mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 21:03:37

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Tuška in ...
Strani: 1 2 [3] 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tuška in ...  (Prebrano 7168 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #30 : četrtek, 06.05.2010 : 22:54:58 »

No super, brez kakršnihkoli dokazov ste me označili za nadlegovalca.

Kje pa to piše?

Sem slučajno kaj zahteval za svojo donacijo?

Saj zato se jim pa reče donacija.
Zakaj se tako obešaš na to pravzaprav? Se ti zdi tvoj prostovoljni prispevek velik? Meniš, da si edini ki prispeva in da prispevaš več kot ostali? Zakaj si to sploh omenil?

Logiran
ugluk
novinec
*
Sporočil: 25


WWW
« Odgovor #31 : četrtek, 06.05.2010 : 23:21:58 »

Govorili ali govorile ste o izsiljevanju in nadlegovanju. Hudi, kaznivi, obdolžitvi. In sicer,

izsiljevanje:
na strani 6.

nadlegovanje:
na strani 5.

Če človek izsiljuje, nekaj zahteva, mene zanima, kaj naj bi jaz zahteval. Mi lahko postrežete s citatom? Glede nadlegovanja pa smetka sama priznava, da nima dokazov, a obtožuje (stran 5) kljub temu. Kaj je naslednje? Morda ban iz foruma z "bla bla" ali "saj je vseeno" kot argumentom?

Morda je izsiljevanje moja izjava, da bom doniral, dokler bo Tuška živa? Kako naj na daljavo posvojim mrtvo muco? Morda piše v pravilih?
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #32 : četrtek, 06.05.2010 : 23:32:14 »

Pa kaj bi ti sploh rad? Očitno se ne strinjaš s pogoji posvojitve oz. ne pridete skupaj, torej? Mačk je povsod dovolj. Ne dovolj, preveč. Pretirano žalovat ravno za Tuško ti ni treba, saj kot razumem iz napisanega, je sploh ne poznaš. V kolikor ti karkoli ni všeč, si pač najdi drugo "tuško", morda tam, kjer ni histeričnih bab in kjer te nihče ne bo ničesar vprašal.
Če je pa problem v tistem denarju, ki si ga namenil za Tuško do sedaj s posvojitvijo na daljavo, ti ga pa magari jaz vrnem. Samo toliko, da se ne boš počutil oškodovan.
Logiran
ugluk
novinec
*
Sporočil: 25


WWW
« Odgovor #33 : petek, 07.05.2010 : 01:25:42 »

Želim pojasnilo za obtožbe, ki so padle na moj račun. Tuške ne morem dobiti. Ok. Morda bo evtanazirana in to kljub temu, da bi jo jaz posvojil. Ok. Da bi dobil opravičilo pa nekako od vas dam ne pričakujem.
Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #34 : petek, 07.05.2010 : 05:44:58 »

Poglej, mačke ne boš dobil ne pri ZH ne pri MH, ker si očitno neprimeren posvojitelj.

Tu je ogromno ljudi, ki posvajajo na daljavo,pa ne pišejo tega v vsakem drugem postu, ki ga objavijo - in ja, tvoje pisanje se je tudi nekomu zunanjemu (v tem primeru meni) zdelo kot izsiljevanje.
Če bi prebral pogoje posvojitev na daljavo, bi dobil odgovor kaj narediti v primeru, da je tvoja posvojena muca posvojena ali evtanazirana.

In ne, očitno uške ne boš dobil, ker je Polona presodila, da ji pri tebi ne bo boljše kot pri njej. In bo (če/ko) Tuška nekoč (če ne bo primernega posvojitelja) evtanazirana - rajši kot pa da gre k neprimernemu posvojitelju.
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #35 : petek, 07.05.2010 : 12:20:14 »

Tale pisarija bo super fajn za druge potenicalne posvojitelje, ki se do konca sploh ne bodo prebili.

V zavetišču še ena nova mamica z dvema malima. Še en nov kupček mačk, v mačjaku pa še vedno en velik kup lanskih mačk. Tuška čaka.
Posvojitelji?
Logiran
ugluk
novinec
*
Sporočil: 25


WWW
« Odgovor #36 : ponedeljek, 11.10.2010 : 18:32:29 »

Joj, lepotica. No, jaz sem si enega mačka kar sam ujel, ker mi je niste hoteli dati v posvojitev. Veliko se jih najde brez doma vsako sezono.
Logiran
Urla
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 431


WWW
« Odgovor #37 : ponedeljek, 11.10.2010 : 18:35:52 »

Če je bil brez lastnika, odlično.  Smiley Eden manj na cesti in sklepam, da je S/K in označen ter se mu lepo godi. Tuška pa medtem še vedno čaka na pravi dom zase.
Logiran
ugluk
novinec
*
Sporočil: 25


WWW
« Odgovor #38 : četrtek, 14.10.2010 : 18:02:24 »

Vedno sem pisal, da mi ni problem za hrano plačat. Je pa čudno, da bi bil še vedno boter mačke, ko sem si ujel mucka. Bil je mali beli muc z veliko rano na čelu, blizu očesa, ki se je medtem zacelila. Ni še kastriran. Po moje, zaradi situacije v kateri je bil in ker je živel ob cesti pod deskami, ni imel lastnika. Ima izhod na ograjen vrt; je prevelik strahopetec, da bi šel na lov za mucami še, poleg tega ne more ven. Ko sem ga lovil, je šel kar sam v kletko, ne da bi ga sploh vabil ali silil v to. Drugače je muc zelo lep; ima najbolj modre oči, kar sem jih videl. Tudi ni gluh, kot se pri takih mucah pogosto zgodi.

Zelo se mi zdi čudno, da je Tuška sedaj zunaj. Pri lastniku pa ne bi smela biti. Dvojni standard. Poleg tega s tem gotovo nastanjo novi stroški, ker dobijo mačke zunaj zelo hitro bolhe po mojih izkušnjah.

Po moje je Smetka feministka in pač noče dat mačk posvojiteljem. Ko ji bodo molele skozi dimnik, si bo morda premislila.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #39 : četrtek, 14.10.2010 : 18:09:11 »


Po moje je Smetka feministka in pač noče dat mačk posvojiteljem.

O mater...  

Se opravičujem, ker se režim, saj situacija ni niti najmanj smešna, ampak tole je pa izjava dneva! Roll Eyes Cool 
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #40 : četrtek, 14.10.2010 : 18:39:53 »

Mhm Roll Eyes približno toliko kot če rečemo, da je prodajalec v pekarni agnostik in zato strankam, ki pridejo v pekarno po kruh, tega noče prodati. Vzročno posledična zveza je popolnoma jasna.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #41 : četrtek, 14.10.2010 : 18:41:47 »

Ugluk, hvala za šalo dneva Grin!
Tole zavetišče je v takih rovtah, da niti mobitel niti avtonavigacija ne potegneta. Še vreme komaj najde tja. Ne se bat za Tuško.
P.s.: Horjul redno skrbi za preventivo proti bolham.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #42 : četrtek, 14.10.2010 : 18:45:17 »

Ko ji bodo molele skozi dimnik, si bo morda premislila.

Nimam ga  Sad sram Undecided
Logiran

Froša
rad pišem
****
Sporočil: 374


WWW
« Odgovor #43 : četrtek, 14.10.2010 : 19:26:39 »

Ugluk...dej prebol' že, pač se jim NISI(!!!) zdel primeren posvojitelj za to muco in ti je pač niso dali. Kolikor razumeme imaš novega muca, ki si ga sam ujel, torej se ukvarjaj z njim. Tuški pa nehaj smetit temo z svojimi bednimi izpadi, ki res nikamor ne pašejo.. Tongue
Moje mnenje
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #44 : četrtek, 14.10.2010 : 21:07:46 »

Meni je pa ugluk ful zabaven (kar pa še ne pomeni, da bi mu npr. v varstvo dala moja dva).
Pa saj mislim, da nihče od resnih in zanesljivih mačkarjev, verjetno tudi Smetka ne, nima nič proti izhodom mačk na prosto, pod pogojem seveda, da so ti varni in pod nadzorom. Bolj moti vsesplošno pojmovanje  mačjega življenjskega modusa: odpreti vrata ali okno, pa naj se lajha okoli, kot jo je volja, enkrat se bo že vrnila, če pa ne, je pa živela kratko, ampak vsaj srečno.  Lips Sealed
Me zanima, koliko lastnikov je pripravljenih vložiti sredstva v primerno zavarovanje vrta, če ga premorejo. No, tudi jaz bi ju imela občasno  zunaj, ampak samo, če bi lahko ob tem mirno dihala. Se  ne bi zanašala na to, da mojih dveh pa tudi pod razno ne zanima svet onkraj polmetrskega plota.  V Horjulu imajo pa itak stalni zunanji nadzor, ograjo, okoli nje pa še živi ščit.   Evil
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Tuška in ...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines