mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 09:33:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 245   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita  (Prebrano 422031 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #60 : ponedeljek, 08.11.2010 : 14:54:23 »

A vnaprej lahko gospodični Mimozi pošiljam pa samo še pisne opomine preko odvetnika, če ga bo srala?

  Kompletna tale zgodba mi je polepšala dan. Sorry Sanco1a, nasmejala sem se do solz. Potem pa še komentarji od Cats in tale z odvetnikom... Grin

Mucice zlate! Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #61 : torek, 09.11.2010 : 09:32:47 »

 
O, kako znano.... še zdaj mi ni jasno, kam jo občasno stegnejo. Preverim pod posteljo, v omarah, preigram celoten jutranji film, kaj sem počela...  Roll Eyes
In, potem naredim še zadnjo potezo: vzamem piskre od mačk in se delam, kako slastno hrano jim dajem... takrat pa redka trdnjava ne podleže, da ne priteče...  Tongue (Se je pa tudi to že zgodilo...)

Zamaščen pogled...  predaja takega tjulna imamo tudi pri nas....
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #62 : sobota, 13.11.2010 : 00:18:31 »

Važić je že dober teden šepal, obšla me je sveta groza, ker sem najprej pomislila na tisto prekletstvo od erlihije in borelije, zaradi katerega je bil že s tremi tacami in 4/5 gobca v onostranstvu. Samo čupa je ostala z mano. Potem pa še o Župi prebiram ...
Dohtar menil, da gre za EMŠO. Mu nisem verjela, ker so me tudi pred dvema letoma tako  peljali khm, no, lulat, no, če ne bi dovolj sitnarila ...
Ampak Rimadyl je prijel in Važića spet razganja. pevka Očitno se ne noče sprijazniti z EMŠO, zadnjič je tako norel za žogo, da je cepnil ko gnila hruška (poškodba?), danes je v  "vrtcu" skočil v naročje stari gospe (majhen ravno ni, 45/13kg). Trap blesavi.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #63 : nedelja, 14.11.2010 : 21:20:39 »

Predlagam, da ustavimo stranko Pobarvanih črncev s hriba in fajn iztržimo s tožbami.
Pol bo pa najbolj mastnega RC polne žaklje do konc življenja.
bravo

[attachment deleted by admin]
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #64 : nedelja, 14.11.2010 : 21:22:35 »

Me ne ustavimo, ustanovimo. Angry
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #65 : ponedeljek, 15.11.2010 : 09:56:26 »

Daneš imaš pa same napače - ME ne ustanovimo Grin Evil
Najlepšemu rjavemu mačku in sivemu pasjemu mladeniču pa  Kiss
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #66 : ponedeljek, 15.11.2010 : 11:22:38 »

Ja, kocka, napače... Grin
Jakob Tongue se vseeno zahvaljuje za prijazno lekturo.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #67 : ponedeljek, 15.11.2010 : 12:09:50 »

Čudovitega rjavega mačkona imaš! Kiss Upam, da ni preveč travmatiziran, ker mu v zdravstveni piše, da je črn!  Tongue  Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #68 : ponedeljek, 15.11.2010 : 12:19:48 »

 Grin  to je pa tko, kot da bi Flipa gledal  Evil

Drgač pa, Važič, ne daj se ti EMŠU, tvoja bo čist preveč izgubljena v tem vesolju brez tebe, da ne govorimo o tem, kakšno uslugo bi mačkam naredil, ker bi dobile še tvojo porcijo, ker pasji pač ne bomo delali uslug mačkam, pravi Flip Wink  Smo veseli, da ste ok  Smiley
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #69 : ponedeljek, 15.11.2010 : 12:57:26 »

No Jinx, Jakob je stravmatiziran samo, če ne dobi svoje papice pa če bi preveč vampka izgubil.
Važić je pa tko, šepa trenutno ne več, je pa bruhal in driskal po Rimadylu, kar sem tudi prerokovala, pa so mi rekli, ah, ne, gospa, bo pa Ranital dobil  zraven, pa bo, brez skrbi ... Japajade, pevkače kdo pozna svojo pesetino, jo jaz.
Mogoče Smetka rabi kaj teh tablet?
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #70 : ponedeljek, 15.11.2010 : 22:10:29 »

Dragi Roxy in vsi ostali že ali šele nasedli naivneži,
iz mojega življenjskega izkustva lahko zelo ilustrativno, nazorno-konkretno  vidite, kaj se zgodi, če si preveč prijazen in popustljiv do drugače smrdečih.
Ta nevzgojeni bastard je npr. v hišo prišel zadnji. In kje je sedaj? Ja, prav vidite, četudi pogled ni lep: zaseda središče, center, fokus, žarišče, gorišče generalštaba. In četudi blefira, da nima pojma, o kom govorimo.
Preostane samo še častni odstop.



[attachment deleted by admin]

[attachment deleted by admin]
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #71 : ponedeljek, 15.11.2010 : 22:14:29 »

Pa to je grozno  Lips Sealed  Vsi psi smo izrinjeni na rob postelje  Angry
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #72 : ponedeljek, 15.11.2010 : 23:33:54 »

Edino prav  Evil
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #73 : ponedeljek, 15.11.2010 : 23:36:13 »

Pa to je grozno Lips Sealed Vsi psi smo izrinjeni na rob postelje Angry

Saj ne morem, čisto nič drugega napisat Lips Sealed Sem vedel, da je zihr razlog zakaj nočem svoje mačke Cool
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #74 : sreda, 17.11.2010 : 19:14:45 »

Rjav je samo zaradi fleša  Cool  Kiss Ajajaj...da tega niste vedeli  Roll Eyes Roll Eyes Wink
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 245   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines