mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 30.04.2024 : 17:51:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Strani: 1 ... 253 254 255 256 257 [258] 259 260 261 262 263 ... 303   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani  (Prebrano 632956 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #3855 : torek, 09.03.2010 : 10:36:40 »

..., kaj bi radi dosegli s tem povezovanjem?

Po mojem razumevanju bi radi, da se neha naval iz strani večih društev, namreč je z enim pošiljateljem bistveno manj dela in ga je lažje spregledati, kot 30 njih Evil
Logiran

pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #3856 : torek, 09.03.2010 : 10:48:28 »


Notri dejansko piše kanaliziranje energije in denarja v tri zavetišča? Šit.

Po mojem razumevanju bi radi, da se neha naval iz strani večih društev, namreč je z enim pošiljateljem bistveno manj dela in ga je lažje spregledati, kot 30 njih Evil

Glede na to, da bi oni raje, da prijavljajo posamezniki kot društva (ker društva bojda nimajo pristojnosti - kakršnakoli povezava že to je s čimerkoli), mislim, da imajo vsaj dvojen problem pri društvih:
- društva imajo izkušnje in ljudi, ki dejansko mnogokrat poznajo zakonodaljo bolje kot inšp sami (še vedno - skrajno žalostno)
- društva je težko zastraševat, vsaj veliko težje kot posameznike

Če želijo nadzorovat vsa društva in jim delat težave (za kar ima VURS neverjetno veliko energije - v nasprotju z njihovimi trditvami, kako ne folgajo svojega dela), je seveda smotrno, da so društva povezana v eno in imajo tako dela samo z eno zvezo in se potem posledice prenašajo od zveze na društva.
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #3857 : torek, 09.03.2010 : 10:49:05 »

Blablabla, je dobil še tretjič vprašanje. Angry Angry

In tole odgovarja Vida, ziher ne Emeršič.

Spoštovani,

kot sem že povedal, z nekaterimi sodelujemo dobro, z nekaterimi nekoliko
slabše. Izpostavljal ne bom nikogar, tudi zato, ker nekateri tega z
razlogom ne želijo.

Bi pa izkoristil priložnost in vas kot sopodpisnico pobude za odstop
direktorice VURSa vprašal, kdaj in kateri organi društev ter na podlagi
katerih konkretnih kršitev zakonodaje, kot navajate v pobudi, ste sprejeli
poziv k odstopu direktorice?

Lep pozdrav!
Matjaž EMERŠIČ
___________________________
_____________
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #3858 : torek, 09.03.2010 : 10:51:51 »

A se bomo potrudili? V doglednem roku recimo 14ih dni (kar je mnogo hitreje kot oni odgovorijo na prijave) zberemo vse njihove budalaštine, jim razložimo etični kodeks javnih uslužbencev, odgovornost direktorice za konkretno delovanje firme itd?
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #3859 : torek, 09.03.2010 : 10:53:14 »

konkretno = korektno  sram
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #3860 : torek, 09.03.2010 : 10:54:15 »

Kakšni pa bi lahko bili razlogi za neobelodanitev vzornega sodelovanja z VURSom?
Logiran

helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #3861 : torek, 09.03.2010 : 10:54:37 »

Sem zraven.
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #3862 : torek, 09.03.2010 : 10:54:58 »

... kaj bi radi dosegli s tem povezovanjem? Ker to mi že nekaj časa poslušamo.

Mogoče bi jih bilo pa potrebno opomniti tudi na izgleda njim ne tako zelo očitno dejstvo, da so prav skupne akcije, kot je recimo prav pismo podpisano s strani več različnih društev, primer koordiniranega delovanja različnih društev Wink. Tako, da pravzaprav se sledi njihovim smernicam, samo smer se "rahlo" razlikuje od željene.
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #3863 : torek, 09.03.2010 : 10:56:04 »

Kakšni pa bi lahko bili razlogi za neobelodanitev vzornega sodelovanja z VURSom?

 Smiley A to je retorično?  Grin
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #3864 : torek, 09.03.2010 : 10:56:21 »


Spoštovani,

kot sem že povedal, z nekaterimi sodelujemo dobro, z nekaterimi nekoliko
slabše. Izpostavljal ne bom nikogar, tudi zato, ker nekateri tega z
razlogom ne želijo.


___________________________
_____________
Seveda ne želijo, ko pa roka roko umiva v stilu "ti zapreš en uč nad mojim delom, jaz bom pa enega nad tvojim"... in tako so živeli srečni do konca svojih dni.


Spoštovani,

Bi pa izkoristil priložnost in vas kot sopodpisnico pobude za odstop
direktorice VURSa vprašal, kdaj in kateri organi društev ter na podlagi
katerih konkretnih kršitev zakonodaje, kot navajate v pobudi, ste sprejeli
poziv k odstopu direktorice?

Lep pozdrav!
Matjaž EMERŠIČ
___________________________
_____________
Kar vse jim pomolite pod nos, ko že sprašujejo - šansa je enkratna  Evil
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #3865 : torek, 09.03.2010 : 10:58:38 »

Seveda ne želijo, ko pa roka roko umiva v stilu "ti zapreš en uč nad mojim delom, jaz bom pa enega nad tvojim"... in tako so živeli srečni do konca svojih dni.

To je ena možnost. Druga možnost pa je, da društev, ki jih omenjajo, enostavno ni. Oziroma je "sodelovanje" možno razumeti na več načinov.
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #3866 : torek, 09.03.2010 : 10:59:25 »

Kakšni pa bi lahko bili razlogi za neobelodanitev vzornega sodelovanja z VURSom?

Sem mu napisala, da sama poznam le društvo Veles, ki je podaljašna roka Matoše zapakirana v društven celofan, da dobro sodeluej z Vursom. Tukaj je razlog za neobelodanitev jasen, za druge pa ne bi vedela. Ga bom vprašala.
A je to informacija javnega značaja, glede na to, da je bila podana uradna izjava direktorice o tem?? Kdo ve?
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.301


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #3867 : torek, 09.03.2010 : 10:59:57 »

A se lahko ze enkrat odlocijo za enotno cifro o procentu rodovniskih psov v Sloveniji?
Kako naj se sploh pogovarjamo, ce bluzijo eni in isti v dveh tednih o razlicnih cifrah. VCS je v enem od prejsnjih intervjujev rekla 20% rodovniskih, zdaj pravi 30%, Kavcic je rekel 12% (no, med njimi so zagotovo tudi mrtvi, vsaj moja Bali je, pa verjetno se kateri drug).
Zame je tako bluzenje skrajno neodgovorno in nestrokovno. Od vseh, ki trosijo te cifre, kakor jim pridejo na pamet. A ne more nekdo prestet, kolk jih je v resnici? Vsaj med tistimi, ki jih imajo v registrih. Celotne cifre ne bomo nikol vedeli, posebej v razmerah, kot so sedanje, ko nihce noce narediti prav nicesar, da bi se stanje kakorkoli spremenilo.

VCS pa naj neha bluzit o osvescanju in izobrazevanju, saj z njihove strani razen butastih jumbo plakatov in letakov nismo videli se prav nikakrsnega osvescanja in izobrazevanje, se vec - njihovi razlagajo zakonske clene vsak po svoje, nekomu gledajo cez prste, drugega kaznujejo ... Nekateri pa se v resnici trudimo povedati ljudem, kako in kaj je prav, vendar naj nas ne steje za svoje prijatelje ali prijatelje VURS, vse do tedaj, dokler ne bodo zaceli v javnosti in tudi sicer delati in govoriti tako, kot je prav, na podlagah in enotnih razlagah enih in istih clenov in s tem enotno nadzorovali in ukrepali.

O zlatih prinasalcih je pa skoda izgubljati besede. Ce se za pasmo ne pobrigajo ne v pasemskih klubih in ne krovna organizacija, temvec raje v isti rog trapajo z ostalimi, se tudi meni ne da vec izpostavljati bedarij, ki jih lahko zdaj ze skoraj vsak dan poslusamo v medijih. Ce je vseeno vsem, ki se ukvarjajo z zlatimi prinasalci, potem je najbrz tudi meni lahko vseeno.
Logiran

alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #3868 : torek, 09.03.2010 : 11:07:13 »

Jana se strinjam. Sem od predsednice našega društva (klub retrieverjev) pričakovala vsak nek odziv (glede na to, da je tudi včlanjena na ta forum) pa nič  Angry
Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #3869 : torek, 09.03.2010 : 11:08:11 »


 ali jim pomagati
popraviti verigo, če se je slučajno strgala.


Matjaž EMERŠIČ


A je to zajebancija?
Logiran

Strani: 1 ... 253 254 255 256 257 [258] 259 260 261 262 263 ... 303   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines