mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 23:45:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Lexi (ex Nexa;)) in Kina
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 51   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lexi (ex Nexa;)) in Kina  (Prebrano 128816 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #30 : četrtek, 17.06.2010 : 12:00:58 »

Lexi je včeraj prišla tudi na pasje igrišče in glede na množico psov (sprva tudi celo dva malamuta katerih glava je večje od nje Wink )  je ostala radovedna in pogumna (če le niso štirje naenkrat želeli laufat z njo Wink )


Sprva malo previdna:





Kmalu je pa imela repek visoko in je lovila mini palčko, pa cufo, pa posamično zdaj tega in onega psa Smiley




vsak par nog ima tudi pripadajočega psa nekje v ogradi Wink





Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #31 : četrtek, 17.06.2010 : 12:12:23 »

Mislim... Ko bo Lexi naslednjič tukaj divjala, bi me lahko kdo zvrcnil, glede na to, da iz dolgočasne pisarne lahko skoraj skočim v tole ogrado ;-)
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #32 : četrtek, 17.06.2010 : 19:10:27 »

Sej smo bili kar pozni tam...nekje ob 19.30....menda vas ja ne do takih čudnih ur (od jutra) zadržujejo v pisarni? Shocked

Drugače pa super Yo - jaz sem za date Wink...sicer tale vikend bomo odsotni, lahko pa naslednjo nedeljo (ko petek, sobota bomo tudi na drugem koncu Slovenije Tongue)...lahko pa kadarkoli čez teden - ko nekje po 19h gremo vedno na eno tako "spuščeno" šetkanje. V bistvu me zanima, če je vaš izbrani prostorček v Tivoliju (ali pa Rožniku) dovolj stran od poti? Ker Lexi je bila do sedaj spuščena le na kakem odprtem travniku (v Podutiku, tam za pasjo šolo Gali (če sem si prav zapomenla) je naš divjalni poligon Cheesy) ali ograjenem dvorišču/igrišču, da imam res pregled kje je in da je stran od kakršnekoli poti (vedno lahko kak kolesar ali motorček pridrvi od kod). Tako da sva na vezi. Pa z Ano in Kino se moremo še kaj dobit - me prav zanima koliko je mala črnuhinja zrastla (pa kako njena ušeska stojijo, haha Grin Wink)

eh ja...luštno je imet eno tako zverino doma Smiley
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #33 : petek, 25.06.2010 : 17:33:58 »

Eko Yo, če imaš čas, smo že v nedeljo pozno popoldne/zgodnji večer dosegljivi za pesovanje...ti dam kar moj telefon, pa mi sms-aj, če bi ti zneslo;)
040 148 752 (Lili)
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #34 : petek, 25.06.2010 : 17:35:31 »

Bom sms-jala, če bom imela čas :-)
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #35 : sobota, 26.06.2010 : 12:42:59 »

Poslan SMS, naše tri babe gredo jutri divjat v Tivoli, zbor ob cca 18:30. Če bi se pridružila še Kina, bi blo pa sploh super  Smiley
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #36 : nedelja, 27.06.2010 : 22:30:10 »

Jžštna, kolk je to bibeno, lubeno in oh in sploh  Kiss Kiss Kiss Kiss Men se zdi, da smo se meli čist fajn  Smiley 3 velike (khm, khm) babnice in tale mali najlepši piščanček  Kiss Kiss Kiss
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #37 : nedelja, 27.06.2010 : 22:31:47 »

p.s. Po drevesu smo se tudi naučili plezat, tko da je blo vzgojno, ja, hehehehe
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #38 : ponedeljek, 28.06.2010 : 12:27:00 »

Ja, to je tako, če imaš psa, ki ni čisto ziher, če ni slučajno mačka Grin Wink Mislim, da se je Lexi imela čisto fajn v pravem pasjem krdelu, ja...da ne omenjam kako smo potlej spali...je bil mali šišmiš čisto crknjen....(torej, cilj je bil dosežen Wink)
Na naslednjič! Smiley
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #39 : ponedeljek, 28.06.2010 : 13:32:12 »

A vi ste spali?  Smiley Blagor vam  Cool
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #40 : torek, 06.07.2010 : 11:36:06 »

Ekola...pa nam je ratalo srečanje z Ano in Kino...sicer je bilo prisotne bolj malo sestrske ljubezni Tongue...iz prijetnega pasjega šavsanja in dirjanja je ratal skoraj čisto pravi pasji pretep Lips Sealed...ampak smo uspešno umirili situacijo Wink

črna lepotička



ogledovanje na daljavo (oz. prva miritev situacije Roll Eyes)



in sta spet prijateljici



podivjanke





no, ampak na koncu sta pa vseeno iz skupne posodice vodico pile




Aja, moram prav omenit, da ko smo zapustili Kinin teritorij, je naš mali šišmiš nosil ušesa do neba Grin...je očitno Kino oponašala Wink Sva s fantom skoraj umrla od smeha, ker jih sicer nosi počez

No, do doma je na to pozabila (huh Tongue...hehe, sem še kar mnenja, naj ima raje dol ušeska, ker so res preeeevelika, da bi jih pokonci nosila....bodo še misli, da imamo zajca na povodcu Tongue)

Tako...do naslednjega slikanja
lp, Lili in Lexi
Logiran
majch
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 101


« Odgovor #41 : sobota, 10.07.2010 : 15:46:42 »

Kina Kiss Kiss


Lexi in njeni uheci  Roll Eyes predaja







Hvala za obisk  Kiss
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #42 : sobota, 10.07.2010 : 16:03:42 »

haha, včeraj je imela še posebej velika ušesa Grin Smiley ...ko bo pa Kina razčistila s slabostmi v avtu, moramo še njo vzet na obisk k prvi varuški Smiley
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #43 : sobota, 10.07.2010 : 16:31:18 »

Tigiperček 
Logiran
majch
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 101


« Odgovor #44 : sobota, 10.07.2010 : 20:51:57 »

...ko bo pa Kina razčistila s slabostmi v avtu, moramo še njo vzet na obisk k prvi varuški Smiley
Ni problema se lahko tudi prva varuška pripelje h Kini  Smiley Samo zmenite se kdaj
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 51   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Lexi (ex Nexa;)) in Kina
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines