mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 22:12:49

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Tuška in ...
Strani: 1 [2] 3 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tuška in ...  (Prebrano 7169 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #15 : torek, 04.05.2010 : 16:19:24 »

Samo manjša pripomba, čemu vso tole pisarjenje po forumu in "jajcanje" in spotikanje?

Kar se mene tiče izključno zaradi izobraževalnih namenov. Dojameš menda slej ko prej, če že nisi ravno beton.
Logiran

Tak
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 84


WWW
« Odgovor #16 : torek, 04.05.2010 : 18:19:35 »

Ma, lahko bi tudi ostale poste spustila skozi svoj "prevajalnik", imam pač um "naštelan" tako, da vsako stvar najprej skušam razumeti pozitivno  Smiley...

Tudi meni je življenje, vsako življenje, absolutno sveto. In soočen z možnostjo, da se nekemu čutečemu bitju vzame življenje, začneš razmišljati o alternativah. In pri tem boš pomislil tudi na take, ki to sploh niso. Tudi jaz si ne znam predstavljati, da boš muco, ki si jo rešil, za katero veš, da te potrebuje, vrgel na cesto. Razumem pa, da na to pomisliš (ampak samo pomisliš), zlasti, če ti ta problematika ni zares znana. Ker smrt je res hudo, hudo dokončna alternativa. Mislim, da je urlok pač (samo) razmišljal...

Berem vsak dan, kako se v Horjulu borite za življenja in sem velikokrat globoko ganjena. In mi je jasno, da tudi za vas vzeti življenje bitju ni alternativa. Žal pa ni povsod tako in nekdo, ki ne visi po cele dneve (kot to zadnje čase jaz počnem Roll Eyes) na tem forumu, ne ve, da je tu drugače. Sploh, če že sami začnete razmišljati (pa verjamem, da samo razmišljati!) o evtanaziji.

Evo, moj "ne morem, da ne bi".  Wink
Logiran
ugluk
novinec
*
Sporočil: 25


WWW
« Odgovor #17 : sreda, 05.05.2010 : 12:04:31 »

Tak, zastrupila se je muca, lepa tigrica z Mjem, a zelenooka kot Tuška. Bila je pri očetu.
Logiran
Tak
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 84


WWW
« Odgovor #18 : sreda, 05.05.2010 : 12:32:41 »

Ja, sem videla, da sem bila površna pri spolu. In hvala za pojasnilo,  mi je žal za tvojo muco.
Logiran
spelca888
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 172


« Odgovor #19 : četrtek, 06.05.2010 : 12:18:40 »

Tudi meni je žal. Verjetno ti je zaradi smrti očetove muce še bolj logično, zakaj Smet in ostali nočejo, da se mačka, ki so ga najprej na dve ure hranili, bedeli vse noči, upali, da bo preživel, dihali z njim in čakali, a bo ali ne bo - tak maček se potem pobere, postane krasna žival. Bi jo ti poslal na cesto? od koder jih k njim vsak dan pride ogromno poškodovanih, zastrupljenih, bolnih?

Še posebej zato, ker so ti mačka zastrupili, bi moral razumeti, da nimajo kaj početi zunaj.

Upam, da ti posvojitev uspe, in če ti, da boš dobil super prijatelja. Za dolgo časa.
Logiran
ugluk
novinec
*
Sporočil: 25


WWW
« Odgovor #20 : četrtek, 06.05.2010 : 13:59:33 »

Trenutno ne vidim pripravljenosti, da bi mi Smetka muco dala v posvojitev, mi je včeraj vrgla slušalko dol. Jaz bom še naprej plačeval posvojitev na daljavo, dokler bo muca pač še živa. Tudi meni ni enostavno v tem gospodarstvu zaslužiti denar za lastno preživetje in se s posvojitvijo ne morem ukvarjati v nedogled. Kdo bo posvojil mene, če ne bom več imel dela, se sprašujem? Preden pride do evtanazije, objavite in bom posvojil. Zakaj Tuške ni na plakatu muc, ki so na razpolago za posvojitev, se prav tako sprašujem?

Smetka, imaš moj email pa mi pošlji email, če/ko boš pripravljena muco oddati v posvojitev.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #21 : četrtek, 06.05.2010 : 14:19:45 »

Eh ja... "slišala" sva se predvčerajšnjim izven uradnih ur oz. se nisva nič slišala. Včeraj in danes je bilo cel kup moških na telefonu, ki bi Tuško posvojili in so se fajn norca delali zraven. Ne rečem, da so "tvoji", ker ne morem dokazat, ampak prav v naključja ne verjamem.
Ni dobra referenca za posvojitev, če ves čas poudarjaš pomanjkanje denarja, res ne. Tole bi bilo mimogrede.
Logiran

AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #22 : četrtek, 06.05.2010 : 15:25:45 »

Eh ja... "slišala" sva se predvèerajšnjim izven uradnih ur oz. se nisva niè slišala. Včeraj in danes je bilo cel kup moških na telefonu, ki bi Tuško posvojili in so se fajn norca delali zraven. Ne reèem, da so "tvoji", ker ne morem dokazat, ampak prav v nakljuèja ne verjamem.
Ni dobra referenca za posvojitev, èe ves èas poudarjaš pomanjkanje denarja, res ne. Tole bi bilo mimogrede.

Ma kaj je narod totalno v tiltu?! A norca se delajo iz živih bitij in ljudi, ki zanje skrbijo?  bruham

Če očitno spremljajo tole temo, jim lahko napišem samo: SRAM VAS JE LAHKO!
Kakšni naduteži in brezsrčneži.  Lips Sealed gnjus!!!  butnglavc bruham jezen
Logiran
katja99
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 57


« Odgovor #23 : četrtek, 06.05.2010 : 15:46:17 »

pol sem jo jaz še dobro odnesla, ker sem bila označena samo za histerično, brez dodatnih klicev   Roll Eyes
Logiran
ugluk
novinec
*
Sporočil: 25


WWW
« Odgovor #24 : četrtek, 06.05.2010 : 19:52:01 »

Jaz nisem imel priložnosti karkoli reči, si takoj prekinila. Imaš call id na telefonu? Če nimaš potem predlagam email. Ne pozabit, da sem jo posvojil na daljavo in tudi že plačal.
Logiran
Pola
rad pišem
****
Sporočil: 460


« Odgovor #25 : četrtek, 06.05.2010 : 20:15:07 »

 Shocked Shocked ja in, če si jo... kaj zdaj, naj se ti vsi klanjajo zaradi tega, al kaj Lips Sealed
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #26 : četrtek, 06.05.2010 : 20:30:27 »

Takole ne bo šlo nikakor. Za 5 evrov na mesec mene ne bo nihče izsiljeval. Pravzaprav jih ni evrov, zaradi katerih bi me lahko. Nekaj vprašanj sem ti zastavila tule v tej temi in nisem dobila odgovora. Za posvojitev živali se je potrebno strinjat s pogoji za posvojitev in jih tudi v resnici zagotavljat. Nadaljnje debate niso potrebne.
Logiran

Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #27 : četrtek, 06.05.2010 : 20:46:58 »

Ne pozabit, da sem jo posvojil na daljavo in tudi že plačal.

Ja in kaj sedaj? Si si o posvojitvi na daljavo sploh kaj prebral?
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #28 : četrtek, 06.05.2010 : 20:56:49 »

Ravno danes pise Pozar o tem, kako so na reviji Lady pomagali Šerbi in kaj so poceli ob tem. Zdaj samo cakam, da bodo zahtevali od nje za darila neskoncno in dosmrtno hvaleznost, klanjanje do tal, lizanje podplatov (in se cesa) ...

ugluk, preberi, morda bos koga prepoznal. Pa darilo s seboj vzemi, bom jaz dajala Smetki pet evrov namesto tebe. Za katergakoli macka. Brez hvaleznosti, brez vracila in brez zahtev. Call id pa na svojem telefonu sam cele dneve namesto macka lahko gledas.

Ej, tole je pa res za ob steno butat, ni kaj. Jebes macka, za enga ugluka gre, kajne? Saj v resnici ne rabim odgovora.
Logiran

ugluk
novinec
*
Sporočil: 25


WWW
« Odgovor #29 : četrtek, 06.05.2010 : 22:48:18 »

No super, brez kakršnihkoli dokazov ste me označili za nadlegovalca. Hvala lepa. Sem slučajno kaj zahteval za svojo donacijo? Jaz se ne spomnem da bi.
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Tuška in ...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines