mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 06:12:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Socializacija in habitualizacija  |  Tema: "Daj lupčka"
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: "Daj lupčka"  (Prebrano 12659 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #15 : ponedeljek, 03.05.2010 : 19:12:44 »

Tudi mi se lupčkamo. Kaja bi mi itak vseskozi dajala lubčke, Keli pa jih daje takrat ko se ona odloči.
Logiran
Luna95
rad pišem
****
Sporočil: 379


WWW
« Odgovor #16 : ponedeljek, 03.05.2010 : 19:23:11 »

Pri nas se tudi lupčakmo ali na ukaz ali pa, ko želi kaj doseči. Drugače pa glede bolezni s prejšno psičko sva si delile zobno pasto, pašteto in piškote pa tudi kakšnega lupčka sem kdaj dobila pa sem bila takrat stara mogoče ene 2 leti pa sem preživela. Tako, da mene to ne moti.
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #17 : ponedeljek, 03.05.2010 : 20:33:34 »

Naša se ne zna glih prav lupčkat Tongue, imamo ukaz 'daj lubico' ampak to je dolj dotik s smrčkom kot Eskimi   Smiley
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #18 : torek, 04.05.2010 : 00:56:29 »

Jaz se ne, sploh ne direkt na usta. Se mi ne zdi glih potrebno, ker vem, da ji na sprehodih crknjene gravže iz ust vlečem bruham. Napol gnile žabe, mrdeče mrtve slepce, kar češ.
Ga pa fašem občasno na lička, kar mi je čist sprejemljivo in lušten znak pripadnosti. Zato pa je moja tamala brez zavor, krade mačkom kuhanega piščančka iz skledic pa občasno ji rata kak briket sunit, tko da se mi zdijo lupčki, ki si jih razdelita s psom še dost majhna pacarija. Dret se začnem šele, ko stegne jezik ven in ji daje napol prežvečeno čokolado Lips Sealed. Živa je začuda še kar, dajem pa zato preventivno malo večkrat tablete proti notranjim zajedalcem. Pa sekirat sem se nehala, samo še upam, da bo minilo, ker zaenkrat ne pomaga niti, da si jima skoz za petami Roll Eyes.
Meni se lupčki na usta ne zdijo ravno nujni, jo pa zato jaz tolk bolj lupčkam po kožuščku in stiskam k sebi, to si pa privoščim brez zadržkov Tongue.
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #19 : torek, 04.05.2010 : 08:14:39 »

Moja na ukaz lubico naredi nežni dotik s smrčkom na moje lice. Tako si tudi vsak večer voščiva nočko Cheesy. Par lupčkov in čohic Smiley. Se je pa tega hitro naučila.

Me včasih tudi ornk poliže, kar mene načeloma ne moti in v tem ne vidim nič groznega, držim pa usta takrat skupaj  Grin Grin. Seveda ji tega ne dovolim, če je ravno prej kopala nekje in ima na primer gobec poln zemlje  Grin, ali če bi ravno jedla.
Logiran
Monster
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 219


« Odgovor #20 : torek, 04.05.2010 : 08:24:38 »

Se mi ne zdi glih potrebno, ker vem, da ji na sprehodih crknjene gravže iz ust vlečem
Grin Grin Grin

To je točno to kar sem imela jaz v mislih s svojim sporočilom....
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #21 : torek, 04.05.2010 : 13:34:58 »

Se veliko ljubčkamo ja  Tongue sploh Bučko se zelo rad, ampak včasih se mu pa tudi ne da, in ga seveda ne silim. FŽ, si mi dala mislit s tistimi gravži, ki jih vlečemo iz njihovih gobčkov  Tongue Lips Sealed Grin Vem da smo enkrat jedli skupaj s fantovimi starši, Bučko je bil slučajno zraven, in sva skupaj, kar pred njimi pojedla jajček. Malo on, malo jaz, meni se to nič ne gravža. Pa sladoled skupaj liževa, nič se mi ne gravža. Zgleda, da sem tudi sama ena velika gravža  Grin Grin njegovi starši so samo gledali, niso nič komentirali. Pika se pa ne ljubčka veliko, bolj polizne na hitro.  Smiley Bučko pa da ljubčka na ukaz "dej ljubčka". Aja, pa še nikoli nisem dobila nič od njih, niti ene same pikice (kakšen herpes, ali kaj podobnega. Prej dobim od ljudi.)  Smiley
Logiran
scottie
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 66


« Odgovor #22 : torek, 04.05.2010 : 21:03:46 »

Naš mačo Harvey se ne lupčka. Mislim, da sem v 3,5 letih kolikor ga imamo, dobila enega samega Kiss. Pa še ta je bil bolj slučajno in ponesreči. Mely pa je prava lupčkarka.  Kiss Jaz dovolim lupčka samo tam nekje pri ušesih, moji hčeri pa ji seveda dovolita povsod, čeprav jaz protestiram, ker ne maram, da ju liže po obrazu.  Sladoleda ne ližemo skupaj, ker ga itak ne dobita, se mi zdi da je dovolj drugih priboljškov in lahko preživita brez sladoleda ali čokolade in še česa.  Evil
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Socializacija in habitualizacija  |  Tema: "Daj lupčka"
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines