mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 14:33:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Meli, sonček zlati in Muš, tretji mušketir
Strani: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 ... 198   Dol
Natisni
Avtor Tema: Meli, sonček zlati in Muš, tretji mušketir  (Prebrano 418219 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #240 : sreda, 03.03.2010 : 04:25:13 »

Zdaj bo še prišla svrk in mi popravila "mogle" v "morale" in pol me bo konc  jezen

 Grin

Kaj lahko bolj razvedri temno, dolgo delovno noč kot - Melijeva tema  Smiley

Logiran
Notja
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 225


WWW
« Odgovor #241 : sreda, 03.03.2010 : 07:07:02 »

Grin

Kaj lahko bolj razvedri temno, dolgo delovno noč kot - Melijeva tema  Smiley


MILINO  JAMRANJE JE KAR ENAKOVREDNO.
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #242 : sreda, 03.03.2010 : 09:00:31 »

 Grin Grin Grin vas spremljam.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #243 : sreda, 03.03.2010 : 10:05:41 »

Tale z modrcem baldrijana... Skor sem počla od smeha !
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #244 : sreda, 03.03.2010 : 11:14:44 »



Saj jaz tudi nisem vedela, če si upam ne omeniti Milinih zapiskov Grin  Smiley



Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #245 : sobota, 13.03.2010 : 23:26:56 »

Le eno ZGODBO O TRPLJENJU bi vam rada pokazala  Cry
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #246 : sobota, 13.03.2010 : 23:58:47 »

Le eno ZGODBO O TRPLJENJU bi vam rada pokazala  Cry

Sem kar forwardirala na mačji Sindikat, ker tole je pa višek, res.  Cool
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #247 : nedelja, 14.03.2010 : 00:03:19 »

Upam, da si še Pahorju poslala, naj bo še njega sram, da v taki državi živi  Angry Angry
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #248 : nedelja, 14.03.2010 : 00:28:39 »

 pevka Super slikice in čudovita pozerja.  Kiss
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #249 : nedelja, 14.03.2010 : 10:23:46 »

jao, Cats...
 Kiss Kiss Kiss

ampak beseda "gecrkt" je pa tabolšejša. Vse pove, kratko in jedrnato!
 Cheesy Grin
Logiran
pipikus
rad pišem
****
Sporočil: 314


WWW
« Odgovor #250 : nedelja, 14.03.2010 : 10:41:10 »

čudovito krasna macota-slike the best-kot da smo to že nekje videli  Evil Cheesy Grin
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #251 : petek, 19.03.2010 : 13:11:28 »

Utrinki iz življenja z Melijem

                 ~ utrinek 2 ~

Noč ima svojo moč, kakor drugod, tako tudi pri nas doma. Noči z Melijem so v začetku bile mirne, potem se je pa začelo pretepanje, dirke, boji in na splošno kraval, in je bilo treba temu narediti konec. Zato so se vrata spalnice zvečer začela zapirati in je na notranji strani ostala samo gospodična Mila, ki se na splošno jako vljudno obnaša, ko je sama in privilegirana.

No, na zunanji strani vrat se je dogajalo vse sorte. Od cviljenja (tukaj je pa šampijon, človk bi prisegel, da se mu res nekaj grozno strašnega dogaja, pol  pa pogledaš, on mirno leži, dajbog na hrbtu, igra se in tako predirljivo cvili, da je joj), petja (tole Emo smo zgrešili, naslednja je njegova  Evil ), krempljanja (k sreči imam tako grda in stara vrata, da je njegovo lubadarstvo pravzaprav estecki impruvment  Wink ), skakanja (tega ni veliko, ker so gospod leni), zaletavanja z vso silo in na splošno butanja (glej tekst v predhodnih oklepajih), do popolne tišine. Nikoli ne veš, kaj je naslednje na sporedu, in je življenje zato vedno osvežujoče.

Občasno se gospod zvečer, ko se odpravljam spat, namontira na posteljo. Takrat ga ne vržem ven, ampak mu dam priložnost. Zaspi k truplo (če ste kje vidli smrčeče truplo, to je to) i je celi angelček  Kiss Uvod v angelstvo je obvezen kazenski pregon posteljnih mišk (buhnedaj mignit z nogo, ker je takoj kakšen prst na smrt obsojen), čohljanje, borba za kovter (moški, pač, prepričan je, da je njegova večina placa kot tudi vsaj 90% kovtra  Roll Eyes ) in podobni športi. Potem oba izčrpana zaspiva, Mila pa odplava v sanje še prej, varno namontirana na svoji komodi. In vsi veselo spimo do ene petih zjutraj, ko nastopi čas za preverjanje trpežnosti blaga, v katero je postelja oblečena jezen. Temu sledi nekaj upitja, brezglavi tek in zaletavanje v vsaj 3-4 stvari na poti ven (nekega dne bo sosed prišel gor z brzostrelko in začel streljat ne da bi vprašal za geslo  sram ) in zapiranje spalničnih vrat.

Toda danes zjutraj, ko me je zbudil znani plemeniti zvok luknjevblagodelajočih krempljev, je bil scenarij nekoliko drugačen: jaz sem kponavadi zavpila, on pa - hop gor k Mili na komodo  Shocked Shocked Shocked Saj ne vem, kdo je bil bolj presenečen, jaz (sapo mi je vzelo)  Shocked, Mila (kar petrificiralo jo je od užaljenosti)  Shocked Shocked ali pa on, ko se je zavedel, v kakšni nevarnosti je  Shocked Shocked Shocked Temu je sledil en, verjetno v teoriji večmeterski polet, ki je v praksi dokaj klavrno končal na mojih rebrih kot zelo neprimernem doskočišču, in krivca v naslednjem trenutku ni bilo več moč videti, le v globini omare je nekaj šušljalo  Shocked

... jaz sem pa, dokler ura ni uradno pozvonila, poslušala besno jamranje na smrt užaljene gospe, ki bo po moje surlo vlekla vsaj ene par tednov, če ne dlje....  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #252 : petek, 19.03.2010 : 13:21:21 »

 
Kakorkoli obračaš, razmišljanje, spomin, planiranje naslednje poteze in pododbna navlaka se Meliju definitivno zdi nepotrebna izguba časa.  Azn
Logiran
sansa
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 219


WWW
« Odgovor #253 : nedelja, 21.03.2010 : 01:27:30 »

Cats...     
Mož me sumničavo pogleduje, ker sredi noči rikavam od smeha pred računalnikom. 
Logiran
sansa
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 219


WWW
« Odgovor #254 : nedelja, 21.03.2010 : 01:28:35 »

Evo, kar spat je šel.     
Logiran
Strani: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 ... 198   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Meli, sonček zlati in Muš, tretji mušketir
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines