mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 16:36:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o mačkah  |  zdravje mačk  |  Tema: Adissonova bolezen pri mucku
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Adissonova bolezen pri mucku  (Prebrano 4574 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Sanny
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 336



« : četrtek, 12.08.2010 : 09:19:03 »

Moj mali Tiggy je v dveh postal popolnoma apatičen in sem ga danes pod nujno peljala k veterinarju. Glede na to, da je kalij izredno povišan, je padel sum na Adissonovo bolezen. Je na infuziji, ker je bil tudi dehidriran Cry Cry.

Ali ima kdo od vas kakšne izkušnje s to boleznijo pri muckah?

Mene bo pobral od skrbi  Cry Cry.
Logiran

Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life, Confucius
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #1 : torek, 07.09.2010 : 22:28:40 »

Sanny, kako je z muckom?
Logiran
Sanny
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 336



« Odgovor #2 : sreda, 08.09.2010 : 06:51:26 »

Po dveh dneh infuzij se mu je stanje izboljšalo bravo veselje Afro. In na srečo (tok tok - potrkam) se mu ni ponovilo . Bil je sicer sum na to bolezen, ker niso mogli ugotoviti, zakaj je imel tako povišan kalij.
Zdaj je Tiggy spet "taprav", kar pomeni, da mi zjutraj leze v naročje, da imam spet pokrempljane noge pevka, pa na hrbet - na rame - ali pa na glavo, če je treba Kiss. Spet se crklja in prede zjutraj, ko pridem dol, torej je OK.

Smo naredili ponovno teste v petek, pa je bilo stanje že zelo zelo boljše oz. skoraj normalno. Potem sem ga peljala še v soboto na "ogled" in ni bilo ne duha ne sluha več o bolezni veselje.

Mene je sicer skor pobralo od skrbi Cry Cry, je pa revež shujšal na 3,5 kile (prej je imel 4,2 kg). Zdaj sva nekaj časa na A/D, pa Hill's Kitten brikete ima, da si kilažo popravi. Najraje bi ga peljala spet malo na preventivni pregled, pa je za malega vožnja do veterinarja full stresna Huh.
Logiran

Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life, Confucius
tjassa
novinec
*
Sporočil: 39


« Odgovor #3 : nedelja, 19.09.2010 : 16:20:34 »

Nekatere klinike imajo tudi možnost, da veterinar na dom pride. Mogoče je to opcija, v kolikor je za mucka vožnja tak stres.
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o mačkah  |  zdravje mačk  |  Tema: Adissonova bolezen pri mucku
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines