mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 09:53:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Tibetanski terier - čvek
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 872   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tibetanski terier - čvek  (Prebrano 549240 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Ajda
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


« Odgovor #15 : torek, 23.11.2004 : 12:52:54 »

Moja je tudi (verjetno) mešanka s TT. Po značaju bo kar prava (a ne Nuki Wink?) po izgledu pa bolj približno; je še nekaj kratkodlakega zraven. Pogovarja se zelo rada, še v sanjah, enkrat bi jo bilo treba posneti, kakšne glasove spravi iz sebe. Do tujcev je večinoma zelo nezaupljiva.
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #16 : torek, 23.11.2004 : 14:16:43 »

Mah, zelo zgovoren ravno ni oz. ce ze, potem se samo dere, ko je treba pa kaj ukrepati, se pa za mano skriva.
Do tujcev je...aroganten (ce malo poclovecimo), ampak je cisto odvisno tudi od osebe in njegove psihe (tisti dan). Vcasih ves vesel prirepklja do tujca in tala lupcke, drugic sploh ne reagira na klice in bozanje oz. se drzi v stilu "Ok, ce ze moras pocohat..., ampak daj hitro, ne bom cel dan tu stal!"
Pri pesjanih je pa tako-ce mu je FUL antipaticen (NO, border, tervueren, bokser, kaj velikega in crnega,...), potem se dere. Ce ga "bas boli", potem je tiho oz. samo bufa ali brunda. Ce mu zacne pes tezit in prevec silit vanj, se zacne dret kot baba oz. dunajski decek in naredi celo dramo. Roll Eyes Ce se hoces pesjan tepst...ga je pa velikokrat strah in se v bistvu tepem jaz. On se samo dere.

Se to-ce je sam doma, bo cisto tiho. Niti muksnil ne bo, ker ga je strah (ni nikogar, ki bi ga branil). Ce je kdo doma, se bo drl, ko bo kdo prisel... "nek se cuje" pac.

Ziva, jp, ona tudi "ne cuje dobro". Wink Grin
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #17 : torek, 23.11.2004 : 14:27:37 »

Protestiram Nanook. Že vidim, da Tari rabi odvetnika. Takole pa ne govori o tibetancih  Tongue Wink Strah ga pa že ni. Tiho je kvečjemu zato, ker doma ni nikogar, ki bi ga bilo treba braniti ali opozoriti Wink Smiley
Logiran
Ajda
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


« Odgovor #18 : torek, 23.11.2004 : 14:30:36 »

Se to-ce je sam doma, bo cisto tiho. Niti muksnil ne bo, ker ga je strah (ni nikogar, ki bi ga branil). Ce je kdo doma, se bo drl, ko bo kdo prisel... "nek se cuje" pac.

Hehehe - a ti to opisuješ svojega psa al mojo psico Grin? Pri nas je isto, oz. je bilo. Zdaj ima pomoč - pogumnega hrvaškega ovčarja. Zdaj si ne upam več trditi, da sta tiho, ko ni nikogar doma Roll Eyes.
Logiran
Ajda
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


« Odgovor #19 : torek, 23.11.2004 : 14:38:01 »

Strah ga pa že ni. Tiho je kvečjemu zato, ker doma ni nikogar, ki bi ga bilo treba braniti ali opozoriti Wink Smiley

Vsekakor dopuščam možnost, da je strah pri Živi od nezanega dela prednikov in ne od pogumnih tibetancev Grin.
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #20 : torek, 23.11.2004 : 14:55:32 »

Seveda seveda. Strah je pac znotraj votel, okrog ga pa nic ni.  Wink
Pa ce se lastne sence ustrasi zunaj, to...samo mene brani. Pred grozno senco, ki ne gre stran in ga celo zasleduje!  Shocked
Aja, potanovem se bojimo vran, ki krakajo, pa misk, ki brskajo po listju. No, pa pokanja vej. Ne bojimo se pa (menda) petard (ne vec). Huh

Ziva. Se spomnis v Naklem...lutamo lutamo, nic ne slisimo... Grin Kot da bi Tarija gledala. Wink

PS: Fajn podpis. Se mi zdi, da imata Tar in Ziva podoben odziv na klicanje kot Tsrna.  Wink Grin Grin Cool
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Ajda
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


« Odgovor #21 : torek, 23.11.2004 : 18:20:47 »

Ziva. Se spomnis v Naklem...lutamo lutamo, nic ne slisimo... Grin Kot da bi Tarija gledala. Wink

PS: Fajn podpis. Se mi zdi, da imata Tar in Ziva podoben odziv na klicanje kot Tsrna.  Wink Grin Grin Cool

 Grin Grin Grin Kaj misliš, zakaj sem se na prvi strani odločla, da mi je knjiga všeč?

Ja, ja, državna prvakinja v A1 medium agility zna biti gluha na obe ušesi in še slepa povrh, če se ji tako zdi Roll Eyes. Se zgodi tudi najboljšim Cool.
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #22 : torek, 23.11.2004 : 19:21:14 »

Mene sta tudi s tem "upecala". Wink Zivi se pa obcasno gluhost in slepoto odpusti, saj je bila na agijih zelo pridna (klik! Wink). Grin

Aja, se to-Tari je glasen, ce je zraven se kaksen pes (ni vazna velikost, je pa bolje, ce je vecji), ker ga bo pac un branil, ane. Roll Eyes

Pa se njegov albumcek.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #23 : sreda, 24.11.2004 : 15:29:46 »

Še dobro, da ima na obeh učih šljive...  Cool,če ne bi mislila, da na tvoji postelji leži moja Smehica..... Smiley Wink
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #24 : sreda, 24.11.2004 : 15:48:05 »

Jap, pa na riti ima tudi eno hehe. To zato, ker ga skoz tepem, pa je ratal temen. Wink Vcasih se hecam, da se pri njemu ne ve, kje ima rit in kje glavo, ker je oboje iste farbe. Grin
A tvoja je od Smehov?
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #25 : sreda, 24.11.2004 : 16:01:27 »

Ja, saj tisti flek na ritki me je tudi zbodel v oči, ker je skoraj identičen tistemu, ki ga ima naša. Ja, Smehova je, samo ne ta, ki je v avatarju (to je naša tamala).
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #26 : sreda, 24.11.2004 : 16:03:56 »

Kdo sta pa tata in mama? Moj je tudi Smehov hehe. Wink
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #27 : sreda, 24.11.2004 : 16:06:08 »

Mama Manya, ata Billy.
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #28 : sreda, 24.11.2004 : 17:00:31 »

Manya vem katera je (je z mojim skupaj gor rasla hehe Smiley), ampak kdo je pa Billy (kaksno je rodovnisko ime)?
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #29 : četrtek, 25.11.2004 : 08:34:30 »

Passiflora Dog Rose.
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 872   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Tibetanski terier - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines