si umiješ smrdlive roke, tečeš po kuhinji za Milo, ločiš mački, ker se garbata, kljub življenjsko nevarnem pretepu ujameš Milo, zapreš vrata od spalnice in zadovoljno greš spat.

Pa zdaj, ko to mal primerjam, bi rekla, da dejansko ni razlike, kot bi dvakrat isto pisala.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #226 : petek, 26.02.2010 : 12:16:21 »

Kdaj se pa v drugi varijanti obrišeš?
Ali se v procesu posušiš na zraku Tongue
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #227 : petek, 26.02.2010 : 13:35:13 »


Hahahhaha... tu se vec cas govori le o trpecih mackih in sindikalnih borbah, a nihce do sedaj ni opazil, da je prava zrtev tu pravzaprav Cats Smiley

Jaz mislim da je nujno potrebno ustanoviti se sindikalno sekcijo dvonozcev, kjer se bo posvetilo predvsem osnovnim pravicam neslutecih zrtev macjih podtikanj, napadov in političnih konstruktov!  Evil Tongue Roll Eyes Grin



 Afro predaja
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #228 : petek, 26.02.2010 : 13:38:42 »

  Prav zabavno za nas, ki beremo!  Cool Kiss
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #229 : petek, 26.02.2010 : 15:06:03 »

Mačji hurikan vsak dan Grin.
Logiran
pipikus
rad pišem
****
Sporočil: 314


WWW
« Odgovor #230 : petek, 26.02.2010 : 19:37:08 »

se dogaja  Cheesy Wink
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #231 : torek, 02.03.2010 : 18:17:22 »

Z Melijem sva gledala zanimiv film o profesionalni orientaciji: KLIK . Tkole je gledal Shocked Shocked , čist ga je prevzelo. Sklenil je, da se bo posvetil treniranju videnih veščin, z ožjo specializacijo za točko "Kosilo".  Cool

Zdaj je pod kavčem, zbira pogum za prvi poskus - dokler ne izpili nastopa, bo dobra tudi točka "Magari večerja, četudi bedna"  Wink
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #232 : torek, 02.03.2010 : 18:24:02 »

O hudooooooooooo!
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #233 : torek, 02.03.2010 : 21:19:58 »

Samo še tole napišem, pa grem delat  butnglavc

Torej, ta naš butl smotani je svoj poklic cirkusanta kar resno vzel  Angry prvo je pometal stvari s police, da se je ena posodica razbila, kljub mojem urliku NE!! od katerega so se šipe tresle še na Igu  Angry Angry potem je po mizi hodil gor in dol in študiral, kako bi prt na tla spravil (ta drug NE!! je donel vsaj do Turjaka)  Angry Angry Angry nakar se je namontiral na štedilnik in si en krempelj tako močno zahaklal na kovinski rob predala, da me je skoraj kap, ko sem ga zagledala čist zveriženega z nogo zavezano v pentljo  Shocked Shocked Shocked Shocked

No, njemu ni N-Č in mirno smrči, jaz si bom uno baldrijanovo miško kar v modrc zatlačila  butnglavc
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #234 : torek, 02.03.2010 : 21:23:41 »

A dej Cats, boš morala na vrat na nos v službo letet, če se boš tko na glas drla, da se bodo po vsej osrednji Sloveniji šipe tresle...
Pa še ugotovila si, da itak n'č ne nuca in da on vse potamani, pa če tuliš, al pa ne.
Baldrijan za modrcem pa nič ne pomaga - to je treba al' snifat, al' pa nalivat Wink
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #235 : torek, 02.03.2010 : 21:37:22 »

......., jaz si bom uno baldrijanovo miško kar v modrc zatlačila butnglavc
....in potem boš hodila po svetu z jo*ko, smrdečo po prešvicanih poscanih štumfah, a kaj - a deeeeeej no Cats, tega pa tudi tebi človek ne bi pripisal!  Grin Tongue Roll Eyes
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #236 : torek, 02.03.2010 : 22:02:20 »

Ti, Cats, ampak drugač pa jako resno in modro zgledaš Grin
Logiran
biarritz
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 153


« Odgovor #237 : torek, 02.03.2010 : 22:02:53 »

smrdečo po prešvicanih poscanih štumfah

Zdaj me je pa resno začelo skrbet. Meni baldrijan namreč zelo diši, tako da mi je Cats tvoja ideja kar všeč Grin
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #238 : torek, 02.03.2010 : 22:20:46 »

Banda  Roll Eyes tolažit bi me mogle, ne pa se smejat mojim šokom  Angry Angry Angry
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #239 : torek, 02.03.2010 : 22:21:48 »

Zdaj bo še prišla svrk in mi popravila "mogle" v "morale" in pol me bo konc  jezen
Logiran
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 198   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Meli, sonček zlati in Muš, tretji mušketir
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines