mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 03:28:37

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Za vse, ki vas nikakor ne zanima, kaj se dogaja mačkam na cesti
Strani: 1 [2] 3 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Za vse, ki vas nikakor ne zanima, kaj se dogaja mačkam na cesti  (Prebrano 12489 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #15 : četrtek, 15.07.2010 : 22:50:42 »

V čem je finta pocukrane filmčke in fotke gledat?
Oboje je ekstrem in ob obojem ti lahko slabo rata.

P.s.: Meni so bile že fotke dovolj. Sem dobila dozo ekstrema.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #16 : četrtek, 15.07.2010 : 22:53:44 »

Patapižu, za nekatere je ekstrem, za druge pač realnost v kateri živijo. Žal.
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #17 : četrtek, 15.07.2010 : 22:56:30 »

Sanco1a, res je. Jaz padem skupaj, če mi samo kri vzamejo, drugi si pa kri spečejo v krasto in jo z užitkom pojejo.
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #18 : četrtek, 15.07.2010 : 23:05:31 »

Nekih blaznih uzitkov ob snemanju takih filmckov in fotografij verjetno ni ... Je pa morda nacin, da se kdo zbudi iz svojih sanj o macji svobodi.

Enako nazorne so ze bile in se bodo slike v marsikateri temi. In prav je tako. Zavetisce in pomoc zivalim pac ni samo cohanje kuzkov in muck ...
m.
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #19 : četrtek, 15.07.2010 : 23:19:38 »

Zavetisce in pomoc zivalim pac ni samo cohanje kuzkov in muck ...
m.
maja01, tak za Luno pa tudi nisem, no...
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #20 : četrtek, 15.07.2010 : 23:27:52 »

Zavetisce in pomoc zivalim pac ni samo cohanje kuzkov in muck ...
m.

Saj, ljudje zdaj že vedo to. Zakaj torej ne bi videli, kaj to pomeni v praksi? Smo mi naredili morda kaj grdega, neprimernega mačku?
Logiran

Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #21 : četrtek, 15.07.2010 : 23:38:04 »

Zakaj torej ne bi videli, kaj to pomeni v praksi?
Saj s tem ni nič narobe. Naj vidijo. Naj jih šokira. Mene šokira vsakič, ko vidim take fotke. Filmček na take fotke, mi je pa bil že skoraj malo preveč za moj želodec. Bi morala vmes naredit pavzo, hehe... Ampak to je moj želodec. Drugi verjetno niso tako občutljivi.

Smo mi naredili morda kaj grdega, neprimernega mačku?
Ne. Nikakor.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #22 : četrtek, 15.07.2010 : 23:44:18 »

Taki posnetki so čisto ok, ne samo zato, ker  nepotvorjeno pripomorejo k oblikovanju bolj celostne, plastične podobe dela z zapuščenimi živalmi, temveč tudi zato, ker jih, če le imam priložnost, pokažem  živalovartvenikom, ki se vehementno derejo name, da mučim mačke v stanovanju.
No, ponavadi mi ta finta vsaj enkrat uspe. Tudi drugi imajo  občutljive želodce, samo kaj, ko jih ti običajno bolj skrbijo od dobrobiti drugih ...
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #23 : četrtek, 15.07.2010 : 23:57:30 »

...da mučim mačke v stanovanju.
To so meni pred dvajsetimi leti pravli, zdaj pa mi že dolgo ni nobeden kaj takega rekel.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #24 : petek, 16.07.2010 : 00:07:35 »

Ha, imaš pa srečo, meni pa kar pogosto v službi kolegice, ki imajo same živali, skrbijo zanje tako, da jim nimam pravzaprav  česa očitati, razen brezbrižnosti, ker jih pustijo prosto letati okoli, dokler pač lahko letajo. In to ljudje, ki jh nimam za zaplankane, daleč od tega, ampak  prepričati jih, da z veličastno svobodo  morda ne delajo samo dobro, mi pa ne uspe. Žal.
Logiran
kastelecu
rad pišem
****
Sporočil: 347


« Odgovor #25 : petek, 16.07.2010 : 06:48:14 »

To so meni pred dvajsetimi leti pravli, zdaj pa mi že dolgo ni nobeden kaj takega rekel.

Žal, Potapižu, ampak situacija se skoraj ni spremenila. Meni je moja lastna mat rekla:"Men se pa tvoj maček tko smil, k more bit sam notr!" S tem, da moja lastna mat malo spremlja tudi tale forum, in posluša moja predavanja, spremlja moje cmeranje ob takih slikcah in filmčkih...itd. Pa še vedno ne dojame, al kaj? Mislim, ne razumem, res.  To je pomojem tako vkoreninjeno mišljenje ljludem, da je pač to tako in ne more biti nič drugače, če je pa drugače, se jim pa smil. Ahhh  jezen jezen   Še dobro, da sem se odselila.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #26 : petek, 16.07.2010 : 07:10:00 »

Kako pa to, da ta maček ni star 10 let in povožen. Aja, sem pozabila, mački ne preživijo do te starosti  butnglavc   Nekaterim se ne da dopovedati. Pač jim je mačka povozil, pa stokajo in jokajo, ko jih pa vprašaš, zakaj pa tega spuščaš ven, ti pa rečejo, da kaj pa naj  predaja   Ja ne imet mačk  butnglavc   In potem se hvali, koliko mačk je že bilo pri njihovi hiši  Lips Sealed 
Mogoče se bo pa kdo zamislil, ko bo videl tale filmček, večina se bo tko samo zgražala in jutri bo spet po istem, mačka ven in živela svoboda.   Lips Sealed
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #27 : petek, 16.07.2010 : 07:13:31 »

Jaz sem zadnjič slišala o tem, da je to kolateralna škoda, po tem, ko sem poslala link dotični osebi, ki zagovarja stališče, da je maček komot zunanji, pa da jih imajo sosedje n-let že spuščene, ker je zraven ena neprometna lokalna cesta, itd., in pa poleg tega dobila v pogled slikico raztrganega motorista... valda, da se mi je snel!  jezen
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #28 : petek, 16.07.2010 : 07:51:38 »

kastalecu, jaz pa mislim kot mislim, ravno zaradi svoje mame (da ne bo kdo mislil, da ima forum kake zasluge pri tem (ali čem drugem Tongue)). Takrat sem bila še najstnik. Aja, pa zavetišča so že tudi obstajala pred več kot dvajsetimi leti.

Drugače pa, kdor nooče poslušati, tudi slišal ne bo. Nikoli.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #29 : petek, 16.07.2010 : 08:49:42 »

Pred več kot 20-imi leti zavetišč v RS ni bilo.
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Za vse, ki vas nikakor ne zanima, kaj se dogaja mačkam na cesti
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines