mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 18:59:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kiara
Strani: 1 [2] 3 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kiara  (Prebrano 15515 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #15 : torek, 02.02.2010 : 17:51:44 »

Meni je Layla to delala od panike, pa tačke je imela razžrte od urina - blazinice. A bi bilo lahko to?
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #16 : torek, 02.02.2010 : 18:06:08 »

A kdo ve, zakaj bi psica ves čas izmenično najprej z eno, pol pa z drugo zadnjo taco brcala tako, kot da jo je krč prijel ali nekaj ful pičilo?
Živci? Nervoza?
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #17 : torek, 02.02.2010 : 18:27:23 »

A kdo ve, zakaj bi psica ves čas izmenično najprej z eno, pol pa z drugo zadnjo taco brcala tako, kot da jo je krč prijel ali nekaj ful pičilo? Pa ne mi rečt, naj ji tačke pogledam, ker ni izvedljivo. Najprej sem mislila, da jo zebe na snegu, pa še vedno to dela.

Zna imeti kaj med blazinicami. Lahko kak tujek, sprijet sneg ali poškodbo.  (takšne so moje izkušnje).

Ja, to sedaj še ne boš mogla preverit. Držim pesti, da kmalu.
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #18 : torek, 02.02.2010 : 18:31:02 »

Roxy je to delal samo kadar je bilo zunaj posoljeno, pa mu nisem pravočasno zaščitila blazinic. Sol v tem primeru itak ni, je pa mogoče možno, da ima res razžrte blazinice in jo nekaj moti/peče/draži?
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #19 : torek, 02.02.2010 : 18:40:01 »

Meni je debilno, da tale punca ščiti svojo prijateljico, ki je psico pripeljala do tega kakršna je! Jaz ne bi 2x pomislila, če bi prijavila tudi najboljšo prijateljico, če vidim kako dela s svojim psom! Pa še kaj ji naredim pa ni za na forum  butnglavc
Glede brcanja- samo na glas razmišljam: je lahko to posledica elektronske ovratnice? Namreč posledica konstantne uporabe le-te?
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #20 : torek, 02.02.2010 : 18:45:15 »

Kaj ima "nova lastnica" spomin kot zlata ribica, da se ne spomni kdo ji je psa pred tremi dnevi dal? Evil
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #21 : torek, 02.02.2010 : 20:09:59 »

Hm, te psice na našem koncu nisem videla. Nikoli. Bi se je spomnila, saj tako simpatično šekasta.

Reva. Da bi se čimprej umirila Kiss.
Srečujem pa nekaj lastnikov pitbulov (k sreči normalnih z normalnimi psmi). A bi morda bilo smiselno, da jih povprašam s sliko v roki, če jo mogoče poznajo? Je to pametno?

Logiran
andrejaa
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 55


« Odgovor #22 : torek, 02.02.2010 : 23:31:37 »

Ja, res misliš, da se to tukaj ne dogaja, vendar izgleda, da temu ni tako sram.
To punco, ki je psičko imela tri dni, bi bilo treba nekako ''prisiliti'', da pove, kdo ji je dal tega psa, ker, če sem prav razumela, ima že drugega psa. Prepovedati bi ji bilo treba imeti kakršnokoli žival.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #23 : torek, 02.02.2010 : 23:36:32 »

Kako pa prisiliš človeka, ki noče povedat? Obesiš za stopala, nohte dol puliš, skoraj do smrti pretepeš... ali kako? Za to, da noče povedat, ima to dete, ki je danes pripeljalo psico s taksijem sem, zagotovo dober razlog.
Prosim tistega, ki ve, kje je Kiara živela do sedaj, da mi to sporoči.
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #24 : torek, 02.02.2010 : 23:43:36 »

Ali res nobeden od 34.000 obcanov Domzal ni nikoli videl te psice in ne ve, kje je zivela?
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #25 : torek, 02.02.2010 : 23:45:53 »

Je sicer trend izginjanja neznanokam (ljudi in zivali), pa vendar ne razumem, da so neznano kje tudi vsi bull fani te drzave. Ponavadi vedo za vse pse iz bliznje in (tudi zelo) daljnje okolice, za to psico pa nihce?
Logiran

Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #26 : torek, 02.02.2010 : 23:49:59 »

Kaj ima "nova lastnica" spomin kot zlata ribica, da se ne spomni kdo ji je psa pred tremi dnevi dal? Evil
Zlate ribice imajo čisto spodoben spomin. Saj vem OT, ampak - marsikaj se jih da naučit in ne pozabijo, kje so plavale minuto nazaj. Wink

Za tole bullko mi je pa žal, zelo. Sad
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #27 : torek, 02.02.2010 : 23:52:47 »

Zlate ribice imajo čisto spodoben spomin. Saj vem OT, ampak - marsikaj se jih da naučit in ne pozabijo, kje so plavale minuto nazaj. Wink
Saj nobeden ne govori o minuti Tongue.
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #28 : sreda, 03.02.2010 : 09:09:48 »

Dejte pomisliti tudi na možnost, da sploh ni iz Domžal. Glede na opisano stanje, v katerem se nahaja, so mogoče Domžale izmišljene, da se ne pride do prejšnjega "skrbnika".

Kar se prestopanja zadnjih tac tiče: moja to včasih počne, ko je ful napeta in tudi sicer v "muvmentu" ( v njenem primeru gre sicer za tisto prijetno napetost, ko nekaj ful pričakuje - žogo, priboljšek, letečo vejo v gozdu itd)
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #29 : sreda, 03.02.2010 : 09:29:29 »

Je sicer trend izginjanja neznanokam (ljudi in zivali), pa vendar ne razumem, da so neznano kje tudi vsi bull fani te drzave. Ponavadi vedo za vse pse iz bliznje in (tudi zelo) daljnje okolice, za to psico pa nihce?

Jana, moja izkušnja z območja Fužin, Štepanjca in Most v Ljubljani je takšna: srečala sem en kup mladičev pitbulčkov z navdušenimi lastniki (po pravilu vsi z naglasom z juga - pa nimam nič proti njim, tudi moj je od tam dol), pa so vsi enkrat čudežno izginili. Niti enega tega mladička v odraslega pitbula nisem srečala. Ampak poznala pa sem vse lastnike ostalih psov.  bruham slaba prebava
Pa še ena grozljiva izkušnja iz tistega konca, ko sem še živela tam: desetletni deček je sprehajal argentinsko dogo in se je z mojo kužo prav lepo ujela. Pa mi mali enkrat pripoveduje, kako so doma gledali posnetke pasjih bojev bruham bruham. Ne vem, kdo je bolj zmrznil ob tem: on s comkom v grlu ali jaz cela zgrožena.

Za reveže pitbulčke mi je hudo žal, saj poznam tudi takšne prijazne in mi ni jasno, kako se lahko tako obrne...
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kiara
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines