mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 09:16:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Prevozi psov  |  Tema: Majhen avto z velikim prtljažnikom za psa
Strani: 1 2 3 [4] 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Majhen avto z velikim prtljažnikom za psa  (Prebrano 26946 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
čenča
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 311


« Odgovor #45 : četrtek, 04.08.2005 : 08:01:53 »

Ebranka, po moji ''oceni'' ne bi smelo biti problema. ''Oceni'' zato, ker se naša psička (8- 9 kg) še nikoli ni vozila v prtljažniku  sram . Drugače je kar prostoren, prag ni zelo visok. Je pa dobra ideja, da jo pelješ s sabo na ogled in stvar preizkusita v praksi. Upam, da se bo izteklo v vajino zadovoljstvo  Grin , pa srečno vožnjo!
Logiran
čenča
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 311


« Odgovor #46 : četrtek, 04.08.2005 : 08:05:05 »

Lunca Punca in Èenèa, imam možnost kupiti zelo ugodno Clia (bilabong), pa me zanima, kakšen je pravzaprav ta prtljažnik?
Tudi naš je bilabong, zdaj me pa prav firbec matra, greva popoldne s psičko na probe vožnjo, pa ti poročam Smiley .
Logiran
LuncaPunca
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 203


« Odgovor #47 : nedelja, 07.08.2005 : 18:07:24 »

hej.. najin clio je dynamique (al kako se pac napise, itaq je vseeno, ke je to samo razlika v opremi avtomobila).. kot sem ze rekla, najin kuza je mesanec, po obliki in visini pa podoben hrtu... trenutno ima plecne visine 69 cm, s tem da je star komaj 9 mesecev, pa se v prtljazniku odlicno pocuti. Vckrat kar sam zleze noter, ce pustim vrata odprta.. potem ga pa iscem kje je.. Grin sporoci kako bo tvojemu pesjanarju vsec.. aja in tebi Cheesy
Logiran
LuncaPunca
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 203


« Odgovor #48 : nedelja, 07.08.2005 : 18:22:35 »

aja.. se dve slikci nasega kosmatinca v avtu Tongue

http://www.moj-album.com/slike/682957/BBikkPlJgauRfe1y.v.jpg
http://www.moj-album.com/slike/682957/py_4kMiixMfdZGjG.v.jpg
Logiran
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #49 : nedelja, 07.08.2005 : 20:47:09 »

Ima kdo Mazdo Premacy?
Logiran
EBRANKA
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 304


« Odgovor #50 : nedelja, 07.08.2005 : 21:07:29 »

V sredo bova pa tudi me dobili clio bilabonga ... Čajke sicer na ogled potem nisem vzela sabo, ker je deževalo, ampak sem bila tako navdušena nad avtom, da sem vseeno že plačala aro, pa tudi če bo treba za gospodično podreti zadnje sedeže, važno se mi zdi, da ni visokega praga, tako da mislim, da bo gospodični prav udobno ... ji bom najprej pokazala slikce vašega hrtka Wink, če bo pa kakšna težava, se bomo pa kar zapeljali do vas, da ga bo videla v akciji (na morju je tudi šele potem spoznala, da lahko psi tudi plavajo, ko je to vidla početi enega jazbečarja... zgledi vlečejo)

Logiran
čenča
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 311


« Odgovor #51 : nedelja, 07.08.2005 : 21:31:52 »

Srečno vožnjo  Wink !

PS.: Z našo psičko in prtljažnikom/clio se ob poskusu zadnjič ni najbolje izteklo. V njem sicer izgleda zelo cart, ampak ji ni bilo preveč jasno, zakaj se ne bi peljala na zadnjem sedežu (-ih) kot vedno.  Cool
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #52 : torek, 09.08.2005 : 15:22:19 »

Ima kdo Mazdo Premacy?
Poznam par kateri je kupil Mazdo Premacy samo zaradi psa. Imata nekega mešanca velikana, izgleda kot volk, samo večji.
Baje da nikoli ni maral stopiti v avto, in je bil Premacy prvi in edini v katerega je sam od sebe skočil ko so hodili po salonih avte ogledovat  Grin
So vsi trije zelo zadovoljni!
Logiran

lejca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 599


« Odgovor #53 : četrtek, 11.08.2005 : 12:08:51 »

Kaj pa je narobe s prtljažnikom od polota? Moja mami ima golfa in ima zelo velik prtljažnik, samo noter ga moram dvigniti, ker se mami boji da bi ji ga opraskal.
Logiran
katja
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 131


« Odgovor #54 : četrtek, 11.08.2005 : 13:28:48 »

Jaz našo njufko vozim v fokusu brez problema, edino mrežo moram kupit, ker madam bi se raje na sedežih vozila. Cheesy
Logiran
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #55 : četrtek, 11.08.2005 : 13:30:28 »

Tako, jaz sem svojo izbiro osredotočila na Peugeot Partner in Citroen Berlingo. Se pa bolj nagibam k Partnerju. Za cucke je superca, zadaj ogromno prostora, sem oba stlačila notri, pa je še za enega prostor Wink
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #56 : četrtek, 11.08.2005 : 14:25:34 »

...sem oba stlačila notri, pa je še za enega prostor Wink

hehe Andi, a imaš še kaj v planu Wink Grin Grin

Logiran
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #57 : četrtek, 11.08.2005 : 14:32:30 »

Ah ne no, še par let ne, kupujem pa avto, ki bo zdržal vsaj 10 let Cheesy
Logiran
EBRANKA
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 304


« Odgovor #58 : četrtek, 11.08.2005 : 18:42:42 »

Toliko v vednost, moj novi clio je test pri naši Čajki odlično prestal ... najprem sem celo podrla eno tretjino zadaj (en sedež) pa sem potem vidla da to sploh ni potrebno, Čajki se je namreč zdelu ful zanimivo gledati zadaj skozi šipo, vmes pa se je tudi ulegla, tako da je v prtljažniku preverjeno dovolj prostora za eno kraševko bolj šibke konstitucije...
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #59 : petek, 12.08.2005 : 18:02:35 »

Kaksna se vam zdi pa Fiesta?
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Strani: 1 2 3 [4] 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Prevozi psov  |  Tema: Majhen avto z velikim prtljažnikom za psa
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines