mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 06:36:43

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita
Strani: 1 ... 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69 ... 245   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita  (Prebrano 422171 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #945 : četrtek, 26.01.2012 : 12:07:20 »

Žabica!  Kiss
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #946 : četrtek, 26.01.2012 : 13:13:09 »

srček mali smešni  Kiss ljubezen
moj sladkec stalno pozablja jezička zunaj, ko se po spanju pretegne.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #947 : četrtek, 09.02.2012 : 22:24:48 »

Za vse, ki v svojem prostem času najraje filate mačke s tabletami Tongue Tongue Lips Sealed:
večna čast in slava bravo tistemu, ki je izumil milbemax, ker v primerjavi z zantelom je pa to tako, kot bi iz traktorja presedlal na marcedez.
Najmanj petkrat  manjše, v gobec so šle (zavite preventivno v maslo), ne da bi mačka sploh to opazila, potem pa sta se še čisto zadovoljno oblizovala.
Dobro, cena ni ravno  veselje (za 2 milbemax in 2 pratel za psa 7 ojrčkov, pa je, kolikor vem, pratel napol zastonj). Ampak bomo preživeli 2x letno.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #948 : četrtek, 09.02.2012 : 22:34:16 »

jaa, milbemax rula  Smiley
moj sladkec vedno hoče še eno  Cheesy
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #949 : četrtek, 09.02.2012 : 22:37:27 »

Pri nas ni bilo izražene nobene posebne želje, itak pa so predrage za repete. Roll Eyes
Pa še prepričevali so me na veterini, da je pa ja isti šit, zantel ali milbemax. Itak, za njih, ki še kaj hujšega tlačijo v gobce.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #950 : četrtek, 09.02.2012 : 22:38:08 »

kaj češ druzga v tem vremenu počet kot pa mačka s tableti filat.
z nečim se pač morš zabavat   Evil Evil
zato so zdaj pri nas trije.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #951 : četrtek, 09.02.2012 : 22:47:58 »

Itak. A se spomiš, česa bi jih še lahko očistili s tabletami? Cheesy Cheesy Evil
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #952 : četrtek, 09.02.2012 : 23:52:10 »

kdor išče, bo že najdu kak tablet ali kapsl  Cheesy veselje

mi bomo zdajle v roku kakega tedna dobili kapsl strongholda za vrat.
vetka je sicer rekla, da Ma Čko nima garij, ampak zdaj se mu je na ušeskih naredilo par pikic, sladkec pa je tudi dobil rjavo piko na eno uho.
mam filing, da se bolj pogosto kot običajno praskajo pod ušesi (vsekakor je možno, da sem jaz paranoična, ker je imel Gusar ob prihodu garje).
ziher je ziher.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #953 : četrtek, 01.03.2012 : 22:05:25 »

D best frendici
Žal še vedno edina roka, ki se šeke lahko pipne, za vse ostale je nekako eterično nevidno obstoječa. Jo pridejo pogledat in jaz moram folk prepričevat, da je res nekje še ena mačka in dokazujem njeno obstojnost s fotkami.


[attachment deleted by admin]
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #954 : četrtek, 01.03.2012 : 22:13:22 »

Hehe, nisi edina Cheesy
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #955 : četrtek, 01.03.2012 : 22:27:27 »

Aja, za približno normalizirano gledljivost se klikne na fotko, po novem. Wink
Samo da ne boš mislila, da ni firbčna. Dolgo časa nisem hotela, da blokovske opravljivke in zoprne babnice brez dela vedo, da sta poleg psa pri meni še dva mačka. Ampak a ni hudič, vsakič ko pride denar za snažilko pobirat ena kao predsednica hišnega sveta, izza vrat na hodnik obvezno špega pisana buča. Angry Angry Če pa kdo prestopi prag, pa zviiiis v garderobo.
No, Jacota sem pa sama zašpecala. Sad Čakam zadnjič neke obiske, dooolgo nikjer nikogar, potem končno nekdo pozvoni, jaz pobašem mačka v naročje, na stežaj odprem vrata, zavpijem kao za foro: Uauuu , da bi prestrašila obiskovalca in zaniham mačka proti njemu, pa skoraj pristane za vratom taiste sosede, ki spet pobira prispevek za čiščenje Angry Angry in se komaj obdrže na nogah od šoka: Ja, kaaaj maaate pa spet zdej, a še to, mislim, mačka al kuga že? Jaz: No, ja, neki tacga, a ne ... Ona pa k sreči: Ta je pa v varstu.
In jaz olajšano: Ja, seveda, na smučarskih počitnicah.
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #956 : petek, 02.03.2012 : 06:11:47 »

heheh, kot pri nas...tudi jaz čistfrišnim obiskom vedno razlagam, da je nekje še ena mačka, Rene ne vidiš zlepa Smiley Za sosede pa ni panike, itak ne bi loćili Perlice in Renice, če bi že slučajno kakšna bučka od kje gledala Tongue
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #957 : petek, 02.03.2012 : 07:37:49 »

Aja, za približno normalizirano gledljivost se klikne na fotko, po novem. Wink
Samo da ne boš mislila, da ni firbčna. Dolgo časa nisem hotela, da blokovske opravljivke in zoprne babnice brez dela vedo, da sta poleg psa pri meni še dva mačka. Ampak a ni hudič, vsakič ko pride denar za snažilko pobirat ena kao predsednica hišnega sveta, izza vrat na hodnik obvezno špega pisana buča. Angry Angry Če pa kdo prestopi prag, pa zviiiis v garderobo.
No, Jacota sem pa sama zašpecala. Sad Čakam zadnjič neke obiske, dooolgo nikjer nikogar, potem končno nekdo pozvoni, jaz pobašem mačka v naročje, na stežaj odprem vrata, zavpijem kao za foro: Uauuu , da bi prestrašila obiskovalca in zaniham mačka proti njemu, pa skoraj pristane za vratom taiste sosede, ki spet pobira prispevek za čiščenje Angry Angry in se komaj obdrže na nogah od šoka: Ja, kaaaj maaate pa spet zdej, a še to, mislim, mačka al kuga že? Jaz: No, ja, neki tacga, a ne ... Ona pa k sreči: Ta je pa v varstu.
In jaz olajšano: Ja, seveda, na smučarskih počitnicah.

Ooo, kako znano....  Grin Grin Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #958 : petek, 02.03.2012 : 08:40:59 »

 Grin Grin
...mačka direkt v babo... Evil
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #959 : petek, 02.03.2012 : 09:33:23 »

Pa to ne kr enega, gromozanskega, debelega, kosmatega in glasno krulečega je dobila direkt v faco Evil,  na razdaljo par centijev, ker je namreč ona stala na pragu namesto napovedanega obiska.
Ubogi Jaco Kiss Kiss, saj mu nisem privoščila tega bližnjega srečanja, je potem dobil dvojno dozo RC.
Logiran
Strani: 1 ... 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69 ... 245   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines