mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 30.04.2024 : 10:56:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Za vse, ki vas nikakor ne zanima, kaj se dogaja mačkam na cesti
Strani: [1] 2 3 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Za vse, ki vas nikakor ne zanima, kaj se dogaja mačkam na cesti  (Prebrano 12496 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : četrtek, 15.07.2010 : 11:59:02 »

Povožen na Dobrovi. Nekastriran, star 3-4 leta. Udarec le v glavo, za popravit bi bilo zobe, ki mu jih je zabilo v čeljust, počeno nebo, zlomljena spodnja čeljust. Ko smo ga spravljali iz šoka, je test pokazal levkozo +. Uspavan.





Logiran

bol.ha
novinec
*
Sporočil: 48


WWW
« Odgovor #1 : četrtek, 15.07.2010 : 12:04:57 »

O jebem*i. Prehitro sem kliknila Lips Sealed
Škoda besed Cry Cry
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #2 : četrtek, 15.07.2010 : 12:08:33 »

A bo tole tudi na FB od Zavetišča? Da linkam na svoj profil za vse pametne, ki sveto trobezljajo okoli, da je muc za zunaj.

Hudo mi je za vse mačje paštete, ki sem jih iz avta opazila tekom zadnjih dveh tednov in seveda za tega sivkota. 


 jezen jezen jezen
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #3 : četrtek, 15.07.2010 : 12:21:16 »

Pa seveda stara zgodba - od vsega prometa sta ustavili samo dve (od mojega fanta sestra pa še ena), ostali so naprej peljali z nezmanjšano hitrostjo. Briga jih za vse, razen zase  Lips Sealed
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #4 : četrtek, 15.07.2010 : 12:36:09 »

Jaz sem na žalost videla prav samo zmazke, najbrž najmanj 100 krat prevožene. ja ustavi pa itak nobeden ne. Sem videla kako bi še mene kmalu enkrat zbili, ko sem poskušala ujeti vrano s polomljenim krilom  Lips Sealed.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #5 : četrtek, 15.07.2010 : 13:05:13 »

Priznam, da sem tele slike hudo na hitro in z zaprtimi očmi pre butnglavc :')vrtela do konca strani sram. In, da na cesti pri mačkah ne ustavim vedno, ker me je enostavno groza sram . Nekako pri psih vedno ustavim sram.
Ampak, sem zelo vesela, da lahko natanko to pokažem vsem mojim drugače mislečmi, ki mislijo, da mora mačka imet svobodo in, da se morajo množit, saj jih bo drugače zmanjkalo....
Ah...
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #6 : četrtek, 15.07.2010 : 13:11:53 »

Alba - no sej, če je od daleč jasno, da je že zdavnaj mrtev, potem seveda. Ampak tale revež ni bil tako hudo poškodovan, da bi v roku nekaj minut poginil, verjetno bi zelo počasi in v mukah čakal svoj konec (če ga ne bi še kdo zbil, preden bi se zvlekel iz sredine ceste na kraj).
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #7 : četrtek, 15.07.2010 : 13:29:08 »

Ne vem kaj je mačkom zadnjih par dni, ali jim je vročina naškodila ali se spet gonijo, ampak toliko jih na cesti še nisem videla - povoženih in takih, ki so prav iskali, da bi bili povoženi. Tiste notranje - zunanje bi bilo fino malo zapret vsaj za par dni, da vročina - taka ali drugačna, malo pomine.
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #8 : četrtek, 15.07.2010 : 14:57:15 »

Pa seveda stara zgodba - od vsega prometa sta ustavili samo dve (od mojega fanta sestra pa še ena), ostali so naprej peljali z nezmanjšano hitrostjo. Briga jih za vse, razen zase  Lips Sealed

Mhm. Vceraj sem izpadla kot najvecji moron na cesti - hupanja in blendanja je bilo za izvoz, ko sem ustavila ob povozenem macku. Zal sem ga lahko samo se umaknila s cestisca ...
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #9 : četrtek, 15.07.2010 : 14:58:38 »

Hvala za nazorne slike. Upam da se bo kdo zamislil.

Bogi revez Sad
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #10 : četrtek, 15.07.2010 : 22:16:13 »

http://www.youtube.com/watch?v=a83LoZbFZ5Q
Logiran

zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #11 : četrtek, 15.07.2010 : 22:20:36 »

Grozno....
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #12 : četrtek, 15.07.2010 : 22:29:18 »

 Cry
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #13 : četrtek, 15.07.2010 : 22:54:37 »

binulja, v čem je finta tega posnetka?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #14 : četrtek, 15.07.2010 : 23:39:43 »

Ne vem, če smo razmišljali o kakšni finti, o ozadju, o globokih pomenih. Dogovorili smo se, da bomo objavljali vse, kar se dogaja. Za naslednjič bi si želela kakšno evtanazijo posnet.
Muc je dobil pomirjevalo. V tem času, ko smo čakali, da prime, da ga ne bi prenašanje in vsa ostala prva pomoč preveč bolela, smo ga poslikali in posneli. Če se že temu finta reče, je to zato, da vidite, kako nam dnevi minevajo, za kaj vse dobivamo plačo; in kako zanimivo in krasno je to delo. V bistvu... če se finto išče, se skriva v tem, da komu ostanejo takšni prizori v glavi in da morda končno naredi nekaj, da se prihodnji ne bi znašel v takšni situaciji.
V čem je finta pocukrane filmčke in fotke gledat?

Hvala za nazorne slike. Upam da se bo kdo zamislil.
Logiran

Strani: [1] 2 3 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Za vse, ki vas nikakor ne zanima, kaj se dogaja mačkam na cesti
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines