mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 06:11:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zlata prinašalka
Strani: 1 [2] 3 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zlata prinašalka  (Prebrano 13297 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #15 : ponedeljek, 01.03.2010 : 20:21:01 »

Kako to misliš, Jana? Če se pa vsi selijo al pa so alergični. Kakšna histerija  Azn?
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #16 : ponedeljek, 01.03.2010 : 20:24:04 »

Aha, ok, potem pocakajmo, da VCS nagrunta sistem lokalnih poli-animalnih redarjev. Potem bodo pa itak vsi nasi problemi reseni in bos imela celo ti pomanjkanje "strank", sploh pa bodo v trenutku vse bulergije odsle za vekomaj Tongue veselje bravo
Logiran

delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #17 : ponedeljek, 01.03.2010 : 21:11:11 »

Mene moji psi nikoli in nikdar ne gledajo takole žalostno, kot Bela ( žalostno, da so njeno ime napisali z malo začetnico in v oklepaju-to veliko pove o lastniku, fuj). Zares si zasluži normalne ljudi, normalen, topel dom, kjer bo zaželjena. Kako morejo streti srce lastnemu psu, kako morejo?
Držim pesti lubica žalostna  Kiss .
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #18 : ponedeljek, 01.03.2010 : 21:12:48 »

Meni se zdi da ''bela'' pomeni barvo (=svetla dlaka), ne imena Huh
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #19 : ponedeljek, 01.03.2010 : 21:30:42 »

Kakorkoli, na sliki jaz ne vidim ravno psa, ki bi se veselil življenja...
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #20 : torek, 02.03.2010 : 09:25:39 »

Ah, alergije so res "nadležna" stvar.... mah, vse se vrne k tistim, ki takole brez slabe vesti "nogirajo" zvestega družinskega člana.
 bruham jezen

Upam, da hitro najde nov ljubeč dom, kjer bodo naredili mnogo več od prejšnjih lastnikov!
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #21 : torek, 02.03.2010 : 10:26:54 »

Meni se zdi da ''bela'' pomeni barvo (=svetla dlaka), ne imena Huh

Ja, in meni.

Revčica, kakšen pogled...kar naenkrat mora stran od ljudi, ki jih ima rada...ojoj.  Undecided Zate  Kiss
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #22 : torek, 02.03.2010 : 10:43:20 »

Alergije so lahko zelo hude in dejansko lahko udarijo ven zelo na hitro, brez posebnih opozoril.
Mi je pa grdo, da se izkoriščajo za take namene. Sama imam en cel kup alergij, pa tudi če bila alergična na moji papigi in Albo, bi nekako že našla rešitev, da bi ostali skupaj.
Obstajajo zdravila in to zelo učinkovita. Je pa res, da pa iznenada ne more ven udariti taka alergija, da je nekdo kar hospitaliziran.

Res ne razumem po osmih letih enostavno flikneš ven psa. Ma ne saj v bistvu je bil zunaj a ne  butnglavc. Najbrž bodo mogli celo naselje izprazniti!?!

Se opravičujem, ampak tole je žalitev za nas resnične alergike!
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #23 : torek, 02.03.2010 : 10:50:27 »

Tudi jaz sem vsak dan bolj alergična. Malo na povprečen folk vedno bolj pa na določene osebe. Tongue
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #24 : torek, 02.03.2010 : 11:08:07 »

Moram reči, da še nisem slišala za koga, ki bi bil tako alergičen, da bi imel probleme zaradi ZUNANJEGA psa.  butnglavc In tako, da se ga je treba znebiti takoj.  Undecided

Pred dnevi mi je bilo zelo žal za lastnike 7 letnega mačka (oz. mi je še), ki se je zaradi bolezni otroka oddajal prek ZH. Ampak za lastnike tele psičke... Žal mi je samo, da imam resnično full house, da ji niti začasnega ne morem ponudit.  Undecided
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #25 : torek, 02.03.2010 : 11:11:02 »

Se bo oddajala pod ZH?


 Huh
Moram mami povprašat, če bi bila za začasno namestitev....
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #26 : torek, 02.03.2010 : 11:22:28 »

Ja, pod ZH. Če ne bo začasnega, jo bom itak slej ko prej morala sprejeti.
Logiran

Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #27 : torek, 02.03.2010 : 11:29:03 »

Na lastne oči sem videla, kako grozljiv je lahko izbruh alergije več kot 4 mesece po odhodu mačke, ki jo je povzročila. Pa zdravila niso pomagala skorajda nič.

Lepotički pa želim krasen dom, v katerem bo grela kavč še mnogo let Kiss
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #28 : torek, 02.03.2010 : 12:05:17 »

jezen Alergija my ass!!! Imam HUDO alergijo na mačjo dlako (od težkega dihanja, solzenja, kihanja, smrkanja, pa tudi do astmatičnih napadov), pa nimam NOBENIH problemov, če je mačka zunaj oz. v hiši v prostorih, kjer se jaz ne zadržujem. Simptomi so res lahko nenadni in zelo hudi, zdravila pa za en drek zaležejo, ampak... Pri zunanjem psu???!!! Pa koga imajo to za norca???!!! En velik bullshit! En folk je mal zaostal, o VURSu in raznih inšpektorčkih pa raje sploh ne bi besed zgubljala...  bruham
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #29 : torek, 02.03.2010 : 14:06:17 »

Alergija je res lahko kar huda. Poznam osebo, ki se ji totalno poslabša dihanje že če je malo bliže komu, ki ima doma mačka in nima sveže opranega puloverja. Zato mi je res težko obtoževat. Poleg tega, da ne pomagajo vedno, imajo zdravila še en kup stranskih učinkov - od zaviranja rasti do še precej kar konkretnih zadev. Si ne predstavljam, da bi bila jaz pred takšno odločitvijo, res bi se mi trgalo srce. Pa obiskala bi z otrokom vse možne alternativce, skušala uredit, da bi se oddajal od nas, da bi bilo za žival čim manj stresno... in neizmerno bi mi bilo hudo.

Je pa huda svinjarija takole se zgovarjat, ker se potem apriori neha verjet vsem, ki se jim dejansko zgodi taka štala in čisto zares nimajo izbire.
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zlata prinašalka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines