mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 18:37:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Gal/Star NO mix iz Kranja
Strani: 1 2 3 [4] 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Gal/Star NO mix iz Kranja  (Prebrano 28512 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
ironcat
rad pišem
****
Sporočil: 448


« Odgovor #45 : četrtek, 08.04.2010 : 15:44:54 »

Gal je v sredo naročen na tri posege, ki bojo opravljeni naenkrat. Vsaka finančna pomoč bi bila zelo dobrodošla.
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #46 : četrtek, 08.04.2010 : 20:08:43 »

Če se kdo od vas slučajno odloča za posvojitev na daljavo je ta starček več kot primeren kandidat.  Smiley
Lastniki so ga pozabili, možnosti za posvojitev skoraj nima, pa vendar,... se mi zdi, da si ta nežna ovčarska duša zasluži kvalitetno preživeti preostanek svojega življenja. Dajmo mu pomagat!
drži pesti da bo z njim vse o.k. ostržka  Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #47 : torek, 13.04.2010 : 21:41:32 »

Gal je nazaj. Brez štirih nepotrebnih bul, od teh štirih odštejte levo in desno jajce, dve pa sta bili še malo bolj zoprni. Je torej kastriran in brez vseh nepotrebnih dodatkov, zadnje tace ga slabo držijo (razen kadar je treba odfrčat s klinike domov) in to je to. Stalo je 280€, ki jih nimam. Možnosti za posvojitev praktično nima, pa vseeno lahko povem, da je priden, simpatičen, pameten pes, ki se ga bomo trudili oskrbovati še naprej.



Logiran

vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #48 : torek, 13.04.2010 : 22:28:04 »

Lobotomija od spredi in od zadi  Huh

Gal je res en krasen, priden starči. Mogoče bi pa vseeno kdo hotel deliti svoj čas s tem zlatim modrim gospodom. Še kdo poleg tebe Smetka, sem mislila  Roll Eyes
Logiran

moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #49 : sreda, 14.04.2010 : 09:48:43 »

Stalo je 280€, ki jih nimam. Možnosti za posvojitev praktično nima, pa vseeno lahko povem, da je priden, simpatičen, pameten pes, ki se ga bomo trudili oskrbovati še naprej.
Operacijo tega nonića častim jaz, še danes.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #50 : sreda, 14.04.2010 : 10:13:54 »

Hvala ti. Ga prideš obiskat, da vidiš, kakšen krasen pes je tole, res...
Logiran

moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #51 : sreda, 14.04.2010 : 10:21:25 »

A z Moro, da poskrbi da se vrnem s praznim avtom domov Azn predaja ?
Hja no, bi bil že skrajni cajt, da vas pridem kaj pogledat tam gor. Se bom najavila prej, brez skrbi  Wink
Logiran
deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #52 : sreda, 14.04.2010 : 13:23:42 »

Ima težave. Nekje je spet kak briket sunil in danes spet bruha in driska. Če je premočna kurja juha zraven riža in piščanca, bruha in driska. Če ostane kje kak košček piščančje kože ali kaj malo bolj mastnega, bruha in driska. Ob Sensitivity-ju skoraj umre od bruhanja in driske.
Kaj pa če mu trebušna slinavka ne dela in mu encimov manjka? Pri No jih je baje kar pogosto.
Logiran
deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #53 : sreda, 14.04.2010 : 13:48:29 »

Pa ko vidim,da je bil precej tumorčen, v enem delu tegale linka piše, da so lahko tudi taki simptomi posledica tumorjev (kaj pa histologija odstranjenega pravi?):

"Symptoms are variable, depending on the location of the tumor and the degree to which is has developed and/or spread. Signs of systemic involvement may include: loss of appetite, vomiting, bloody vomit, diarrhea, abdominal pain, dark or black feces, itchiness, lethargy, anorexia, irregular heart rhythm and blood pressure, coughing, labored breathing, various bleeding disorders, delayed wound healing, enlarged lymph nodes."

http://www.kateconnick.com/library/mastcelltumor.html
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #54 : sreda, 14.04.2010 : 14:28:34 »

Gal sicer živi z nami v hiši, tudi v dnevno sobo pride, ampak ko se začnejo mački zanj preveč zanimat, ga pa pri srcu stisne. Še vedno se jih ful boji, trese se in hoče kar čez zaprta vrata pobegnit. Bogi pes.










Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #55 : sreda, 21.04.2010 : 06:58:08 »

Fejst boli, kadar me fotkajo  Roll Eyes.

Logiran

sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #56 : sreda, 21.04.2010 : 08:57:05 »

Kak cuker.   Smiley
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #57 : sreda, 21.04.2010 : 09:17:18 »

Barabe fotografske, malo obzirnosti do starejših, prosim Angry
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #58 : sreda, 21.04.2010 : 09:18:20 »

Srček lepi! Kiss
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #59 : nedelja, 25.04.2010 : 09:21:36 »

Sintal Senior d.o.o. besno čuva objekte. En iz enega in drugi iz drugega pomembnega strateškega položaja.







Po potrebi združita moči, svoje čuvajsko poslanstvo sta vsekakor vzela zelo resno  Roll Eyes. Hepičop je bolj pri močeh in še vedno miga, tko da je fotka buhpomagi slaba. Važno, da se vidi, kakšne čuvaje imamo pri nas. Ne moreš nikamor, ne da bi te eden ali drugi zalezoval in v naročje lezel.


Logiran

Strani: 1 2 3 [4] 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Gal/Star NO mix iz Kranja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines