mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 02:49:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Pasje / mačje rojstnodnevne torte za pokritje minusa ZH - čvek
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pasje / mačje rojstnodnevne torte za pokritje minusa ZH - čvek  (Prebrano 27126 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #45 : petek, 20.11.2009 : 15:25:41 »

Ni tolk velika, Sasenka. Tole samo tako deluje, bi morala zraven nekaj za primerjavo slikat.
Bo imel pa en tvoj pomoje zadevo res za dvakrat Tongue.
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #46 : petek, 20.11.2009 : 15:36:56 »

OOOOOOOOooooooooooooooooooooooo mati mila  Shocked Cheesy Shocked Cheesy
A TOLE mi dobimo?!?! Cheesy
Ne morem, da verjamem. Če tole ni vrhunska slaščičarska kreacija, potem pa tudi ne vem kaj bi lahko bilo Grin Grin Grin
Kap ga bo reveža Cheesy Tongue
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #47 : petek, 20.11.2009 : 15:39:58 »

Joj, ti ne bi smela sem špegat Wink.
A si dobila sms glede prevzema?
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #48 : petek, 20.11.2009 : 15:49:16 »

Sej nisem hotla  sram
Po nesreči se je odprla tema Grin

Jp, sem dobila SMS, te pokličem za par minutk
Hvala ti!!!  Kiss
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #49 : petek, 20.11.2009 : 19:04:29 »

FŽ, sploh ni problema. Imamo dva požrešneža tako, da sigurno ne bo nič ostalo. Moji itak morajo imeti vsak svojo, od mami si bosta pa delila.  Nič ne bo ostalo in res že komaj čakam trenutek, ko bodo tole zagledali. Galu bodo oči iz jamic padle, Lux bo pa itak v nezavest padel po moje. Biba bo pa eno tono sline proizvedla.
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #50 : ponedeljek, 23.11.2009 : 12:05:48 »

FŽ... nimam besed...  veselje











 bravo super bravo super bravo super

Odlična popestritev jedilnika, vrhunski okusi, ki se več kot očitno pravljično dopolnjujejo in razveseljujejo brbončice naših kosmatincev. Prebava B.P.  Cheesy
Definitivno mora tortico by FŽ dobiti prav vsak kosmati prijatelj. Vsaj enkrat v življenju  Afro Afro
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #51 : ponedeljek, 23.11.2009 : 13:17:23 »

Samo da mu je bla všeč in da je užival Tongue.
Sem se pa nasmejala slikcam. Kakšne face  Grin! Počohaj ga v mojem imenu!

Tale citat spodaj me pa sploh veseli.
Vidim da ni nič težje tudi za kakega občutljivčka/alergika rojstnodnevnih dobrot skup spravit.
Prebava B.P.  Cheesy
Logiran
AN[ch]Y
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 144


« Odgovor #52 : četrtek, 10.12.2009 : 12:09:57 »

Živjo, kje lahko že naročim tole tortico? hvala lp
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #53 : četrtek, 10.12.2009 : 12:20:59 »

Živjo Smiley,
lahko tule ali pa še rajši na moj mail:
mozinaPIKApolonaAFNAgmailPIKAcom

Rabim naslednje podatke:
- pes ali muca (plus ime)?
- datum, kdaj jo potrebuješ
- velikost tortice (velika ali mala - božične so enotne, srednje velikosti)
- občutljiv na kako hrano oz. kaj lahko je - ali ima kako priljubljeno konzervo, drugo hrano
- kako je s prevzemom (za božične tortice bo enoten, jih bo preveč in drugače ne gre)
- uvrstim te na seznam naročil (http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,33395.0.html), ki ga osvežujem ob vseh spremembah - tam še enkrat prečekiraš, ali vse štima
- prispevek oddaš ob prevzemu


S Polono sva domenjeni, da ji dinarčke oddam, ko se nekaj več nabere. To bo takoj po novoletnih praznikih - bom napisala tudi tule.
Logiran
AN[ch]Y
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 144


« Odgovor #54 : četrtek, 10.12.2009 : 14:05:01 »

Super, hvala za izčrpna navodila Smiley

Naročila bi ta malo rojstnodnevno tortico za mojo psičko, francosko buldoginjo. Rojstni dan ima (na isti dan kot jaz Smiley ), 19.1., tako da bi jo takrat po službi tudi prišla iskat (po 5i uri). Je alergik, tako da bi bila najboljša sestavina kaj govejega ali ribjega.

Potrebuješ kakšno slikco?

Moj kontakt je imanchyAFNAyahoPIKAcom

Hvala, lp

Ana
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #55 : četrtek, 10.12.2009 : 18:14:39 »

AAAAAAAAAAAAAAAAA FŽ! Ubij me. Gnjavi me. O bog sem sklerotična no  jezen Jutri. Grem listek napisat.



AAAAAAAAAAAAAAAAAAA  sram
Logiran

fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #56 : četrtek, 10.12.2009 : 20:12:10 »

Si še izmišljam kaznovalne metode, Vixi Wink. Dej pliiiiis, saj zdaj bodo na vrsti bolj božične, ampak so rd-naročila tudi skoz na programu in mi bo ful v veselje, ko bom lahko enotno podobo s tortami mastečih se horjulčkov gor dajala Tongue.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #57 : četrtek, 10.12.2009 : 20:13:19 »

Anchy, dobis mail enkrat do jutri. Sem pa vzela na znanje in bom dala na tisti seznam.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #58 : četrtek, 17.12.2009 : 23:14:27 »

Dragi moji, božič se bliža. Verjetno že pospešeno kušujete sodelavke oz. sodelavce in veselo nazdravljate Wink.
V predbožični vročici ne pozabit na pasje/mačje tortice. Naročil še ni preveč, se pa bližajo zadnji dnevi.
Dejte pohitet, da vaši ubogi kosmatinci ne bodo praznikov preživeli le ob drobtinicah s prazničnih miz Wink!

Pozor:
božično izvedbo krasita dva luštna horjulčka na svetli podlagi, okrašena primerno praznikom in opremljena z voščili.
Luštna in dobra Tongue. Ter seveda dobrodelna.

Pozor 2:
vse, ki ste (in boste) naročili, prosim za kontrolo tule: http://www.mojpes.net/forum/index.php?topic=33395.new#new
Logiran
sirena
midi
**
Sporočil: 59


« Odgovor #59 : sobota, 19.12.2009 : 00:02:34 »

FŽ, eno vprašanje glede prevzema božično-novoletne tortice: kdaj načrtuješ zadnjo rundo za prevzem? Ker mi bi imeli eno tortico za našo pasjo gospodično (brez prehranskih omejitev) 31. 12., ko bomo vsi praznovali, pa verjetno prav dolgo tale tortica tudi ne zdrži ... ampak seveda tudi ne bi rada, da bi ti še ob polnoči pacala po kuhinji ... Sicer smo z Viča, ampak lahko pridemo iskat kamorkoli. Hvala!
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Pasje / mačje rojstnodnevne torte za pokritje minusa ZH - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines