mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 09:15:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Tibetanski terier - čvek
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 872   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tibetanski terier - čvek  (Prebrano 552404 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #30 : četrtek, 25.11.2004 : 09:58:09 »

Kdo sta pa od Manye starsa (je ne najdem v TT database Undecided)?
Pa nismo nic v zlahti, vsaj pri starsih ne hehe.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #31 : četrtek, 25.11.2004 : 10:31:31 »

Manyin oče je Sheydon's Ra-da-pa, mama pa je A-Mas Tsin-da Ma-ni of Schanti's.
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #32 : četrtek, 25.11.2004 : 19:29:26 »

Super, hvala. Moram pobrskat. Smiley
S cim pa kaj hranite vase TTjcke?
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #33 : petek, 26.11.2004 : 09:34:09 »

Samo z briketi, in sicer Hill's Sensitive Skin in Oral Care (cca 5-6 briketov). Za priboljške oz. pohvalice pa so uporabne frolike (sem škrtica in jih razdelim na četrtine ali celo petine Wink).
Logiran
RANA
Kaja Toroš
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 94


« Odgovor #34 : petek, 26.11.2004 : 14:53:59 »

ja hrana je pa pri nas takole; en obrok je kaj skuhanega + konzerva, en pa briketi. pri tem nastane problem, ker se jih izjemno hitro navelica, tko da moram skos malo menjavat in potem jemo RC, pro plan , belcando, pa spet Rc, pro plan...
ima pa precej zanimiva obdobja. vcasih se hrane komaj pritakne, potem pa je kot nora, vse kar pac pade pod smrcek. no in zdaj smo ravno v tem "ta pozresnem" obdobju. me prav skrbi, kako bo po sterilizaciji... Huh
lep dan!
Logiran
RANA
Kaja Toroš
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 94


« Odgovor #35 : petek, 26.11.2004 : 14:55:59 »

aja, kar se vfrolicov tice jih pa tudi jaz razstavim na prafaktorje...  Grin pa saj ce ji dam celega pa res traja celo vecnost da ga prezveci...
Logiran
bjondi
novinec
*
Sporočil: 1


« Odgovor #36 : petek, 26.11.2004 : 14:57:52 »

Pozdravljeni !

Tudi sama sem ponosna lastnica 8-mesečnega TT, ki ja prav gotovo najbolj živahno bitje kar sem imela kdaj opravka z njimi.  Wink
Moj TT je prijazen pesjan, kateremu se v tej dobi zelooo veliko dogaja. Predvsem to občutim, ko na sprehodih srečeva kakšnega štirinožnega prijatelja -  v trenutku jaz zanj ne obstajam več. In  komaj čakam, da bo prišel dan, ko me bo tudi ob  srečanju z drugimi psi malo, vsaj malo ubogal ....   Angry

Drugače pa je krasen.. Doma, če ne spi išče kje bo kakšno lumparijo naredil, vzunaj pa nori ko frnikola...
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #37 : petek, 26.11.2004 : 15:05:58 »

Bjondi - od kod je tvoj TT? Starši?
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #38 : ponedeljek, 06.12.2004 : 19:45:43 »

NS pa papajo kar kuhano, obcasno pade kaksen briket, konzerva.
Frolice pa tudi mi razstavimo na 1001 koscek oz. smo, ko smo to se jedli. Roll Eyes Kuhano meso goltamo, mini koscek kruha pa pol ure zvecimo. Vsaj tablete smo se navadili papcat hehe.
Bjondi, moj je bil tak turbo do ene 4., 5. leta, potem se je malce umiril. Danes, pri devetih, je se vedno hiperaktivnez, samo da so trenutki utrganosti micken krajsi. Ga pa moram pohvaliti, da je ob srecanju s psi vedno bolj pozoren name in vedno manj na psa (ce se seveda ne "stepe").
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #39 : torek, 07.12.2004 : 15:14:56 »

A pri devetih še vedno hiperaktiven. Odlično - sicer pa, tako se za tibetanca tudi spodobi, a ne? Wink No, tudi naša je pri štirih letih še vedno prava divjakinja in razposajeno divja s tamalo, razen takrat, ko se odloči špilati fino in uglajeno damo.... Tongue Wink
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #40 : torek, 07.12.2004 : 17:55:44 »

Jp, pravi mali turbo. Dva daljsa sprehoda na dan, ce pa ima za vikend smolo, ga vzamem se na teren sabo-takrat pa hodi kake 4-5ur nonstop (+ se jutranji daljsi sprehod) in se privlece domov kot cunjica. Grin
S pesjani se sicer spila, ampak nic ekstremnega. Je treba ohraniti dostojanstvo.  Roll Eyes
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #41 : četrtek, 09.12.2004 : 12:01:40 »

Kaj pa nori krogi? Pri nas so se pasji prijateljčki kar morali sprijazniti, da je TTjčke nemogoče ujeti drugače, kot s sekanjem krogov - pa še to ne uspe vedno Grin Tongue
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #42 : četrtek, 09.12.2004 : 12:06:03 »

Jap, tudi nore (tibetanske) kroge delamo. Cist se nam sfuzla. Sploh, ce pesjani bezijo pred nami. Pa zelo radi krademo rokavicke, da smo potem fuj in imamo se en razlog vec za delanje krogov. Grin
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
RANA
Kaja Toroš
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 94


« Odgovor #43 : četrtek, 09.12.2004 : 12:21:02 »

Uf ja, rokavicke Cheesy mnjam...

meni je od lanskega leta ostal le se en par, tko da te zdaj cuvam k nora. sicer se mala trudi na vse pretege, da bi mi kakcno snela iz roke, ampak jaz se ne dam in jih (za enkrat) uspesno cuvam. Wink

nori krogi so pa pri nas najbolj nori, kadar se sprehodimo - oprostite - zaruzimo v kaksno luzo! pol pa festa; krogi, pa obvezno skakat po ljudeh, da bomo ja vsi vedeli, kako dobro je biti moker!

sicer pa ji je sploh super vsec, ker jo noben kuza ne ujame. ampak ko pa srecamo kakega naspidiranega boksercka ji i pa nic vec jasno, ker ji je skos za petami...  Shocked
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #44 : četrtek, 09.12.2004 : 12:31:22 »

Meni nobene rokavičke ne preživijo, zato rokce raje stlačim v žepe - posledica pa je, da delata prostorčke, pa sedi, pa piruetka, pa hop čez oviro ......in čakata priboljške. In to tudi pred šefi drugih psov, če imajo roke v žepih. Večinoma so vsi že vzgojeni, šefi namreč Wink
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 872   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Tibetanski terier - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines