mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 03:58:43

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Tarica in Gusar
Strani: 1 ... 82 83 84 85 86 [87] 88 89 90 91 92 ... 220   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tarica in Gusar  (Prebrano 447688 krat)
0 članov in 8 gostov pregleduje to temo.
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1290 : četrtek, 13.09.2012 : 14:00:03 »

No pri meni ni bila mama, pa tudi gane me ne. Evil
Za svoj denar sama odločam, kam z njim, to sem napisala, da vas spravim v dobro voljo, ker meni je bilo smešno  Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1291 : četrtek, 13.09.2012 : 14:01:13 »

Itak, saj je bilo mišljeno malo za šalo, ampak malo je pa tudi res  Wink
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1292 : četrtek, 13.09.2012 : 14:04:15 »

Povem pa tudi, da po zakonu ne morem eni sami mački zapustiti več kot toliko premoženja, zato sem od časa do časa prisiljena še kakšnega posvojiti, ko mi premoženje zraste  Cool

O, d' best!   Tole je pa še za kam drugam za porabit, ne samo za mame.


Aha, ob tabornem ognju lahko odpremo tudi "podtemo" z naslovom "Mama mi je pridigala" Grin.

Ja, to pa obvezno!
Ampak, a ste  prepričane, da bo dost en sam vikend za vso to obširno tematiko?Huh



Vam povem še eno hudo izjavo:
ko sem ostala brez službe, me je nekdo vprašal; " ja zdaj boš pa valjda najprej pse  stran dala, ne?"   Lips Sealed -Ja, valjda, butec. To je bilo sploh prvo, kar mi je padlo na misel.... Roll Eyes
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1293 : četrtek, 13.09.2012 : 14:15:50 »

Tisto od Cats bom tudi jaz prodala naprej hehe Evil.
Tale od Pepsi je pa res huda....ja itak  Shocked (jaz lahko rečem, da bom najprej otroke oddala v rejo,  Grin pa bom ziher mama leta!!)
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1294 : četrtek, 13.09.2012 : 14:34:53 »

Rava objem, ti si Carica, Piki pa tudi  bravo

 
ampak mami pa še vedno nisem povedala za njega Wink
že ko sem Mačkota vzela, je dala vedet, da nimam vseh ovc na broju, tako da jo nima smisla vznemirjat še s Pikijem Smiley Grin
A take hude Mame imate, punce da vas še na "srednja leta" pri miru ne pustijo?  Huh Shocked
Potem pa naj samo še enkrat moja dva mulca razvajena rečeta, da sem jaz sitna pa žleht Evil

Meni pa moja mama kvečjemu ša kak denar pošlje, ko ji povem za kake živalske peripetije, češ "saj vem, da to košta, ti pa več kot tolk tudi ne zaslužiš". Saj je Zlata Mamica, samo včasih ji moram prav povedat, da sta zdaj njena vnuka stara toliko, kot misli, da sem stara jaz Tongue Pa da je nekak nomalno, da si "žepnino" sama služim Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1295 : četrtek, 13.09.2012 : 14:39:48 »


Ampak, a ste  prepričane, da bo dost en sam vikend za vso to obširno tematiko?Huh



Vam povem še eno hudo izjavo:
ko sem ostala brez službe, me je nekdo vprašal; " ja zdaj boš pa valjda najprej pse  stran dala, ne?"   Lips Sealed -Ja, valjda, butec. To je bilo sploh prvo, kar mi je padlo na misel.... Roll Eyes
k točki 1. Ne, en vikend ne bo zadosti.
Bo v nadaljevanjih. Kot telenovela - saj obvladamo, a ne Wink

k točki 2. Tega tipa v nemško šolo pošlji, ga naženemo puzat cez ovire z bodečko na vratu! Butl! Angry butnglavc jezen
A tudi on bo svoje starše "stran dal" ko jih bo treba vsak dan pedenat pa dom doplačevat Sad
Logiran

Unikatne tablice in portretki
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #1296 : četrtek, 13.09.2012 : 18:37:10 »

Piki ma pa črne blazinice. ljubezen

PS
Ne rabiš ji nič povedat. Včeraj sem slišala, da se "norca delam iz denarja", ker sem dala toliko eurov za zobarja...
j**at ga

Moja je pa ugotovila, da je mačji zobar cenejši kot neka sonda za njen avto. Ne vem pa točno kaj je mislila s tem oz. kaj se ji zdi bolj vredno. Grin Rajši nisem spraševala. Wink
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1297 : sreda, 19.09.2012 : 20:22:38 »

danes smo nameravali k vetu peljati Ma Čkota in Pikeca.

Pikec kiha in kašlja, dobil je antibiotike in spet bomo papali probiotike.

Ma Čkotu so se na ušesih naredile nekakšne črne pike in sem zapaničarila. pol sem ga tik preden smo šli še enkrat malo podrgnila po tistih pikah, ugotovila, da so v bistvu kraste. zato je ostal doma.

sam ne vem ... tele stalne kokr krastice na ušesku bomo morali prej ali slej dat pogledat na kako onkologijo. 
a se komu kaj sanja, kolk košta čekiranje ali gre za raka ali ne?

zunanji beli mački na ušesih fašejo Squamous Cell Carcinoma, baje je prognoza že po defaultu precej slaba, zdajle pa na netu berem, da gre tudi na dihala (bemtiš, neki piska k diha, pa so vsi veti rekl, da to ni nč).
eh Sad
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #1298 : sreda, 19.09.2012 : 20:38:37 »

Baje testi stanejo cca 50 eurov. Vsaj tako je dejal sosed, ko je pred enim mesecem dal testirati neke bule, ki so zrastle psu. Operacija, da so jih odstranili je stala več.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1299 : četrtek, 20.09.2012 : 08:33:45 »

Verjetno niso ravno vsi testi različnih vzorcev enaki (in enako "vredni"), pa odvisno je malo tudi od tega, kje se testira (ali se pošilja v tujino, ali po naših humanih ustanovah ...) Undecided Jst sm dala za Bitovo bradavico ok. 45 €, Ajkina cista je bila tudi tam nekje (poslana v tujino), analize punktata pri Bitu mi pa niso računali (vsaj zasledila nisem na tistem dooooooooooolgem računu, ki sem si ga ravno včeraj shranila v njegov potni list za spomin sram). Pa tud za klopne je test okrog 40 €, prav hecno.
Logiran
Aponi
rad pišem
****
Sporočil: 316


« Odgovor #1300 : četrtek, 20.09.2012 : 17:11:45 »

Pri psu je bil pregled že izrezanega tkiva okoli 40 €,  punkcija (skupaj z analizo) 7-ih bul pa 90 €. Vse je bilo delano pri nas.
Rava, kaj pa če je Ma Čkota kakšen drug maček malo zašamaril?
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1301 : četrtek, 20.09.2012 : 20:36:32 »

zadeva je taka kot recimo kake ušesne garje, k je tko mal brez dlake pa skoz ene čist drobne hrastice ...
in to že od decembra, zdaj pa so bile čez malo večje hrastice.

praviloma Ma Čko šamari druge.
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1302 : petek, 21.09.2012 : 06:48:51 »

rava - če bi bil Ma Čko zunanji, bi ti takoj napisala "elergija".  Undecided
Naša ta-mala ima podobne hrastice, ko junija začnejo cveteti določene trave, če se preveč "šunja" po visoki travi.  Angry
Po drugi strani je lahko "elergija" tudi na kakšen notranji alergen.
Pri nas dela čudeže Bepanten Plus krema.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1303 : petek, 21.09.2012 : 14:48:51 »

Stan pa Olio sta prvič skupaj ajčkala  ljubezen ljubezen ljubezen

Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #1304 : petek, 21.09.2012 : 15:04:31 »

 Kiss ljubezen
Logiran
Strani: 1 ... 82 83 84 85 86 [87] 88 89 90 91 92 ... 220   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Tarica in Gusar
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines