mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 13:32:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 245   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita  (Prebrano 422055 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #45 : sobota, 06.11.2010 : 12:48:49 »

Ne le da sem prisiljena živeti in se vsakodnevno spopadati z odvisnikom, ki mu je maščoba že povsem zameglila pogled ...

[attachment deleted by admin]
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #46 : sobota, 06.11.2010 : 12:50:38 »

Ej, krota pritlikava, o kom ti to?
Ponovi, če si upaš! No, dej!


[attachment deleted by admin]
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #47 : sobota, 06.11.2010 : 12:52:40 »

Povrh sem še grozljivo stigmatizirana.
Stara si je samo zame omislila mačkam docela nedostojno individualno učno pomoč.
Seeedi, taaaačko .... bruham


[attachment deleted by admin]
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #48 : sobota, 06.11.2010 : 12:55:10 »

Ne spomnim se, da bi kje v moji pogodbi pisalo, da moram jaz za svoj košček hrane redno
izpolnjevati šolske obveznosti  Shocked...
Na, tle maš to tvojo trapasto taco pa vrzi že enkrat tisto miloščino Angry...


[attachment deleted by admin]
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #49 : sobota, 06.11.2010 : 12:56:15 »

Komentiranje ni potrebno.

[attachment deleted by admin]
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #50 : sobota, 06.11.2010 : 13:01:34 »

 Kiss Kiss
Pa Miu take lepe pesmice zlaga - EminMiu  Cool
Logiran

No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #51 : nedelja, 07.11.2010 : 12:06:01 »

Ne se preveč sekirat, no, šola je pa ja tako fajn!  Smiley Cela frajerka boš, ko boš vse to znala. Lepa in še pametna povrh vsega!  Grin  Kiss
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #52 : nedelja, 07.11.2010 : 12:35:36 »

O, Šnapko šolat je cel žur. Ker rabiš veliko dobre volje in vztrajnosti: problem je koncentracija (usmerjenost na vajo približno pol minute, nato se ti štiri minute meče na hrbet in pod noge ter prede kot nora, čeprav je sicer cel teden tiho kot tutka mutka) in motivacija oz. pripravljenost na sodelovanje: če je dobre volje, izpolnjuje ukaze kot bi trenil, sicer ni šanš, pa če crkneš. Pa to, da je kot živo srebro in ne zdrži v istem položaju več kot nekaj trenutkov.  Sicer pa ni potrebovala dolgo, da je dojela, kaj hočem od nje. Jo je pa lahko motivirat na priboljške, še zlasti pada na tiste "uiber zdrave" mačje klobasice.
Jakob je trši oreh, čeprav mislim, da bi bil še hitrejši od nje. Ker namreč ne vem, na kaj  ga trenirat. Je izključno in samo brikete, ampak ti niso dovolj velika spodbuda za delo. Edina stvar, na katero še trza, so pasje z/d konzerve, ampak potem mi hoče pes vreči vrata dol, če jih uporabim za mačka. Angry
Se je pa sam naučil loviti, prinašati nazaj k nogam in spustiti žogico. Sodelavka pravi, da zato, ker je opazoval psa.  Shocked
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #53 : ponedeljek, 08.11.2010 : 12:16:16 »

Sovražim mačke, fentala, zadavila bi jih lahko, vse po spisku, ki so mi danes drznile priti pred oči.
Začelo se je navsezgodaj zjutraj, ko je gospodična spet imela enega od svojih smetimamrada izpadov. Požrla je kosem Jakobovih dolgih dlak in namesto lepljivo sladkih, medenih Šnapica, pikica, mucica, lubica, žabica, grlica, driskica ... se je dan začel tako, da sem jo fajn nadrla. Nekaj minut pozneje mačka izgine kot kafra. Kličem jo, vabim s hrano, postajam s svojim vpitjem vedno glasnejša, sosedje verjetno mislijo, da se mi je zmešalo. Vedno se odzove, vsaj na hrano,  tokrat je ni. Nikjer. Pregledam vsa njena skrivališča po vseh omarah,  preiščem vse kotičke po stanovanju (veliko  dobrih 40m2), mačke nikjer.  ni je.  Nikjer sploh.  Zadnja misel, ki jo odrivam,  je seveda okno, ki sem si ga zjutraj drznila odpreti 5cm na široko in ob katerega sem kot običajno prislonila kovinsko škatlo, polno kamenja, težko nekaj kg.
Z zamudo oddrvim v službo, do kraja zmešana, v pasji jakni, blatni, zapackani in posvaljkani, na vhodu opazim, da sem v copatih. V službi ne vem, kaj počnem, ves čas si govorim: prvič, enkrat in nikoli, ampak res nikoli več.  Mačk namreč. Pomislim, da sem jo nehote zaprla v kakšen predal, kar se je nekoč že zgodilo, ampak je maček toliko časa sedel in mijavkal pred njim, da sem pogruntala.
Ob 11. izkoristim prvo prosto minuto in uidem domov, najprej pogledam pred blokom, potem preverim cesto. Taka mačka, kot je Šnapi, nima šans, da preživi v okolju, v katerem živim jaz, skoraj center.
Nič. Strahoma odprem vrata in takoj za njimi zagledam oke, široko odprte kot pri sovi, ki gledajo direkt vame: no, kaj zdaj, a sem pikica, žabica, sovica, lubica, kokica, pujsika,  packica, a nisem? In ko zagrulim kot golob v golobnjaku, polnem gonečih se grlic,  se  privije obme.
Zadavila bi jo lahko, res ...
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #54 : ponedeljek, 08.11.2010 : 12:21:09 »

Dobro jutro, sanco

Edit: matr si ena razvajena baba. A bi se zamenjala? A? Da te nekdo ob petih pogrize, pohodi, pomeče vse z omarice in polic, z vrati buta, tuli in (nadaljuj z veliko domišljije)?? A?? Vsak dan ob petih, da ne bo pomote?

Pišuka, enkrat - ENKRAT!! - nekaj čist nepomembnega naredi, lubica boga, ti pa kuj kraval  Angry Angry Angry
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #55 : ponedeljek, 08.11.2010 : 12:30:39 »

A to je zate nepomembno, da imaš zjutraj  v stanovanju samo enega mačka, čeprav imam 2 pogodbi, a? Nepomembno?
Kdo je pa v tej zgodbi razvajen, pa raje ne bi ...

Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #56 : ponedeljek, 08.11.2010 : 12:36:51 »

ves čas si govorim: prvič, enkrat in nikoli, ampak res nikoli več.
Poznam take "nikoli več-e"...

(Še sreča, da ne morem imeti mačk. pevka predaja)
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #57 : ponedeljek, 08.11.2010 : 12:40:33 »

Ta trenutek sem ti bistveno bolj fovš zaradi dejstva, da si že ob 11tih doma  Tongue

Kaj hočeš, meni je Meli to že dvakrat naredil. Prvič je bil neznano kje, drugič je pa kar za mano hodil, med tem, ko sem ga iskala, hudič oranžni. Če ga ne bi Mila zašpecala, bi me res hercšlus zadel, kolk sem se zasekirala.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #58 : ponedeljek, 08.11.2010 : 12:46:52 »

Saj nisem zdaj doma, veš. V službi sem spet,  od 7.30 do 14. 30, ampak imam to srečo, da sem samo dva km daleč, in lahko, če je nuja, včasih vmes stegnem domov.
Še vedno sem prepričana (jo precenjujem?), da je to naredila iz užaljenosti, ker sem se drla nanjo. A vnaprej  lahko  gospodični Mimozi pošiljam  pa samo še pisne opomine preko odvetnika, če ga bo srala?
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #59 : ponedeljek, 08.11.2010 : 12:57:28 »

sanco, :šamardodva: strezni se, ženska  Angry Gospodična ga ne serjejo, problem je izključno v tebi in tvoji neprilagojenosti na, no, karkoli  Evil Tongue
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 245   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines