mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 30.04.2024 : 16:24:54

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Strani: 1 ... 219 220 221 222 223 [224] 225 226 227 228 229 ... 303   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani  (Prebrano 632940 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.301


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #3345 : sreda, 24.02.2010 : 11:22:33 »

deteljica, pa si prepricana, da misli VCS na take vrste znanja? Grin
Logiran

deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #3346 : sreda, 24.02.2010 : 11:32:48 »

Ne vem kaj misli VCS- če sploh kaj misli  Roll Eyes.
Vem pa kaj bi pripomoglo k napredku na področju sobivanja ljudi in psov  Cool.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.301


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #3347 : sreda, 24.02.2010 : 11:38:28 »

Megliča po novem zastopa Matoz
http://24ur.com/novice/slovenija/meglica-po-novem-zastopa-matoz.html

Minister Pogačnik bo predstavil odgovor na interpelacijo
http://www.dnevnik.si/novice/aktualne_zgodbe/1042340144

deteljica, se strinjam, da bi taksna znanja pripomogla k osvescenosti kupcev, vendar se bojim, da to ni v interesu tistih, ki bi na tem podrocju lahko najvec naredili. Tisti, ki to ze poskusamo poceti, smo namrec z njihove strani oznaceni za disidente. Smiley
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.301


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #3348 : sreda, 24.02.2010 : 11:52:16 »

Ok, grem naprej s tovrstnim izobrazevanjem in osvescanjem:

Kako zdaj reci ljudem, da je vazno vzrejno dovoljenje? Recimo tistim ljudem, ki zelijo kupiti psa. Kako naj jim recem/napisem, da naj iscejo rodovniskega mladica, ki je plod starsev z vzrejnim dovoljenjem, prijavo paritve, nadzorom nad leglom ...? V zraku je jasno zapisano o Atlasovem vzrejnem dovoljenju in vzrejni vrednosti, pojasnil, ali je to res ali ne, pa od nikoder. Ko bom predlagala nakup mladica, vzrejenega po vzrejnih pravilih KZS, mi bo z vso pravico vsak lahko vrgel pod nos Atlasa.

Torej? Kako svetovati naprej? Napotiti kupce na KZS? Jaz nic vec, vsaj do tedaj, dokler se vse te mucke ne razkrijejo javno, jasno in glasno.
In v taksni situaciji povsem brez slabe vesti pravim - kupujte samo in izkljucno tiste mladice, ki jih oglasujejo vzreditelji na mojpes.netu. Veliko raje sem zasluzkarica, kot da ribarim v kalnem. Nikakor pa ne bom priporocala nekaj, kar tako smrdi. Dokler ne razkrijejo vseh ozadij morebitne izdaje ali ne izdaje vzrejnega dovoljenja Atlasu.
Logiran

altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #3349 : sreda, 24.02.2010 : 11:54:34 »

Kaj je mislila VČŠ stem predlogom....hm...Prav NIČ ni mislila. Ona ne misli, ona govori in deluje v skladu z zakonom. Namesto nje je mislil zakonodajalec. Torej kadar govori o nečem kar naj bi bilo, ne misli, samo govori. Problem se pa pojavi ko veliko teh govorcev na koncu zakonodajalec posluša in meni, da gre za misli. Problem govorcev je pa zgolj odsotnost le-teh.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.301


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #3350 : sreda, 24.02.2010 : 11:57:00 »

Pravkar sem dobila podatek, da je bil decko v Odmevih tale:
doc. dr. Boris Vezjak - predstojnik Oddelek za filozofijo na Filozofski fakulteti Univerze v Mariboru - KLIK
Hvala za info Smiley
Logiran

altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #3351 : sreda, 24.02.2010 : 12:01:37 »

Pa še ena malo žleht: včeraj sem po naključju ugotovila, da je bila ena od mojih znank dolgoletna sošolka gospe VČS. In sem izvedela marsikaj zanimivega! Žal je pa vse neprimerno za na forum. Tongue
Vsi ki smo kdaj hodili v šolo smo imeli tudi take VČŠ za  sošolke al pa v paralelkah. Dovolj je da samo parkrat pogledaš njene nastope v javnosti, način govorjenja ter poslušati kaj govori , pa ti je povsem jasno kaj in kako. Pojasnjeval pa ne bom, ker je še zame preveč da bi to pisal na ta forum. Itak bi me Jana skenslala.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #3352 : sreda, 24.02.2010 : 12:02:55 »

Edino to še ne vem,kako bi to v naši razsuti državi dosegli :-))))
Dodamo še eno temo v 9. razred OŠ (nekako računam, da jih do tja večina prileze), saj našim otrokom znanja in podatkov izredno primanjkuje, lahko pa naredimo še en čisto dodatni predmet, obvezen seveda, ne izbirni.
Pa bomo imeli izobražene ljudi, ki bodo za svoje znanje tudi ocenjeni.
Če dobijo oceno za preval, naj dobilo oceno tudi iz osnov pasjelogije.
Dans mi neki ven seka Evil Evil
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.301


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #3353 : sreda, 24.02.2010 : 12:06:46 »

Hahaha, kocka, v nacionalni komisiji za uvest nov predmet bodo pa razni "poznavalci" Cheesy, ki bodo se tisto, kar je ze zdaj prakticnega znanja v solah, ven zabrisali.

Tudi jaz sem imela v gimnaziji sosolko, ki je jokala pred tablo in dobila vedno vsaj 2, ce ne 3. No, zdaj je sodnica. Cool
Logiran

altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #3354 : sreda, 24.02.2010 : 12:10:52 »

Hahaha, kocka, v nacionalni komisiji za uvest nov predmet bodo pa razni "poznavalci" Cheesy, ki bodo se tisto, kar je ze zdaj prakticnega znanja v solah, ven zabrisali.

Tudi jaz sem imela v gimnaziji sosolko, ki je jokala pred tablo in dobila vedno vsaj 2, ce ne 3. No, zdaj je sodnica. Cool
No evo, še en dokaz da je imel vsak vsaj eno VČŠ za sošolko. Po posameznih oblikah vedenja pa tudi po več njih. Nekatere so bile pa kot izrezane v vseh  pogledih.
Logiran
lorry
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #3355 : sreda, 24.02.2010 : 12:39:13 »

Hm? Glede na to, kako pri nas vse "fino" funkcionira, bi si ta "obvezna dovoljenja" vecina tako lahko kupila, ker dvomim, da bi se kakšna "elitna" oseba mučila z raznimi šolanji in predavanji. Mogoče bi pomagalo edino pri tem, da preden bi si kakšen mulo nabavil psa, ki bi naj pripadala "neprijazni", bo 3x premislil.  Tongue
Logiran
deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #3356 : sreda, 24.02.2010 : 12:58:20 »

Dodamo še eno temo v 9. razred OŠ (nekako računam, da jih do tja večina prileze), saj našim otrokom znanja in podatkov izredno primanjkuje, lahko pa naredimo še en čisto dodatni predmet, obvezen seveda, ne izbirni.
Pa bomo imeli izobražene ljudi, ki bodo za svoje znanje tudi ocenjeni.
Če dobijo oceno za preval, naj dobilo oceno tudi iz osnov pasjelogije.
Dans mi neki ven seka Evil Evil


Jaz sem n alstno pobudi predavala  na srednji kmetijski šoli kot izbirbni predmet kinologijo, ko sem tam delala.
Očitno je bilo vsaj takrat (ne 15 let zuruck) to možno.
Logiran
Eva D.
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 205


« Odgovor #3357 : sreda, 24.02.2010 : 13:04:29 »

Sicer si včeraj nisem ogledala Odmevov, ampak kolikor sem lahko zasledila iz te teme, je bil gost očitno tudi naš profesor Vezjak, ki ne poučuje samo kolegov z družboslovne smeri na filozofski, ampak kot reden profesor tudi nas - bodoče učitelje na pedagoški fakulteti!
Sramota  bruham! "Poučeval" nas je o etiki in morali in velikokrat "pihnil fejst mimo", tako da so se naša predavanja z njim velikokrat končala s konflikti med mano+še dvema enakomislečima sošolkama na eni strani proti njim+ostalimi tridesetimi reveži, ki so vedno prikimavali na vsako neumnost, ki jo je izrekel, potem je on vtihnil, se nasmihal in še bolj podpihoval ostalih 30 sošolk, češ da one razmišljajo v pravi smeri, ker razmišljajo tako kot on, me tri smo pa itak veljale za "čudne-nenormalne"  Tongue ... in če je res tudi takšne neumnosti kvasal po nacionalki, me niti ne čudi...
Resnično upam, da se bo včerajšnja oddaja Odmevov znašla v arhivu rtvslo, da si jo ogledam, čeprav po drugi strani, pa je bilo iz tega primera slišati še preveč tega kako "strokovnjaki" klobasajo neumnost za (še večjo) neumnost in temu ni videti konca  Angry...
Logiran
Jean
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 191


« Odgovor #3358 : sreda, 24.02.2010 : 13:05:46 »

Na Odmevih trenutno "naša" tema.

A je video? Sem zamudila.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.301


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #3359 : sreda, 24.02.2010 : 13:29:35 »

Jean, zal (še) ni videa. Ga tudi jaz cakam, ker bi rada, da ga vidijo tudi tisti, ki so oddajo vceraj zamudili. Mal se pa bojim, da posnetka ne bo sram
Logiran

Strani: 1 ... 219 220 221 222 223 [224] 225 226 227 228 229 ... 303   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines