mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 03:01:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Pasje / mačje rojstnodnevne torte za pokritje minusa ZH - čvek
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pasje / mačje rojstnodnevne torte za pokritje minusa ZH - čvek  (Prebrano 27127 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #30 : sreda, 11.11.2009 : 14:59:53 »

Pa jo imamo, ta prvo tortico Tongue.
Ker je pasji naročnik prehransko neproblematičen, je v njej 'vsesortetorte'.

Čestitke torej Urlinemu Erbiju za 10-ti rojstni dan!
'Še veliko sončka, pojočih travic in veselih dni!', piše na njej. Naj se mu to tudi uresniči Smiley!

http://www.mojalbum.com/fizolova-zupca/tortice/b-prva-tortica-erbi-10-let/17444798
http://www.mojalbum.com/fizolova-zupca/tortice/a-prva-tortica-erbi-10-let/17444799

Okus bo upam komentiral proti večeru, ko bo odromala v želodček.
Ker smo šele na začetku, oblika in podstavek še nista čisto standardna...
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #31 : sreda, 11.11.2009 : 15:09:45 »

Ijej, FŽ, tole bi še jaz jedla Cheesy
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #32 : sreda, 11.11.2009 : 15:18:18 »

Dej no...  Cheesy  bravo

Komaj čakam na našo veselje
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #33 : sreda, 11.11.2009 : 15:26:43 »

Uaaauuu Shocked Bravo FŽ... kaj šele bo, če je že prva več kot uspela  Cheesy

p.s.: Imaš ZS
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #34 : sreda, 11.11.2009 : 17:00:55 »

Bravo FŽ! bravo veselje
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #35 : sreda, 11.11.2009 : 18:40:01 »

Kapo dol, FŽ - to je prava umetnina! bravo veselje Afro

Jaz ne bom nič rojstnih dni čakala, se bom kar za božično v vrsto postavila. Vsa čast! Smiley
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #36 : sreda, 11.11.2009 : 18:54:01 »

Sem ravnokar oddala naročilo za Božička. In tako kot pravi Cats, "to bi še jaz jedla"!  bravo
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #37 : sreda, 11.11.2009 : 19:47:39 »

Mi smo tudi že božičkove naročili. Sem morala vse družinske pse prvo preštet. Se vidiva v Galiju na prevzemu.
Logiran
Urla
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 431


WWW
« Odgovor #38 : sreda, 11.11.2009 : 20:08:12 »

No, Erbijeva torta je izginila v lačnih trebuščkih. Glede na odziv slavljenca in povabljencev je bila ODLIČNA! bravo veselje   Tako da smo zelo zadovoljni in se priporočamo še v prihodnje Afro. Imam pa eno opozorilo za bodoče naročnike. Naš Erbij je torto zmazal tako hitro, da je ni uspel prežvečiti in je kmalu prišla spet ven. Roll Eyes No, v drugo mu je pa uspelo. Vse pohvale "slaščičarki". super

In še slikice:


Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #39 : sreda, 11.11.2009 : 20:15:47 »

Vse najboljše Erbij  Kiss
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #40 : četrtek, 12.11.2009 : 12:27:52 »

Kako si jih razporedila. Grin
Tole je bil učni/testni primerek in temu primerno še nekoliko zimproviziran. Hvala, ker ste privolili v preizkus Wink.

Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #41 : četrtek, 12.11.2009 : 12:51:52 »

Takole, tale tema postaja čvek-tema, naročniki in kar vas je bodočih, si prosim oglejte tudi novo temo:
Pasje / mačje tortice - sprejeta naročila in zbrana sredstva: ]http://www.mojpes.net/forum/index.php?topic=33395.new#new

Vanjo nič ne zapisujete!
Vsebuje pregled vseh naročil z datumom, naročnikom, krajem prevzema, velikostjo torte, sestavinami itd. - tako za rojstnodnevne, kot za božično-novoletne torte. Ob novih naročilih bo redno ažurirana. 

Prosim kontrolirajte, ali ste se pojavili na seznamu ter ali vsi podatki štimajo.
O napakah me prosim pravočasno obvestite na mail mozina PIKA polona AFNA gmail PIKA com ali na ZS!

V omenjeni temi se nahajajo tudi tekoči podatki o zbranih sredstvih ter informacija o načinu plačevanja prispevkov. Smiley
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #42 : petek, 20.11.2009 : 14:54:00 »

Pa jo imamo, ta drugo tortico.
Praznuje Roxi, čistokrvni žogar von Horjulstein. Vse najboljše!
Ker ima toliko dela z žogami in za hrano zmanjkuje časa, si je naročil ta manjšo izvedbo - upam, da poleg dobi še kaj Wink.
Zaželel si je piščančje koščke (sem jih skuhala v juhici in čisto malo popekla na olivnem olju, dodala riž, briketke, nekaj začimb, korenje...)

Glede na to, da je bolj občutljive sorte, v njej ni nič, kar bi res držalo skup, zato samo upam, da preživi pot čez ovinke do Ljubljane v svoji primarni obliki Wink -
iz previdnosti dokazno gradivo raje objavljam kar takoj:

Še razlaga slikce - Roxiju iz ust visi žoga, taka scufana in umetniško preoblikovana Tongue.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #43 : petek, 20.11.2009 : 14:57:19 »

Uau, vsaka čast fižolova župca, zelo zelo je lepa, in zgleda super okusna  Afro Odlično!  Smiley
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #44 : petek, 20.11.2009 : 15:21:17 »

O madona, a to je manjša izvedba Shocked? Pa saj ta "manjša" izvedba je večja kot moj Gal. To bodo moji cele praznike jedli (imamo 4 naročene) butnglavc. Na, vsaj ne bom samo jaz debela pa evrčki grejo na pravo mesto tako je kar prav tako.

Drugače pa super, super torta, komaj čakam praznike in tiste učke od mojih ko bodo nekaj takega zagledali (in zavohali).

FŽ, mi bi tudi kakšen korenček
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Pasje / mačje rojstnodnevne torte za pokritje minusa ZH - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines