mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 06:06:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Pupa (E.T.)
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pupa (E.T.)  (Prebrano 30514 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #60 : nedelja, 07.02.2010 : 14:45:45 »

Tjulenček....  Cheesy Grin Grin
Uživajte!
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #61 : nedelja, 07.02.2010 : 21:31:26 »

Kako je lepa Kiss Kiss
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #62 : nedelja, 07.02.2010 : 21:56:01 »

Pa je res en tjulen Grin
Logiran
Pupolinka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 82


WWW
« Odgovor #63 : nedelja, 14.02.2010 : 18:15:45 »

Mi sporočamo da smo se znebili šivov in da se je use lepo zacelilo, kot smo si želeli Cheesy...se skoraj da ne vidi več kje je sploh bila pošita Grin

Letamo po snegu se veselimo in začeli smo odkrivati radosti kopanja lukenj, ki peljejo/skrivajo sicer ne vem kaj ampak je sila zanimivo nekaj pod snegom Smiley

Zanimajo nas use vrste palic od najmanjše vejice do skoraj da hloda, ki ga vlačimo za sabo skozi cel sprehod in pa znamo že "išči palčko" in "prinesi palčko"-BRIHTNA za znoret upam da bo svoj talent poslušnosti prenesla oz. prišparala za malo šolo katero začnemo obiskovat naslednji mesec Smiley
Logiran
Pupolinka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 82


WWW
« Odgovor #64 : nedelja, 14.02.2010 : 22:04:07 »

Dodajam še prizor iz Bohinja kjer smo uživali v zimski idili Smiley

Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #65 : ponedeljek, 15.02.2010 : 08:21:03 »

Lepa Pupa  Kiss !
Logiran
Pupolinka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 82


WWW
« Odgovor #66 : ponedeljek, 22.02.2010 : 10:27:39 »

Mi imamo pa novo finto Smiley Zakaj bi jedla brikete...če lahko dobim kaj bolšega (npr. kuhano divjačino, piščanca, meso z juhe, tunino konzervo,....). Uglavnem 15kg vreča briketov nam ostaja oz. jo zelo počasi porabljamo, ker moramo brikete skrivat med ostalo hrano, čeprav ne vem kako ampak ji uspeva jih nekako zbrskat ven in potem jih jaz pobiram okrog posode-FACA  Roll Eyes

Blazno zabavno je zdaj nagajat mačku Mačotu, ki se jo zdaj ko je že velika-velika boji in se podimo po celi hiši... ko ima maček dovolj nastavi tačko in primaže klofuto Smiley - nekako se vrtimo v začaranem krogu Pupa-Mačo...Mačo-Pupa, še kar ne dosežemo nekega sožitja Undecided

Naša (že velika) pozerka Smiley
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #67 : ponedeljek, 22.02.2010 : 10:38:30 »

Pupolinka, kregat, če ne bodo vedno hujše pasje-mačje dirke. Malo lovske krvi ima v sebi, pa mladičkasti brenclji v riti delajo svoje.
Meni se E.T. občasno še vedno v parih sekundah uspe pod krušno peč zguzit, samo da pride do Pici in potem se bi preganjali in divjali. Ne pustim, mi je tudi Polona naročila, da naj to umirjam, da ni vse tako enostavno, kot izgleda na fotkah, kjer mirno skupaj drnjohajo. Maček jo bo tudi laže prenašal, če ga nebo terala naokrog in mu živcev kravžljala.

Jaz sem tudi zafrknila tole z briketi in skoz neki namakala in dodajala. Jajčke, ribice, skutico, juhce... Potem me je začela debelo gledat ob suhih briketih pa sem ji počasi dajala samo še razredčeno juhco noter, no zdaj je pa od slastnih obokov ostalo samo še malo tople vode med briketi. Lumpasta je tale ciganska vzrejna linija Tongue.

Nujno se moramo enkrat dobit, vsakič ko nalepiš slikco, je večja in lepša Kiss.
Logiran
pinga
rad pišem
****
Sporočil: 370


WWW
« Odgovor #68 : ponedeljek, 22.02.2010 : 10:51:06 »

Pupa je že prava gospodična in ne več dojenček Tongue.
Logiran
Pupolinka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 82


WWW
« Odgovor #69 : ponedeljek, 22.02.2010 : 11:12:57 »

Ja prava baba že postaja Smiley Meni se zdi tako hitro...kar preveč...še včeraj je bila naš mali knedelček, ki smo ga lahko še mečkali in nosili po rokah, zdaj jo pa včasih (tako za hec) komaj dvignem (ima že cca. 18kg)!
Za kakšno srečanje sva s Pupo takoj za...nenehno gledava če se kdo javlja na rubriko srečanja E.T.-jinih tamalih!

LP

Prejšni teden sem pozabila prilepit slikco z maškar...Pupa je bila želva

sodeč po pogledu pa ni bila zadovoljna zato smo jo preimenovali v Petra Pana Smiley
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #70 : ponedeljek, 22.02.2010 : 11:21:06 »

18 kg! Že Shocked?
Da niste vi mešani s kakšnimi bullmastifi slučajno, danes nikoli ne veš Grin! (Ker mi smo jih imeli 20 še do pred kratkim. In zdaj kake tri čez.)
Ima pa ful široka prsa, pa cela je nekako kvadratnega videza. Meni so taki strašno všeč Tongue. Po Pupinih močnih tačkah bi pa rekla, da se bo trend še kar nadaljeval.

Mi imamo tolko dela s samimi sabo, da se nam kako sproščeno popotovanje v Lj z E.T. skoz odlaga. Ampak ga imamo v mislih, obvezno, ja.
Ji pošiljamo pozdravčke Kiss!
Logiran
Pupolinka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 82


WWW
« Odgovor #71 : ponedeljek, 22.02.2010 : 11:28:12 »

Kar se tiče srečanj, smo mi mobilni in nimamo problemov z vožnjam...lepo se zleknemo pri nogah sovoznikovega sedeža in se peljemo...očitno je auto asociacija za norenje in žur v najmanj dvoje zato se vožnje veseli in kakor hitro je mogoče skoči v auto!  Smiley
Logiran
Pupolinka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 82


WWW
« Odgovor #72 : ponedeljek, 22.02.2010 : 11:37:16 »

Aja še to FŽ kar se tiče kreganja ko norimo za mačkom je pa tako...Ko maček vstopi v hišo je strašansko zanimiv zato jo pošljeva na prostor in užaljena na njem leži čisto pridna in pri meru, pa kaj ko potem maček vanjo skače in jo terorizira...potem pa pustiva da se sama zmenita...jasno pod prikritim nadzorom, da ne bi prišlo do kakšnega pretepa(žrtev=Pupa)!
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #73 : ponedeljek, 22.02.2010 : 14:03:52 »


Naša (že velika) pozerka Smiley


Ful lušna. A to je posneto na kakem ograjenem prostoru?

Katarina
Logiran
Pupolinka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 82


WWW
« Odgovor #74 : ponedeljek, 22.02.2010 : 15:26:02 »

Malo sem se obotavljala s tem odgovorom.... Prostor ni ograjen Lips Sealed Vem bombe bodo priletele z vseh strani da pes ki ima lovsko kri je za na vrvico... Meni vest ne da, da mora gledat ostale mladiče kako se prosto podijo ona se pa na flexijo zapleta vanje ko se poskuša igrat!

Je pa stvar taka...to je polje pred Bohinjskim jezerom, slabo vreme, nikjer žive duše le mi z našimi pasjimi ljubeznimi, ki ubogajo na pridi oz. sem!
JA toliko zaupam Pupi, da ji zaenkrat puščam svobodo kadar je le mogoče in le zato ker se je izkazala za zaupanja vredno in ker jo navajamo na to da nas spremlja oz. je pozorna na to kje se nahajamo in se ne oddaljuje od nas za več kot 5m-zaenkrat ratuje.

Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Pupa (E.T.)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines