mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 14:16:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Lexi (ex Nexa;)) in Kina
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 51   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lexi (ex Nexa;)) in Kina  (Prebrano 128841 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #60 : četrtek, 30.09.2010 : 22:10:12 »

Uh SunnyDay, to je pa že državna tajna Tongue (zgodovino probam končat)...tisto je pa srednješolski učbenik, je bil bolj za potuho češ "sej je v bistvu ista snov, samo bolj v easy Wink "

Hehe, no, pa smo jim naredili promet Tongue. Menda se bomo enkrat toliko socializirali tudi lastniki Grin, da se bomo izven šole kdaj dobili Wink
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #61 : četrtek, 30.09.2010 : 22:12:12 »

Yin je super raketa (lahko prašaš tudi tršico ali pa riry), pa ima to ovratnico že od aprila lani, pa je razen malo manj živih barv, še vedno popolnoma cela. Klipsna sama ne more popustit, ker jo iz obeh strani drži in bol kot potegne, bol jo ubistvu še bolj skupi drži Smiley, pa tudi če potencialno bi popustila  še vedno potem drži ovratnico skupaj karabin.
Logiran
Dr. Miška
novinec
*
Sporočil: 40


WWW
« Odgovor #62 : sreda, 20.10.2010 : 20:03:01 »

Malo za popestritev teme ... Ali pa zgolj da vidite iz kje sta Smiley

Takole je izgledalo njuno rojstno mesto ... Tigrasta je definitivno Lexi, ena izmed teh dveh, skoraj sigurno zgornja je pa Kina.



Šarmerka Lexi








Tule nismo več verjeli, da bo Kina preživela ... Stala je lahko sama samo nekaj sekund ... Zato nimam niti veliko slikc od nje Sad






Logiran
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #63 : sreda, 20.10.2010 : 20:11:23 »

Mame takrat ni bilo zraven, če se dobro spomnim?

Ko sem svojo dobila, videla, da je imela mladičke, sem se takoj na tele spomnila... Po obliki so si precej podobni, Lexi tudi po barvi, a verjetno si niso v sorodu, vsaj v bližnjem ne, če ne bi bili skupaj omenjeni..
Logiran
Dr. Miška
novinec
*
Sporočil: 40


WWW
« Odgovor #64 : sreda, 20.10.2010 : 20:23:56 »

Mame takrat ni bilo zraven, če se dobro spomnim?

Ko sem svojo dobila, videla, da je imela mladičke, sem se takoj na tele spomnila... Po obliki so si precej podobni, Lexi tudi po barvi, a verjetno si niso v sorodu, vsaj v bližnjem ne, če ne bi bili skupaj omenjeni..

Katera pa je tvoja psička? Mama ne vem točno več kdo je bila, pomoje tale ...


Smo jo čez dober mesec sterilizirali Smiley
Logiran
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #65 : sreda, 20.10.2010 : 20:32:34 »

Ah ja, tudi te se spomnim. Sem šla pa tudi gledat fotke nazaj, imajo res "skupna" ušeska... Eh, to je pa to, ko preveč razmišljam, ko jo komaj postavim v pretekle razmere, in se mi potem preveč dogaja  sram . Se opravičujem za smetenje teme.  sram

Moja je drugače tale - http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,37776.0.htmlv - vsaj upam, da link še dela. Lucy.  Smiley  Pravo ime je dobila... luce, luč, lučka... točno to, kar sem potrebovala (in kar sem dobila) v svojem življenju Smiley
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #66 : sreda, 20.10.2010 : 21:06:50 »

Kina je bila takrat res bogica, zdaj pa ze orenk babnica. Ima 7 kg! Je bila pa tudi sterilizirana ze, tako da gonitev pri njej ne bo Smiley

Ima pa zdaj ob useska pokoncna, tako da zgleda kot ena mini bulcica v glavo  Roll Eyes
Logiran
Dr. Miška
novinec
*
Sporočil: 40


WWW
« Odgovor #67 : sreda, 20.10.2010 : 21:10:00 »

Ah ja, tudi te se spomnim. Sem šla pa tudi gledat fotke nazaj, imajo res "skupna" ušeska... Eh, to je pa to, ko preveč razmišljam, ko jo komaj postavim v pretekle razmere, in se mi potem preveč dogaja  sram . Se opravičujem za smetenje teme.  sram

Moja je drugače tale - http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,37776.0.htmlv - vsaj upam, da link še dela. Lucy.  Smiley  Pravo ime je dobila... luce, luč, lučka... točno to, kar sem potrebovala (in kar sem dobila) v svojem življenju Smiley

Hehe ... Tvoja je bila doma iz severovzhodne Slovenije, teli dve pa osrednje Smiley Niso čisto nič v sorodu.
Zdaj pa dovolj smetenja teme Tongue
Logiran
Dr. Miška
novinec
*
Sporočil: 40


WWW
« Odgovor #68 : sreda, 20.10.2010 : 21:15:50 »

Kina je bila takrat res bogica, zdaj pa ze orenk babnica. Ima 7 kg! Je bila pa tudi sterilizirana ze, tako da gonitev pri njej ne bo Smiley

Ima pa zdaj ob useska pokoncna, tako da zgleda kot ena mini bulcica v glavo  Roll Eyes

7kg?? Noro! To je pa že cel pes! Roll Eyes
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #69 : sreda, 20.10.2010 : 21:34:20 »

A ne? Sej zgleda sploh ne, samo je ful kompaktna, sama misica Smiley
Bom ob priliki kako slikoco prilepila, ce me ne bo Ana K prehitela Smiley
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #70 : sreda, 27.10.2010 : 20:26:23 »

Lexi je pa danes SKORAJ ulovila zajca...sam ga ni videla Roll Eyes, na srečo Grin. Je pa mene skoraj kap zaradi tega. Bili smo na enem travničku v Gameljnah, si lepo metali žogico, nakar začne Lexi pospešeno vohljat po tleh in se vrtet v krogu...nato zagledam sovražnika Shocked v travi, ma slab meter stran od nas. Na srečo je to Lexijino vohljanje potekalo ravno v bližini dragega, tako da jo je prijel...hehe, revež, mu ni blo nič jasno kaj se dogaja-> "primi psa, hitro!" Evil.
Ma sej mislim, da Lexi ne bi ravno daleč laufala za souhatcem Smiley (vsaj zaenkrat se je še vedno izkazalo, da se raje drži mame in tate in ne izgine iz vidnega polja Cool), bolj me je skrbelo to, da ni bil kaj bolan Shocked - prvič sem videla zajca v naravi tako od blizu, tam je potuhnjeno ležal, ušeska nazaj...no, najbrž je očitno spal (smo potem videli, da je imel travico fajn poležano pod sabo), pa tudi njemu ni bilo nič jasno očitno Grin, nakar se je spomnil, da smo morebiti malo preblizu in je odvihral stran Smiley...tako da se je vse srečno končalo...   Afro
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #71 : sreda, 01.12.2010 : 12:05:36 »

Malo updejta, ko je zunaj tako fajn zasneženo, da nimamo  kaj pametnejšega počet (čeprav mi nekje ena slaba vest pravi, da bi se dalo Evil).

Torej iz čisto praktičnih razlogov, si je naše pešče pridobilo popolno nadoblast nad kavčem. Z dragim sva namreč ugotovila, da ko je zakopana med povštre nekako ne opazi, da je osamela Wink tu pa tam. Sicer sva tudi posnela en dolgočasen dan gospodinjenja in pogovarjanja o vremenu, da se lepo vrti na repeat v času najine občasne odsotnosti in očitno (trkam na les) deluje. Sicer naju vseeno pride pozdravit, kot da je bil konec sveta (ji malo kosmato rit kar odnaša Smiley), vendar do sedaj na posnetkih (ker jo valda še snemava za povrh..sami križi, če imaš preveč tehnologije na razpolago Tongue) ni bilo tistega vmesnega tulečega izpada - očitno tudi, če se zbudi vmes, zališi najin "pogovor" in razbijanje po kuhinji Roll Eyes (ona je namreč zaprta v dnevni ta čas)in se očitno potolaži...bomo videli, ko bomo to postopoma ukinjali, kako se bo odvijalo dalje Wink.

Sneg...veliko navdušenje in hkrati zlo. Luštno je špilat zajčka in skakljat po snegu, dokler ni treba kakat Shocked. Groza in obup! Nikjer nobene trave, kaj je zdej to? Shocked Angry. Hehe, revca, tako bega za iskanjem idelane lokacije, pa je kar ni in ni...seveda, ko res ne more več tiščat se vda v usodo in pač opravi svoje:P. Meni je kar fajn tale snegec, se kakci tako fajn zajamejo Grin. Lulanje v snegu pa smo že osvojili, čeprav je občasno tudi kriza, ko se kar potopi zadnji konc v belino, pa jo najbrž malo zazebe, kosmatuljo malo Kiss.

Zjutraj se tudi bolj težko vstanemo-ne vem, očitno so tudi psi dojemljivi za zimsko spanje Cool.
Takole se mala afna, ko zasluti, da imam neke čudne ideje se it luftat...

Gremo se delat, da v trdno spimo...


pa dej no čaki, a ne vidiš, da se še pretegnla nism?


pa deeej, a ne vidiš kok se mam fino...


a ti to resno? Shocked Angry


kaj pa če te tkooo pogledam


Ampak ker je šefica hudobna zlobna baba Evil imamo pa tkole...


moram noja špilat...


hmm, kaj je tam?


Tale je pa od danes zjutraj...je gospodična šla na juriš proti labodom...


Sem se potlej jaz ustrašila, da je ne bi napadli Shocked, ker so se tako pogumno približevali, eden je pa prav nesramno sikal!

Po jutranjem obhodu teritorija pa smo se siti in zmatrani namestili tako...


...da sem se morala fajn stegovat do tipkovnice, če sem hotela sestaviti zgornjo kompozicijo Wink.

Sedaj pa spet počiva na kavču...je vseeno malo bolj udobno Wink.

...pa lep snežni pozdrav vsem Smiley
Logiran
majch
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 101


« Odgovor #72 : četrtek, 02.12.2010 : 18:24:51 »

O pikica netopirska, lepo se imaš  Kiss Kiss
Logiran
s58ba
novinec
*
Sporočil: 15


WWW
« Odgovor #73 : petek, 17.12.2010 : 11:14:13 »

Naša Lexi ravnokar prestaja sterilizacijo. Drzimo pesti!

(Lexijin tata;))
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #74 : petek, 17.12.2010 : 11:33:00 »

Držimo! Smiley

Katarina
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 51   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Lexi (ex Nexa;)) in Kina
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines