mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 00:51:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Lexi (ex Nexa;)) in Kina
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 51   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lexi (ex Nexa;)) in Kina  (Prebrano 128820 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #75 : petek, 17.12.2010 : 12:06:02 »

enga  Kiss za pol, ko se je ne bo smelo pretirano crkljat Wink
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #76 : petek, 17.12.2010 : 13:24:24 »

hehe, da ne bo še bolj boga-boga Grin...čeprav me malo skrbi-še kar niso klicali z veterine...ha! klic! (živel Murphy Cheesy)...torej, s cuco je vse v redu, se že prebuja iz narkoze (je rekla teta na drugi strani, da je že precej živahna Smiley) in da naj jo pridemo iskat ob 16h - upam, da bo vseeno še dovolj v komi, da ji ne bo to čakanje povzročilo hujših traum Undecided
Logiran
s58ba
novinec
*
Sporočil: 15


WWW
« Odgovor #77 : petek, 17.12.2010 : 17:03:58 »

Lexi je že doma, leži na pasji posteljici v kletki in ima namontiran krožnik. Tu in tam malo zacvili - in se nam v dno duše smili;) Samo, da je vse srečno prestala.  Kiss

Logiran
s58ba
novinec
*
Sporočil: 15


WWW
« Odgovor #78 : sobota, 18.12.2010 : 12:58:11 »

Takole pa izgleda najina cuca pasja med okrevanjem - v bolniški srajčki Wink


Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #79 : sobota, 18.12.2010 : 13:00:24 »

Sta se vdala in snela krožnik Smiley

Hihi,res zgleda kot une zadeve v bolnici Smiley

Logiran
s58ba
novinec
*
Sporočil: 15


WWW
« Odgovor #80 : sobota, 18.12.2010 : 13:02:17 »

Ja Smiley Pa še na njej piše "miss cutie"Cheesy
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #81 : sobota, 18.12.2010 : 13:31:59 »

Dej, ko je celo noč na tenko pocvilkavala (pa zagotovo vemo, da je ni nič bolelo, ker je pred obsodbo na krožnik in kletko za lahko noč, čisto lepo na kavču počivala pod najinim budnim očesom), boga revca, ne Evil. Pa celo dopoldne je tako užaloščeno gledala iz satelita - kakor da je to nekje uzakonjeno, kako morajo glavco držat in sploh ohinsploh žalostno in trpeče gledat Roll Eyes...tako da sem jo potem kar v pižamco vrgla...zdej je mir Tongue
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #82 : sobota, 18.12.2010 : 17:08:02 »

 Kiss Lubica lepa. Ful je lušna v pižamci. Smiley  Samo pazi zdaj - ko se bo navadila, da je revca, bo lisička to hotla izkoriščat tudi še potem, ko bo že zdavnaj OK in bo spet delala prevale po ljubljanskem gradu...
Hitro okrevanje želimo. Kakšna klobasica pri tem definitivno pomaga! Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #83 : sobota, 18.12.2010 : 17:14:23 »

Uuuuu lisička v pidžami  Kiss   
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #84 : sobota, 18.12.2010 : 17:51:54 »

Kiss Lubica lepa. Ful je lušna v pižamci. Smiley  Samo pazi zdaj - ko se bo navadila, da je revca, bo lisička to hotla izkoriščat tudi še potem, ko bo že zdavnaj OK in bo spet delala prevale po ljubljanskem gradu...
Hitro okrevanje želimo. Kakšna klobasica pri tem definitivno pomaga! Cheesy

Si že kar predstavljam kako bo izgledalo tole "odvajanje", ja - bomo spet največje hudobe najbrž Evil. Trenutno me še najbolj skrbi, če se bo sploh hotela še briketov pritaknit, ker je zdej na ultra-super-duper slastnih konzervicah Cool, ki jih seveda dobi v posteljo (zaenkrat pevka )...če ne bo pa dietica padla Evil.

...pa hvala za stiskanje šapic in dobre želje Kiss


Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #85 : sreda, 22.12.2010 : 10:35:35 »

Uh, nam se je pa malo zakompliciralo Undecided. Na srečo smo sedaj pomirjeni ampak...
...v ponedeljek smo začeli malo driskati, pa sem mislila, da je od konzervic. Tudi hrane ni bila nekaj pretirano željna, smo se pa potrudili nekaj dol spravt, ker je imela še zalogo tabletk za pojest (rimadyl al nekaj podobnega - proti vnetju in bolečinam, če sem si prav zapomnila). V torek še vedno isto, celo bruhala je (sicer po tem, ko se je malo trave napasla), tako da sem se odločila za post (zadnje doze tablet ji pol nisem več dala), pa oglje je dobila po brizgi. Ker pa je danes zjutraj še vedno bruhala in driskala smo šibali na veterino. Tam je tudi bruhala, vmes je bilo nekaj kapljic krvi Shocked. Zaključek - preobčutljivost na rimadyl (aja, pa krvna slika je bila ok, tudi vročine ni imela), dobili smo 2 inekcije v rit Kiss pa kredo je mogla popapcat- ni bila nekaj navdušena Wink. Za domov pa  smo dobili  ranital, venter in še en antibiotik...
Upam, da se do jutri stabilizira, če ne bo mogla ostat na infuziji Undecided.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #86 : sreda, 22.12.2010 : 10:37:43 »

Držimo pesti, da bo kmalu dobro! Kiss
 
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #87 : sreda, 22.12.2010 : 11:36:56 »

 Lexi enga  Kiss, da bo čimhitreje OK,

pa upam, da je ata s58ba še živ in mu srce še ni odpovedalo Wink
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #88 : četrtek, 23.12.2010 : 12:40:57 »

Ijeej, ne bo nam treba na infuzijo Cheesy. Na srečo včeraj potem nismo več bruhali, driska je, kar jo je še bilo na zalogi, šla do večera ven...danes smo že normalno kakali Grin. Tudi apetit se počasi vrača - sicer nima neke želje pojest veliko, ampak tisto kar poje, poje željno Smiley. Ji pa tudi sama dajem večkrat po malo, da ne bi želodček prevelikega šoka doživel.
"Tata" je tudi preživel tale prvi "pasji" stres,  tako da zaenkrat kaže, da bo šlo še samo na bolje (trk-trk) Smiley
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #89 : petek, 24.12.2010 : 12:33:16 »

ekhm sram , spet jaz, izvajam monologe Tongue

Gospodični gre okrevanje že zelo dobro od tačk in ker so prazniki in ker je bila boga-boga, si je prislužila extra super duper poušter (priznam, da sem ji fouš!) za na kavč (no, pa malo je tudi praktičnosti vmes, tako da bo (kar očitno bo Cheesy) ležala skozi na istem mestu (ker temu namenjene dekice smo itak na en kup "uredili" preden smo se ulegli, ane)





...pa vesele praznike vsem! Smiley
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 51   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Lexi (ex Nexa;)) in Kina
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines