mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 02:57:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Tuška in ...
Strani: [1] 2 3 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tuška in ...  (Prebrano 7171 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« : ponedeljek, 03.05.2010 : 20:49:06 »

Torej, če mi jo date, jo vzamem (seveda ob plačilu potrebne posvojnine).

tel: 051 30 44 35, ce si interesent za posvojitev.

Glede evtanazije: zakaj muc raje ne bi spostili zunaj in jim dali priložnost, da poskrbijo same zase? Kot sem prebral nekatere živijo celo na subarktičnih otokih.
macke, ki so v macjaku ZH, niso tam not, ker bi si kdorkoli od nas do izmislil zaradi cistega dolgcasa. Obstjajo tehtni razlogi, zakaj niso spuscene, vsekakor pa pri tem velja razmisliti, da nismo na subarkticnih otokih, temvec v Sloveniji, kjer sosedu po pravici povedano dol visi za subarkticne otoke, ce tvoja macka uporablja njgeovo gredico za wc. Potem pa pride puska ali strup, pa poleno ali avtomobilska guma ali kolonija ze tam zivecih prostoziveck, ki si ne namerava deliti teritorij s tvojo spusceno macko (posledica: pretepi, mozen prenos macjega FIVa, levkoze itd). In macke v macjaku ZH so tam zato, ker same zunaj ne morejo poskrbeti. Ker si ne morejo na veterini narociti operacije svoje zlomljene tace ali pa si dati ampule. Razlogi torej so, zato hvala za predlog ampak vseeno ne bo slo.
Logiran
ugluk
novinec
*
Sporočil: 25


WWW
« Odgovor #1 : torek, 04.05.2010 : 00:32:04 »

Ne da mi v MH muce niso hoteli dati, ni mi jo hotela dati histerična ženska, ki sedaj muco po 4 mesecih še vedno oddaja. Zakaj? Zato, ker so mojo prejšnjo muco zastrupili potem, ko je zaradi malomarnosti ušla ven (poleg 4 ostalih, od sosedov). Vendar muca ni živela pri meni, jaz sem ji samo vsak vikend očistil WC, uredil hrano... Tuško bi sedaj imel pri sebi, ker se očitno na druge ljudi ne morem zanesti. Vem, da muca stane. Tudi veterinarja sem svoji prejšnji muci velikokrat plačal, čeprav ji le-ti niso znali kaj prida pomagati (ne znajo kaj preveč). Ti stroški so še dodatni razlog, da muca ostane notri, da ne omenjam bolhe in druge parazite.

Nisem hotel reči, da bi Tuško spuščal ven, ampak da bi ZH rajo spustilo evtanaziji zapisane muce.

Lahko pridem v nedeljo po muco?
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #2 : torek, 04.05.2010 : 01:02:05 »

V nedeljo ni uradnih ur.
Posvojite se ureja po telefonu (tudi ne v nedeljo), šele tako se da razčistit, če je to to.
Logiran
katja99
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 57


« Odgovor #3 : torek, 04.05.2010 : 02:34:20 »

Ne da mi v MH muce niso hoteli dati, ni mi jo hotela dati histerična ženska, ki sedaj muco po 4 mesecih še vedno oddaja. Zakaj? Zato, ker so mojo prejšnjo muco zastrupili potem, ko je zaradi malomarnosti ušla ven (poleg 4 ostalih, od sosedov).


oho, tale histerična ženska sem pa jaz Smiley

Tarča se oddaja v paru, vi bi imeli samo in izključno njo, ker je podobna prejšnji muci. Padli ste že na prvem pogoju.  In ja, Tarča še vedno išče dom, kjer bo zadoščeno vsem pogojem, pod katerimi se oddaja.
Samo toliko, da razčistim o svoji histeričnosti...sem čist mirna, tudi ko me ljudje kličejo ob pol desetih zvečer za muco, a ne ugluk?

Tuški pa želim, da gre kmalu na čisto svoj praskalnik  Kiss
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #4 : torek, 04.05.2010 : 07:39:53 »

Ne da mi v MH muce niso hoteli dati, ni mi jo hotela dati histerična ženska, ki sedaj muco po 4 mesecih še vedno oddaja. Zakaj? Zato, ker so mojo prejšnjo muco zastrupili potem, ko je zaradi malomarnosti ušla ven (poleg 4 ostalih, od sosedov). Vendar muca ni živela pri meni, jaz sem ji samo vsak vikend očistil WC, uredil hrano... Tuško bi sedaj imel pri sebi, ker se očitno na druge ljudi ne morem zanesti. Vem, da muca stane. Tudi veterinarja sem svoji prejšnji muci velikokrat plačal, čeprav ji le-ti niso znali kaj prida pomagati (ne znajo kaj preveč). Ti stroški so še dodatni razlog, da muca ostane notri, da ne omenjam bolhe in druge parazite.

Nisem hotel reči, da bi Tuško spuščal ven, ampak da bi ZH rajo spustilo evtanaziji zapisane muce.

Lahko pridem v nedeljo po muco?

Kljub tolikim besedam meni še vedno ni jasno, čigava je bila tvoja prejšnja muca in kdo je v resnici skrbel zanjo?
Po napisanem sodeč ti nisi bil njen skrbnik in če bi imela midva posvojitveni razgovor za katerokoli muco bi želela najprej zelo natančne odgovore glede tega in če se ne motim in me spomin ne vara, sva bila tudi midva na telefonu in tudi takrat nisva razčistila, kako ti lahko kdo zastrupi tvojo notranjo muco, ne da bi ti vedel za to in ne bil čisto nič kriv za karkoli.
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #5 : torek, 04.05.2010 : 08:12:46 »

Hej, ugluk, se ti ne zdi, da je za mačko bolje, da je uspavana brez bolečin, kot da v mukah počasi pogine zaradi zastrupitve v tvoji ali kateri drugi dnevni sobi? Ali pa jo v neki dnevni sobi zbije avto, pa potem leži z zlomljeno tačko in notranjimi poškodbami še dneve, preden jo končno ne odreši prijazna smrt?   Huh
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #6 : torek, 04.05.2010 : 08:26:38 »

Tudi veterinarja sem svoji prejšnji muci velikokrat plačal, čeprav ji le-ti niso znali kaj prida pomagati (ne znajo kaj preveč).

O tem pa sploh ne bi... Izbiraj veterinarje, ki poklic opravljajo vestno in s srcem, pa ti tukaj ne bo treba pisati takšnih kozlarij!!!

Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #7 : torek, 04.05.2010 : 08:31:11 »

A ni to en hec, koliko znanstvenofantastičnih dogodokv se zgodi po slovenskih dnevnih sobah, od tega, da muce odnese ujeda, do tega, da sosed nastavi strup glih sredi dnevne sobe in to naše dnevne sobe, da ne govorimo o tem koliko avtov, motorjev, koles, traktorjev, avtobusov vozi ampak ravno po dnevnih sobah posvojiteljev. Huh

Tudi to je ena velika resnica in obvezno vprašanje pri posvojitvenem razgovoru: Katerega veterinarja obiskujete? In če je to veterinar, za katerega vemo, da nima dosti pojma o mačkah, je odgovor, kar se tiče posvojitve, prav tako NE.
Pa če temu potem kdo reče histerične babe ali kaj podobnega je čisto vseeno. 
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #8 : torek, 04.05.2010 : 08:50:22 »

ZH rajo spustilo evtanaziji zapisane muce.

Gre Francl čez vas in udari strela v transformator. Nato Francl sreča Ludvika in se malo čez cesto menita. Pa reče Francl: ej Ludvik, a veš, da je strela treščila v transformator? Pa leti Ludvik k Joškotu in vpije na ves glas: ej Joško, a veš, da je strela treščila v Franckino mater?!? Ker je Joškota ravno žena sekirala, ni dobro slišal, kaj mu Ludvik razlaga, pa je letel k Micki in razložil, da je strela ubila Francko in njeno mater.
Na, evo; pa to ni niti pol vasi.


Daj me prosim razsvetli, katere ZH mačke natanko so zapisane evtanaziji, ti poet?
Logiran

ugluk
novinec
*
Sporočil: 25


WWW
« Odgovor #9 : torek, 04.05.2010 : 13:00:27 »

Ljudje, ne se zafrkavat prosim iz smrti moje prejšnje muce. Živela je 8 let, kar sicer ni veliko, je pa več kot doživijo prostoživeče. Umrla tudi ni v dnevni sobi, ampak zunaj. Kot sem zapisal, jih je umrlo 5 naenkrat, na isto noč, kar vsaj meni pove, da je, kdorkoli je pač že strupil, uporabil močan strup. Ni bilo niti časa, da bi ji lahko poskusil pomagati. Tudi ni strup izgovor, imam tudi sam fotke, ki jih lahko pokažem Smetki, če jo bo zanimalo.
Logiran
steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #10 : torek, 04.05.2010 : 13:08:39 »

In kaj je mačka delala zunaj?
Logiran
Tak
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 84


WWW
« Odgovor #11 : torek, 04.05.2010 : 13:34:46 »

Evo, ne morem, da ne bi  Tongue
Kako jaz berem uglukove poste:
...so mojo prejšnjo muco zastrupili potem, ko je zaradi malomarnosti ušla ven ... Vendar muca ni živela pri meni, jaz sem ji samo vsak vikend očistil WC, uredil hrano... Tuško bi sedaj imel pri sebi, ker se očitno na druge ljudi ne morem zanesti. ...
Njegov muc, ki pa je živel drugje (ostal pri starših, ker se je odselil v majhno stanovanje?, pri prijateljih?...). Tistim ljudem je muc ušel in se v času potepanja zastrupil.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #12 : torek, 04.05.2010 : 15:07:08 »

Edina možnost bi bil mačji nahrbtnik, ki sem ga videl na Internet-u, vendar je zame predrag.

Glede evtanazije: zakaj muc raje ne bi spostili zunaj in jim dali priložnost, da poskrbijo same zase?

Tak, zakaj še tule ni "ne morem, da ne bi"? A to je okej?
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #13 : torek, 04.05.2010 : 15:08:41 »

Pa to... je ok, da ni odgovora na vprašanje? To bi pa bila prava komunikacija?

Gre Francl čez vas in udari strela v transformator. Nato Francl sreča Ludvika in se malo čez cesto menita. Pa reče Francl: ej Ludvik, a veš, da je strela treščila v transformator? Pa leti Ludvik k Joškotu in vpije na ves glas: ej Joško, a veš, da je strela treščila v Franckino mater?!? Ker je Joškota ravno žena sekirala, ni dobro slišal, kaj mu Ludvik razlaga, pa je letel k Micki in razložil, da je strela ubila Francko in njeno mater.
Na, evo; pa to ni niti pol vasi.


Daj me prosim razsvetli, katere ZH mačke natanko so zapisane evtanaziji, ti poet?
Kaj imata s tem moje zavetišče in Tuška?
Logiran

Froša
rad pišem
****
Sporočil: 374


WWW
« Odgovor #14 : torek, 04.05.2010 : 15:37:19 »

Samo manjša pripomba, čemu vso tole pisarjenje po forumu in "jajcanje" in spotikanje? Daj pokliči v zavetišče pa se pogovori in boš takoj videl pri čem si, ne da zdaj tule nekej pisariš in si vsak tvoje poste razlaga drugače in po možnosti pride do ene gore nesporazumov.
Samo dobronameren nasvet Smiley

Držim pesti tudi za zastrupljenega muca, pa seveda za Tuško tudi :*
Logiran
Strani: [1] 2 3 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Tuška in ...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines