mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 10:03:22

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: V nedeljo, 11.7., lahko migate za zavetišče Horjul :)
Strani: 1 2 [Vse]   Dol
Natisni
Avtor Tema: V nedeljo, 11.7., lahko migate za zavetišče Horjul :)  (Prebrano 5300 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« : torek, 06.07.2010 : 10:49:12 »

ZUMBA POMAGA ŽIVALIM

Zumba team Slovenija vabi v nedeljo, 11. julija 2010, na brezplačen Zumba beach party, kjer se bo v sodelovanju z DZZZ LJ predstavilo tudi Zavetišče Horjul (http://www.zavetisce-horjul.net/). Dogodek se bo odvijal na prostem na Solaris Beach Lounge (Portorož), kamor ste vabljeni prav vsi, tako gledalci kot tudi plesalci ali tisti, ki boste to šele postali.

Zabava bo dobrodelno obarvana, saj boste lahko namenili donacije Zavetišču Horjul.

Kaj je Zumba?
Zumba je zabavna, učinkovita in enostavna vadba, katero boste hoteli vaditi vsak dan in to z veseljem! Osnovana je na principu intervalnega treninga, ki maksimalizira porabo kalorij, izgorevanje maščob in toniranje mišic. Predznanje ter soplesalec nista potrebna, z njo pa lahko začnete kadarkoli!


V nedeljo se bodo v štirih urah predstavile inštruktorice Zumbe iz vse Slovenije, ki so se odločile, da bo prvi slovenski Zumba beach party nosil tudi dobrodelno noto, saj bolj kot kadarkoli prej Zavetišče Horjul potrebuje našo pomoč.

(vir: DZZZ LJ, http://dzzz.si/sl/zumba-pomaga-zivalim.html)


Program in navodila - KLIK


Kontakt: zumba.slovenia@gmail.com


Vabljeni!



[attachment deleted by admin]
Logiran
prstica
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 41


« Odgovor #1 : sreda, 07.07.2010 : 06:46:22 »

Če ne bi bila čisto na drugi strani Slovenije, bi sigurno šla. Sem hodila čez zimo na Zumbo in je nora vadba. Toplo priporočam!! : )
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #2 : sreda, 07.07.2010 : 07:14:27 »

Bi še tole skopirala, če bo še kdo od tukaj pošiljal...

Tale mail je spisan in ga lahko samo skopirate ter pošljete raznim strankam, podjetjem itd, s katerimi imate kontakt:

Pozdravljen xxx!

V nedeljo, 11.07.2010 v Portorožu organiziramo brezplačno dobrodelno prireditev, na kateri bomo ob zabavi, plesu in dobri glasbi zbirali tudi materialne in finančne donacije za Društvo z...a zaščito živali Ljubljana in Zavetišče Horjul.... See more

Naš del prireditve se začne v "Solaris Lounge Club-u", na centralni portoroški plaži ob 16. uri s predstavitvijo programa ZUMBA (www.zumba.com), kjer se bodo predstavili inštruktorji s cele Slovenije, gostje s Hrvaške in Kube, predvidoma pa traja nekje do 20 ure.

Najmanj 4 ure zabave v ritmih reggaetona, salse, merenguea, cumbie...promocije pijač, smoothiji, hostese itd itd...sledi pa "Salsa party" pozno v noč.

VSTOPNINE NI!!!!!!!!!!!!!

Glavni namen celotne prireditve je zbiranje donacij za Zavetišče Horjul in Društvo za zaščito živali Ljubljana.
Na sami lokaciji bo prisoten tudi predstavnik društva, ki bo na voljo za informacije in skrbel za donacije ter zbiral prispevke, naj si bodo v materialni ali finančni obliki.

Trenutno zavetišče in društvo poleg finančnih donacij NUJNO potrebujejo tudi:

- PLENICNE PODLOGE, plenicne podloge 60X90 (lahko tudi druge mere) -- Ecocid, Virkon S, Asepsol, Spitaderm in vsa druga mozna razkuzila + razkuzila&mila za roke v kakrsnikoli oblikah (zaradi starosti zivali v zavetiscu se tega porabi na litre)- kvalitetni briketi za macke in pse
- kozje mleko
- Schesir konzerve polo ali tuna- pesek za macja stranisca- odsluzene deke, brisace in rjuhe (lahko so stare in strgane, prosimo samo, da niso umazane)- brizge (kronicno primanjkujejo 2ml ali 5 ml)
- gaze
- NaCl
- vodikov prekosid
- jod
- Efloran, Synulox, Enroxill,
- kreme za ucke (tobrex, cloramphenicol)
- Stomodine Gel- Tablete Zantel, Pratel, biovermin pasta (za tamale)
- amuple Stronghold, Frontline, Advantix, in druge- cistila, vrece za smeti, papirnate brisace....

Kot zahvalo za vašo pomoč, Vam ponujamo prostor za reklamo podjetja, promocijo vaših izdelkov...na sami lokaciji prireditve!

Prosimo, v kolikor ste si vzeli čas in prebrali mail do konca, da sporočilo posredujete vsem tistim, za katere upate ali veste, da bi pri zadevi lahko pomagali, morda priskrbeli donacijo zgoraj navedenih materialov, ali pomagali s finančnimi sredstvi.

Vsak evro, vsak cent in tudi vrečka za smeti pomaga.

Seveda vse tudi vljudno vabimo v Portorož, v Solaris Lounge Club, da tudi s samo prisotnostjo in morda oddanim evrom prispevate k pomoči.

Čas je, da pokažemo, da nam ni vseeno!

Hvala za Vaš čas in kakršnokoli pomoč!

Lep pozdrav,

Zumba team Slovenia, DZZŽ Ljubljana, Zavetišče Horjul, Solaris Lounge Club...



Jaz pa dodajam vprašanje, če gre kdo tak, ki ima namen ostat na Salsi (ja vem, da sem zasvojena Tongue samo sem mnenja, da zdaj si pa res zaslužim) in ima prostor vsaj za nazaj do Lj.? Wink
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #3 : sreda, 07.07.2010 : 07:29:21 »

Bom vprašala Azro, če te z Bojčijem vzameta s sabo  Wink
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #4 : sreda, 07.07.2010 : 07:30:58 »

Ustvarila sem dogodek na Facebooku http://www.facebook.com/event.php?eid=114159785297844 in delila s svojimi prijatelji. Bo v redu, Maja?
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #5 : sreda, 07.07.2010 : 07:44:27 »

Dogodek je sicer že... http://www.facebook.com/event.php?eid=131383500225832&ref=share#!/event.php?eid=131383500225832
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #6 : sreda, 07.07.2010 : 07:44:56 »

Aja Yo ful hvala. Greš tudi ti?
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #7 : sreda, 07.07.2010 : 07:47:30 »

Bentiš!  Huh
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #8 : sreda, 07.07.2010 : 07:48:50 »

Med stvarmi, ki se jih rabi, je tudi NaCl - kuhinjska sol. Verjetno je mišljena fiziološka, ane Wink?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #9 : sreda, 07.07.2010 : 07:53:51 »

Ja, itak.
Logiran

steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #10 : sreda, 07.07.2010 : 08:09:43 »

Mal mem vprašanje, ampak ker je glih omenjeno - a fiziološko si sami kuhate?
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #11 : sreda, 07.07.2010 : 08:16:42 »

Aja Yo ful hvala. Greš tudi ti?

Noup, ker pridejo lastniki po Vilmo, jaz jo imam pa tudi že poln kufer, tako, da bom kar lepo doma počakala, da jo odpakirajo  Tongue Wink
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #12 : sreda, 07.07.2010 : 08:33:56 »

Ne, fiziološko je treba kupit, da je varna za v žilo mora bit narejena iz sestavin in s postopki, da je res brez kakršnih koli dodatkov, sterilna, točno prava koncentracija,... Take pogoje imajo pa v farmacevtskih firmah oz v laboratorijih.
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #13 : sreda, 07.07.2010 : 08:37:04 »

Ustvarila sem dogodek na Facebooku http://www.facebook.com/event.php?eid=114159785297844 in delila s svojimi prijatelji. Bo v redu, Maja?

naceloma ni problema, drugace pa je napovedan dogodek ze na fb zumbe:
http://www.facebook.com/event.php?eid=131383500225832&ref=share

fb dzzz lj:
http://www.facebook.com/?ref=home#!/event.php?eid=130225730346379&ref=mf

Drugace pa seveda lahko delite naprej - cim vec tem bolje Smiley
Logiran
steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #14 : sreda, 07.07.2010 : 08:43:48 »

Ne, fiziološko je treba kupit, da je varna za v žilo mora bit narejena iz sestavin in s postopki, da je res brez kakršnih koli dodatkov, sterilna, točno prava koncentracija,... Take pogoje imajo pa v farmacevtskih firmah oz v laboratorijih.

Hvala - nisem si namreč predstavljal, zakaj vse se rabi. Sem mislil, da je samo za kako spiranje...
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #15 : sreda, 07.07.2010 : 08:46:28 »

tudi za spiranje je ok in naceloma se lahko kuha ampak za kuhanje fizioloske res ni casa Smiley
Logiran
steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #16 : sreda, 07.07.2010 : 08:51:49 »

V to sploh ne dvomim

 sram
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #17 : petek, 09.07.2010 : 21:34:47 »

Ne pozabite v nedeljo  Smiley
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #18 : ponedeljek, 12.07.2010 : 18:30:11 »

Vceraj se je nabralo nekaj hrane za pse in muce ter 113 eurov. Hvala vsem, ki ste prisli v Portoroz  Kiss


tema gre lahko v arhiv
Logiran
Strani: 1 2 [Vse]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: V nedeljo, 11.7., lahko migate za zavetišče Horjul :)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines