mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 15:55:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Pobuda - preprosti načini, da se vključiš zdaj!
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 16   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pobuda - preprosti načini, da se vključiš zdaj!  (Prebrano 50866 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #75 : sobota, 20.02.2010 : 00:55:43 »

Jaz začenjam obupovat  Lips Sealed V službi podpisov ne morem/smem zbirat... Ljudje, ki sicer šetajo svoje "najboljše prijatelje" so mi v večini povedali, da nočejo imet problemov oz. se  jih to ne tiče... Baje bodo drugi uredili. Bom poskusila zbrat kaj podpisov in poslat. Če za jutri kdo "rabi" družbo na relaciji Lj-Šiška, grem rade volje zraven, pa magari samo držat marelo...
Logiran
masyka
novinec
*
Sporočil: 15


« Odgovor #76 : sobota, 20.02.2010 : 01:13:04 »

Jah, danes je deževno (ups, je bilo včeraj). Tudi meni je par tetk reklo, da one pa ne bodo ničesar podpisovale. Ena je bila sploh super, ker se je načeloma z navdušenjem z vsem strinjala, ampak podpisala pa ni, ker oni bolj "pasivno spremljajo to dogajanje". Je bilo pa tudi nekaj takih, ki so z veseljem podpisali in obljubili, da bodo povedali naprej. Tudi podebatirali smo na dolgo in široko, mene pa najbolj stiska, ker sem resnično ostala brez besed ob odkritju, da so briljantne ideje prišle s samega KZS. Da ima vurs "strokovno" mnenje za spremembe. Očitno sem res sanjač, sem živela v iluziji, da bi morali biti na istem bregu bruham.

Sicer pa bi se jutri rade volje aktivirala še za zbiranje podpisov po LJ, ampak žal ne morem obljubiti nič, ker se me nekaj loteva in ne vem, kako bom jutri. Če se bom dobro počutila, se bom morda pridružila YO v Šiški.

Sarabenji
Zdajle ti bom na info@dzzz.si posredovala kontakt svoje šefinje. Trenutno ima težave z internetom, zato prosi, da jo pokličeš. Načeloma je za zadevo, samo birokratske zadeve bo treba porihtati.

LP, Maša
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #77 : sobota, 20.02.2010 : 01:23:16 »

ja, punce, dajte se organizirat, pa po dve skupaj malo na ulice, s podlago, kulijem, pa printom peticije. super!  Cheesy

masyka, pošlji kontakt, ja; se bomo vse dogovorili.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #78 : sobota, 20.02.2010 : 01:28:53 »

masyka, lahko greva jutri, samo sporoči pravočasno, da dam printat, ali pa če imaš ti že naprintano? Jaz sem pri kinu Šiška sicer.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #79 : sobota, 20.02.2010 : 01:33:12 »

masyka, lahko greva jutri, samo sporoči pravočasno, da dam printat, ali pa če imaš ti že naprintano? Jaz sem pri kinu Šiška sicer.

Moja številka: 070 337 512
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #80 : sobota, 20.02.2010 : 11:16:23 »

 Pismu, hočem sprintat peticojo, pa mi je ne odpre... Undecided
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #81 : sobota, 20.02.2010 : 11:19:34 »

Meni jo odpre normalno. Imaš težave s pdf-jem? Kaj pa ti napiše, ko ti je ne odpre?
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #82 : sobota, 20.02.2010 : 12:38:43 »

Sem že vštimala, hvala  Smiley nečak mi jih je sprintal.  Kiss

Teja, peticije so v vseh trgovinah za male živali, v Tukanu v Žabji vasi, so jo že imeli (sicer celo 3 podpise so do sedaj zbrali... Undecided, sem jim rekla, da morajo biti kar malo "tečne", in ponujat strankam, naj podpišejo, seveda na lep način), na veterini na Kandijski, v glavnem povosod. Najbolj priden pa je možakar iz  Trgovine za male živali Goli, Novo mesto - center, ima zbranih največ podpisov. Res je faca ta človek, saj veš kateri.  Smiley
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #83 : sobota, 20.02.2010 : 16:38:00 »

Se sme napisat mejl, ki poziva k podpisovanju in k temu, da se ga pošilja naprej?
Po mejlih se glas najhitreje širi se mi zdi.
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #84 : sobota, 20.02.2010 : 16:41:56 »

Jaz sem to že naredila, ker se mi zdi, da bi se na ta način hitreje obveščalo ljudi. Upam, da bo odziv.
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #85 : sobota, 20.02.2010 : 16:49:57 »

Seveda, podpise lahko zbirate kakorkoli  Smiley Kljub temu, da je fajn, da zberemo cim vec podpisov, bi se jst vseeno drzala tega, da posiljate samo tistim, ki jih poznate. Ne vem, moje mnenje.
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #86 : sobota, 20.02.2010 : 16:59:03 »

No sej Smiley Samo zraven jih prosiš, naj še oni pošljejo tistim, ki jih poznajo Smiley
Logiran
zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #87 : sobota, 20.02.2010 : 17:16:54 »

Jaz imam pa tri peticije danes v Trbovljah pri prodajalki kart,kjer se bodo odvijale cage war borbe med Slovenijo in Srbijo.Večina je že obveščena.
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #88 : sobota, 20.02.2010 : 18:29:37 »

Meni so do sedaj še vsi sodelavci in znanci podpisali.k podpisu sem jih povabila na naslednji način:
Če ti ni vseeno kako grozivito  je B. mučil in zlorabljal pse, preberi peticijo in jo podpiši. Če zlorabljanje živali podpiraš, pač ne podpisuj. Še tisti, ki nimajo živali in samo okvirno vedo o tem so podpisali, ker bi jih bilo najbrž sram, da ne bi kdo mislil, da takšne svinjarije podpirajo. Samo moja mama ni podpisala, ker je že vse življenje prepričana, da bolje ne bo nikoli, pa je doslej še nisem uspela prepričati, da je tako prav zaradi ljudi, ki ponižno špilajo lutke in nikoli glasno ne zahtevajo pravico in poštenost.
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #89 : sobota, 20.02.2010 : 18:45:05 »

Meni so tudi zaenkrat podpisali vsi, ki sem jim dala peticijo. Družina itak sploh brala ni, ostali pa so samo vprašali o čem je. Nimam jih ravno 50 ampak nekaj jih pa bo. Sem dala bratu, ker s sestro danes praznujeta RD Wink mi je obljubil, da bo malo gostom "zatežil" za podpise  Wink
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 16   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Pobuda - preprosti načini, da se vključiš zdaj!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines