mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 14:39:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Nevaren kunček/Johanca
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 27   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nevaren kunček/Johanca  (Prebrano 71346 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #75 : nedelja, 20.02.2011 : 08:21:59 »

Maja, hvala. Saj bova danes malo uredila po stanovanju, da nama ne bo kam zlezla in se bo lahko malo natekala. Smiley Sicer je bilo pa ze ene par mojih zacasnikov precej hudih, pa smo kar nekako hendlali. Smiley
Logiran

kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #76 : ponedeljek, 21.02.2011 : 14:01:33 »

Simpaticna za pozret, z nekaj malega psihicnih tezav, teritorialna, predvsem pa nerazumljena. Cool To je Johanca (po domace Berta) in isce nov dom, kjer bo imela proste pohode po stanovanju ali vsaj eni sobi, druzbo kaksnega prijaznega mucka (Mikija ne dam v paketu), psa ali kastriranega kunca.
Ko se utrudi pade dol, se raztegne kjerkoli in zaspi. Wink V kletko nazaj ne gre rada, je pa danes in vceraj ze dvakrat skocila noter se polulala in potem hitro spet odskakljala ven. Pri hrani ni izbircna (radic, rumeno in rdece korenje, solata, jabolko....), ni pa navdusena nad senom, zato jo bo treba drzati na dieti z drugo hrano, da bo malo lacna in bo jedla tudi seno.  Smiley
Kaj veliko crkljanja pri ljudeh verjetno ni mogoce pricakovati, se ji pa da recimo pregledat uhlje, kremplje (smo ze strigli), samo v brisaco jo zavijes in poskusis biti cim hitrejsi. Grin

http://www.youtube.com/watch?v=gdB_1xOSp1Y
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #77 : ponedeljek, 21.02.2011 : 14:09:37 »

z nekaj malega psihicnih tezav,

A tko se temu reče  Shocked Shocked?!?
Logiran

guju
rad pišem
****
Sporočil: 308


« Odgovor #78 : ponedeljek, 21.02.2011 : 14:10:33 »

Ampak pod kontrolo ma pa vse  Cheesy

Si ne morem kaj, da si ne bi predstavljala, kako je Smetko tkole okol podila, kot tule tegale mucka  pevka
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #79 : ponedeljek, 21.02.2011 : 14:12:26 »

A mi lahko en pove, zakaj za vraga mačka lovi??
Logiran

guju
rad pišem
****
Sporočil: 308


« Odgovor #80 : ponedeljek, 21.02.2011 : 14:15:21 »

Sej je psa tud probala, pa se je rajši umaknil Smiley
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #81 : ponedeljek, 21.02.2011 : 14:17:23 »

Ne bi vedla. Smiley Ti pa povem, da mu ni nic hotla nardit, sta se nekajkrat posmrckala, pa v njeno kletko je zlezel, pa se ni nic sekirala. Bom dala se en filmcek gor, da vidis, da bi lahko bili pravi frendi. Pod nadzorom seveda.  Smiley
Logiran

rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #82 : ponedeljek, 21.02.2011 : 14:20:34 »

a se zajčki tudi tako lepo navadijo lulat in kakat v kahlo kot mucki?
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #83 : ponedeljek, 21.02.2011 : 14:29:54 »

Citat
Citat: kaja , Danes ob 14:01:33
z nekaj malega psihicnih tezav,


A tko se temu reče   ?!?

hehe, ja nekaj takega. V kletki je ful teritorialna in jo cuva, ampak le pred ljudmi. Je zjutraj moj Luka pristal na kletki in jo radovedno gledal, pa se je postavila na zadnje tace in ga ovohavala.  Smiley Macka pa je tudi pustila pri miru, ko sta ji brskala po kletki.

rava, ja tudi kunci uporabljajo WC tako kot macke. Lahko jim ga namestis v kletko na tisti konec kjer hodijo lulat, ali pa jim ga postavis nekje v stanovanju. Verjetno imajo taksni, ki tega niso poceli ze od malega, tezave pri navajanju in seveda obstaja moznost, da se nikoli ne navadijo. Jaz sem imela pred leti eno zacasnico, ki je bila prej par let samo v kletki (menda zato, ker je lulala po stanovanju). Pri meni je imela ograjico in v njej casopisni papir. Zelo hitro je pokazala, da je cista zival in da zeli opravljati potrebo le na enem mestu. Tam sem ji potem nastavljala casopis in skoraj vedno se je polulala tja. Kako bo z Johanco ne morem reci, ceprav je ze dvakrat skocila nazaj v kletko in se v njej polulala. Ko dobim vecjo kletko ji bom vanjo nastavila WC, da vidim, ce ga bo uporabljala. Smiley
Logiran

kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #84 : ponedeljek, 21.02.2011 : 15:11:32 »

Pa se en posnetek z Zorrotom
http://www.youtube.com/watch?v=SqYQlm_AVN8
Logiran

Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #85 : ponedeljek, 21.02.2011 : 15:15:10 »

Pa nekastrirani samčki tudi markirajo, kar je ločeno od ostalega lulanja in kakanja Wink  (pa seveda pri Johanci nima veze, ker ni nekastriran samček)


Men pa Johanca prou fajn zgleda. Houdini se tudi lovi z mačkami, ker je pač fajn  Wink
Logiran
slavica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 254


WWW
« Odgovor #86 : ponedeljek, 21.02.2011 : 15:29:15 »

No, zdaj vidim, da niso samo moji mački rahlo čudni, tudi pri vas muce jedo kunčjo hrano 
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #87 : ponedeljek, 21.02.2011 : 15:38:43 »

PS: Naša kunčica je tudi mačko lovila. Malo je lovila ena, malo druga. Je pa kunčica to počela samo, ko je bila še mlajša nekako po drugem letu tega ni več počela in niti norih dirk po stanovanju ni več uprizarjala. Sta se pa obe zelo zabavali Wink
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #88 : ponedeljek, 21.02.2011 : 16:13:21 »

Citat
No, zdaj vidim, da niso samo moji mački rahlo čudni, tudi pri vas muce jedo kunčjo hrano 

Pri nas vsi vsem kradejo. Tako je ze od nekdaj, pa ni vazno kaksno kombinacijo zivali sem imela. Grin
Logiran

Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #89 : ponedeljek, 21.02.2011 : 16:22:04 »

Kaka carica je  Cheesy!
Kaja, jaz ti rečem, na koncu bo tvoja!  Roll Eyes
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 27   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Nevaren kunček/Johanca
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines